podarujmy jej starość - czas do 20 listopada.


Upalne lato już się skończyło. Już nie ma turystów, grzbiet nie ugina się pod ciężarem jeźdźców, a kopyta nie grzęzną w pyle ujeżdżalni. Jest cicho... Jesienny deszcz smutno dzwoni o małe stajenne okienko, krople spływają po brudnej szybie niczym łzy po policzku. I tylko brzęk łańcucha odmierza czas - czas do ostatniego spaceru, kiedy to spracowane kopyta wejdą na trap, by pojechać w ostatnią podróż. W podróż do ubojni.

Mela całe swoje życie ciężko pracowała dźwigając wakacyjnych jeźdźców w najgorszy letni skwar, w pyle ujeżdżalni lub krusząc kopyta na kamienistych wiejskich drogach. Skończył się sezon - skończył się zarobek na jazdach. Teraz Mela, by zarobić na swojego właściciela, musi oddać już nie swój pot i trud lecz swoje życie. To życie kosztuje 2300 zł.



Jeśli do 20 listopada uda nam się zebrać tą kwotę, Mela otrzyma od Was najwspanialszy z prezentów - życie. Kolejny raz prosimy Was o pomoc.



Jeśli zechcesz wesprzeć jej ratowanie dokonaj wpłaty z tytułem DLA MELI na konto:



Multibank:  73 1140 2017 0000 4702 0490 3508
Fundacja Pegasus
ul. Rosoła 36 lok.2
02-796 Warszawa


dla wpłat z zagranicy:
PEKAO S.A. XVI Oddział w Warszawie
Puławska 54/56, 2592 Warszawa
09 1240 2135 1111 0000 3871 0038 Swift PKO PPL PW



Kontakt:
tel.: 0 600 966 180, 0 502 712 054
e-mail: pegasus@pegasus.org.pl



W Jej imieniu za każdą pomoc bardzo dziękujemy.



[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] kolejny zalozony przez ciebie watek pomocowy. ich nie musi byc trzysta. prosze takie posty wstawiac w "potrzebujace pomocy"
wątek zamknięty
Mnie się zdaje, że na Melę-konika polskiego to już była zbiórka?
Coś mi się tak po głowie tłucze.
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.