Cavaliada Lublin- wszystko o

Ogólnie zauważylam, że w tym roku są inne trybuny, większe i mam nadzieje cichsze.


Nie brzmi to dobrze. Wiecej ludzi do ogarniania :P
widzexxcie u mnie mógłby być problem z podejściem do empiku, bo Lublina nie znam zbyt dobrze i ciężko byłoby mi się po nim poruszać piechotą/mpk 😉 dlatego pytam, czy jest sens jechać w ogóle 😉
Empik jest w Plazie, łatwo dojechać, jak coś to mogę pomóc.🙂
Nie wiem czy bilety będą jeszcze, według mnie powinny być, ale gwarancji nie daje.

druu no niestety, mam nadzieje, że ochrona się ogarnie. Normalnie sama do nich podejdę jak nie będą reagować.
Choć z drugiej strony, więcej miejsc mniej ludzi będzie stało🙂
O, Plaza akurat wiem gdzie jest! Jedyne miejsce do którego zawsze trafię  😁 Dziękuję za info 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 lutego 2015 17:49
widzexxcie i inne wolontariuszki - kiedy zaczynacie?  😉 Ja jutro od rana i szczerze mówiąc nie mam pojęcia dokąd mam się udać  😡 Ktoś mnie poratuje?  :kwiatek:


A może jakieś re-voltove spotkanie któregoś dnia?  👀
slw95   żyj i pozwól trwać
17 lutego 2015 17:54
smarcik, obok rozprężalni, zaraz za trybunami jest pokój koordynatorek wolontariatu(jest kartka na drzwiach, łatwo znaleźć), myślę, że jak się tam zgłosisz pomogą Ci się odnaleźć 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 lutego 2015 18:04
O rany, a gdzie jest rozprężalnia?  😡 Ja tam nigdy nie byłam.. No i jest opcja zostawienia gdzieś auta bez płacenia za parking?  😉

Albo może ktoś też wybiera się na wolontariat w stajni jutro od 8?  :kwiatek:
slw95   żyj i pozwól trwać
17 lutego 2015 18:11
smarcik, jeżeli wchodzisz głównym wejściem (tym naprzeciwko kas) odbijasz w lewo i wchodzisz na halę(zaznaczona na mapce na niebiesko) i idziesz za trybunami do samego końca hali, później po prawej jest rozprężalnia, a za nią pokój koordynatorek 🙂
tu mapka dla ułatwienia
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 lutego 2015 18:13
Bardzo Ci dziękuję  :kwiatek:
slw95   żyj i pozwól trwać
17 lutego 2015 18:16
smarcik, nie ma sprawy, jak masz więcej pytań, polecam się(w miarę możliwości pomogę) 😉
Ja jutro od 14 dopiero  🙂
W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości śmiało pytać ludzi, którzy będą się kręcić pewnie w okolicach hal 🙂
Wiekszosc to ludzie z MTP. Nawet obsługa, pokieruja gdzie trzeba.

Ja się bardziej boje ze zabladze w drodze do hal 🤣 nie wiem czemu co roku mi się to zdaza.

Jak jest z południowymi zmianami?
Serio wychodzi się o 23 czy wcześniej?
Zawsze byłam na rano.
Interbeta, masz kupiony bilet więc możesz odebrać nawet 5min przed końcem i muszą cię wpuścić, ale może nie bym siedzącego miejsca na trybunach... 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 lutego 2015 19:40
widzexxcie a jak jest rano? Jak jest napisane, że zmiana do 15 to faktycznie będzie do 15? Muszę odebrać młodą ze szkoły, nie byłaby zadowolona gdyby musiała czekać  😉
smarcik ranna zmiana kończyła się zazwyczaj po jakimś konkursie. Różnie to bywało, liderki umawialy się, że np po konkursie nr 3 wchodzą one i one ustawiają parkur, albo że wchodzą juz po ustawieniu. Zazwyczaj było to między 14 a 15.
Myślę, że mogłabyś wyjść i wcześniej, tylko dogadaj się z liderka.🙂
Ja jutro będę dopiero na 20 na spotkaniu, bo muszę wrócić ze szkoły, się spakować, posprzątać i dojechać, więc pewnie na halach zawitam z bagażem  😁 O której/w jakie dni macie zmiany? Ja codziennie czwartek-niedziela 7:30-12:30
Ja codziennie 14-23. Rozprezalnia.
Gdzie są wyniki z pre cavaliady?
Interbeta, masz kupiony bilet więc możesz odebrać nawet 5min przed końcem i muszą cię wpuścić, ale może nie bym siedzącego miejsca na trybunach... 😉

Nie nie:P Aż tak późno nie zamierzałam przychodzić.
Ja codziennie 14-23. Rozprezalnia.


Do 23? O.o O czyms nie wiem?
Na parkourze mam czw do 20 a pt/sob do 22


Do zobaczenia wszystkim na spotkaniu organizacyjnym! Jak cos jest male i krzykliwe to najprawdopodobniej to ja 😀

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 lutego 2015 14:34
Druu tam jest dużo małych i krzykliwych  😉


Ja właśnie wróciłam, jest strasznie zimno więc radzę się ciepło ubrać, brrr.. I już mi szkoda, że mam codziennie na rano, rano nie ma nic ciekawego  🙄
Druu tam jest dużo małych i krzykliwych  😉


Ja właśnie wróciłam, jest strasznie zimno więc radzę się ciepło ubrać, brrr.. I już mi szkoda, że mam codziennie na rano, rano nie ma nic ciekawego  🙄


Nie az tak 😀

Co do zmian porannych - sa o tyle dobre, ze nie ma az tak wielkiej presji + wszystkie najwazniejsze konkursy ogladasz na spokojnie z trybuny 🙂
smarcik dzięki za ostrzeżenie, właśnie się pakuje. Za 40 min pociąg  🏇

Ja jestem w okularach, brązowawe włosy, na spotkaniu będą spięte w wysoki kok. Też dość małe  😂

Właśnie IMO poranne zmiany są fajniejsze, bo masz okazje pooglądać duże konkursy, a nie pracować.

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 lutego 2015 17:29
W stajni i tak za wiele się nie pracuje i jest dużo czasu na oglądanie, za to byłam tak wyziębiona że wyszłam godzinę wcześniej i do tej pory trzęsę się w łóżku. Jak przyjdę na rano to i tak nie dam rady zostać.. Myślę przynajmniej o potędze skoku ale trochę mam daleko żeby jeździć po kilka razy dziennie  😉

Do zobaczenia wkrótce! Ja dla odmiany mała nie jestem  🤣
Spotkam jutro kogoś na widowni?  💃
Hej! 🙂 Mam nietypową sprawę... a mianowicie mam 3 zaproszenia na Cavaliadę: po jednym na każdy dzień: piątek, sobotę i niedzielę i nie mam co z nimi zrobić, więc z chęcią się ich "pozbędę", żeby się nie zmarnowały.

Zaproszenia wygrałam w konkursie PZU, a że Lublin daleko to nie znalazłam żadnego chętnego, żeby ze mną pojechał. Więc jeśli ktoś z Was chciałby je dostać piszcie śmiało - nie chce za nie kasy, ale jeśli będzie więcej chętnych to rozpatrzę "wymianę": bilety na "coś tam dla konia" 🙂

Przekazanie lub "wymiana" nastąpi w piątek przy głównym wejściu ok godz. 16-17 (bo dopiero o 15.30 ląduje mój samolot 🙁 )
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 lutego 2015 04:53
No i pięknie, umieram w łóżku z gorączką, taki ze mnie pracownik  🤔 Bawcie się dobrze wolontariuszki i do zobaczenia jutro mam nadzieję..  🙄
Uuuu smarcik, szybkiego powrotu na nogi! Zdrówka!  :kwiatek:
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
19 lutego 2015 10:12
Czy sa gdzies wyniki z MR?
Są na zawodykonne.com 🙂 Także "na żywo".
Przydatne linki - do transmisji, wyników program itd w pigułce
http://equista.pl/editorial/365/cavaliada-lublin-2015-niezbednik-kibica
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się