Kontakt z Właścicielem - Osobą decyzyjną Administracja

Witam
Chcieliśmy nawiązać współpracę z tym forum, dać rabaty i przedstawić promocje.
Z informacji jakie otrzymaliśmy do dnia dzisiejszego wynika iż jedynym miejscem do tego typu informacji to ogłoszenia lecz niestety tam nie może być umieszczony post z informacjami o promocjach.
Mogę prosić o kontakt z administratorem serwisu ?
E-mail lub telefon będzie dużo łatwiej ustalić szczegóły a na forum nie mogę odnaleźć takiego namiaru.
ash   Sukces jest koloru blond....
24 września 2012 13:08
REGULAMIN

1. Forum Re-volta/Voltopiry skupia miłośników koni. Na forum użytkownicy przede wszystkim wymieniają uwagi, porady i informacje dotyczące w sposób szczególny i ogólny użytkowania i hodowli koni.

2. Forum nie jest tablicą ogłoszeniową i boardem reklamowym. Zabronione jest umieszczanie ofert handlowych, przekazów reklamowych, prowadzenie promocji czy reklamy firm, stajni, sklepów i innych przedsięwzięć komercyjnych, zarówno w formie tekstowej jak i graficznej.
Szczególnym restrykcjom zostaną poddane osoby, których obecność na forum ogranicza się do działalności promocyjnej / autopromocyjnej, które nagminnie naruszają regulamin i nie stosują się do zaleceń moderatorów.
Dopuszczalne jest zamieszczanie ogłoszeń drobnych w przeznaczonych do tego wątkach.
Oferty stajni można umieszczać w katalogu stajni: http://re-volta.pl/stajnie/

Powyższe zasady dotyczą wszelkich form obecności na forum: postów, awatarów, sygnaturek etc
cieciorka   kocioł bałkański
24 września 2012 13:47
nic chyba nie stoi na przeszkodzie by w stosownym dziale dać ogłoszenie od promocji, także nie rozumiem, co znaczy "iestety tam nie może być umieszczony post z informacjami o promocjach"
Hmm
Nie wiem czy ja nie rozumiem czy bardzo niezrozumiale napisałem swój post.
Jest opcja aby uzyskać dane kontaktowe do administracji ??
Jeśli nie tutaj to może na PW ?
ash   Sukces jest koloru blond....
24 września 2012 14:15
Chyba niestety nie rozumiesz!
Jest specjalnie stworzony OSOBNY dział ogłoszeń.
Tam możesz umieścić info o swoich promocjach dokładnie tak samo jak robią to inne sklepy jeździeckie.
Dobrze
Więc inaczej czy jest możliwość kontaktu z administratorem tego forum ?
trzynastka   In love with the ordinary
24 września 2012 14:43
Chyba niestety nie rozumiesz!


Ja stawiam, że chodzi o banner na forum i ogłaszanie się na forum, a nie w "ogłoszeniach" i w zamian za to te zniżki dlatego kontakt potrzebny.
[quote author=ash link=topic=89370.msg1532509#msg1532509 date=1348492503]
Chyba niestety nie rozumiesz!


Ja stawiam, że chodzi o banner na forum i ogłaszanie się na forum, a nie w "ogłoszeniach" i w zamian za to te zniżki dlatego kontakt potrzebny.
[/quote]

Dobry temat na nową zabawę o co chodzi ? :-)
Proszę o zamknięcie wątku a jak ktoś zechce to bardzo proszę o te namiary na PW.
Dlaczego poprostu nie napiszecie, że administratorem jest quantanamera i żeby z nią się kontaktować? Przecież obserwator pytał się o to, a nie o regulamin forum, którego przecież nie złamał?
złamał,tyle,że wcześniej...właśnie za reklamę itp.
[quote author=Karla🙂 link=topic=89370.msg1532563#msg1532563 date=1348495397]
złamał,tyle,że wcześniej...właśnie za reklamę itp.
[/quote]

Tak i poniosłem konsekwencję.
Zastosowałem się również do wszystkich zaleceń ;-)
Ale co ma piernik do wiatraka ????
Post dość prosty i pytanie również .... otrzymałem już namiary więc proszę o zamknięcie posta :-)
Post zamknięty  😉
obserwator, właścicielem forum jest quantanamera. Nie pisz jednak PW na skrzynkę pod tym hasłem, bo to prywatny użytkownik.
Jeśli masz jakąkolwiek sprawę do Administratora, pisz do użytkownika "root" -> link prosto do PW root.
Dlaczego poprostu nie napiszecie, że administratorem jest quantanamera i żeby z nią się kontaktować?
a niby dlaczego to napisałaś?...w życiu też na innych kablujesz?
[quote author=Cintra link=topic=89370.msg1532553#msg1532553 date=1348494924]
Dlaczego poprostu nie napiszecie, że administratorem jest quantanamera i żeby z nią się kontaktować?
a niby dlaczego to napisałaś?...w życiu też na innych kablujesz?
[/quote]

Proszem Paniom ale ja nie rozumiem Pani posta.
Po pierwsze nic nie wnosi do tematu założonego przez moją skromna osobę ( na innych forach już by poleciała "pochwała" za spam )
Po drugie to chyba nie jest wielka tajemnica kto jest adminem ? bo z tego postu wynika jak by była.

Ps. Temat jednak nie został zamknięty :-)
In.   tęczowy kucyk <3
26 września 2012 22:15
[s]Czemu obserwator nie dostał bana? Przecież posiadanie dwóch kont jest niezgodne z regulaminem.[/s]
Przepraszam, mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem 😵
Proszem Paniom ale ja nie rozumiem Pani posta.
Po pierwsze nic nie wnosi do tematu założonego przez moją skromna osobę ( na innych forach już by poleciała "pochwała" za spam )
Po drugie to chyba nie jest wielka tajemnica kto jest adminem ? bo z tego postu wynika jak by była.
no to może nie warto tracić czasu na takie dziwne forum, tylko spamować reklamami, tam gdzie mają one wzięcie 😁
...a tajemnica kompletnie żadna, ale dla kogoś kto tkwi w tej społeczności,... omerta naprawdę ma istotny sens!
"Proszem Paniom"  😂
Oby tylko na rv nie zaczęły obrazki wylatywać niezamykalne a na nasze maile kolejny spam nie zaczął się sypać.
"Proszem Adminstratorom" nie zróbcie nam tego.  :kwiatek:
Nie zrozumiałyście drogie Panie aluzji z " proszem paniom " :-)
Co do posta to był prosty a ile emocji i postów nie wnoszących nic do tematu przyniósł :-)
W sumie padł jeden post konkretny i po temacie a tutaj drogie PANIE kontynuują itp itd :P
Nie macie się czego obawiać, nie będzie spamu ani żadnych PW :-)
Generalnie to założę nowy temat do takich dyskusji może a ten proszę zamknąć.

po co ta grafika tu byla? :/
przykro mi drogi obserwatorze, ale moderacja na tym forum nie zamyka watkow na zadanie uzytkownikow.
niby "obserwator", a nie wie gdzie Pan a gdzie Pani...i ani aluzji, ani szyderstwa przez to zrozumiec nie moze 😁
przykro mi drogi obserwatorze, ale moderacja na tym forum nie zamyka wątków na zadanie użytkowników.


Tak zgadza się, wniosę tylko jedną swoją uwagę iż jeżeli temat dotyczy jabłka i tylko jeden użytkownik napisał post na temat tego jabłka więc odpowiedź jest wyczerpująca i profesjonalna :-)
Pozostałych kilku użytkowników w temacie o jabłku pisze o grzybach,wakacjach,zwierzakach,kochankach ....... to nie jest wcale na temat i moim zdaniem wnosi nie potrzebny bałagan :-)
Jeśli jednak tutaj jest taki zwyczaj iż każdy pisze wszystko gdzie chce a najważniejsze by nie pisać na temat mi to nie przeszkadza i się dostosuję :-)
byle tylko nie było że piszę nie na temat w jakimś wątku bo w tym tylko jedna osoba napisała na temat.


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się