Teraz słucham

No to problem solved  😁 Dzięki  :kwiatek:
A ja teraz Hamiltona, niestety nie na żywo, ale udało się tym wszystkim ludziom przekonać mnie do musicali, hah. A przed fazą na Alexandra, Tequila i Time of my Life. Dość spokojne klimaty jak na mnie, ale jestem w stanie słuchać (prawie!) wszystkiego, wszędzie własne typy. A u Was? Czy ktoś oprócz mnie darzy miłością Alexandra Hamiltona?  🤣
Gniadata   my own true love
09 grudnia 2018 23:48
Ja! 😍 szczególnie Non-Stop 💘
Top WszechCzasów na Trójce Polskiego Radia 😉 od 9 do chyba 21 cały dzień muzyki 😉 kto nie słuchał nigdy, niech zacznie 😉 o ile oczywiście lubi starego rocka 😉 stary pop, stare ballady 😉
Nie wiem co tam robi Benny (poza tym, że siedzi na łódce), ale posłuchać trzeba:

majek   zwykle sobie żartuję
04 stycznia 2019 11:39
Top WszechCzasów na Trójce Polskiego Radia 😉 od 9 do chyba 21 cały dzień muzyki 😉 kto nie słuchał nigdy, niech zacznie 😉 o ile oczywiście lubi starego rocka 😉 stary pop, stare ballady 😉



Megane, w zeszlym roku 1 stycznia wracalismy autostrada A2 do domu i stalismy przed niemiecka granica na stacji, zeby dosluchac do 1 miejsca.
W tym roku o prostu nagralam floydow i Niemena i cala reszte itp na plyte (bo jednak radio strasznie trzeszczalo w aucie)
madmaddie   Życie to jednak strata jest
27 stycznia 2019 20:18
Uwielbiam Burberry za tę piękną muzykę na żywo  💘
klik
Pomocy

Z jakiej piosenki jest ten refren? 🙇
Kojarzy mi się, że śpiewała to dziewczyna i że to dość stara piosenka.
Ktoś, coś? Nie daje mi to spokoju. 👀
Pewnie kojarzy Ci sie z Snow - Informer
Tak! To to. Tyle że jestem przekonana, że była jeszcze jakaś wersja i śpiewała to dziewczyna. W każdym razie dzięki ogromne. 🙇
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
06 kwietnia 2019 12:18
Mongolski Rock
🏇
mils   ig: milen.ju
28 marca 2020 20:58
Odkopię trochę. Dziewczyny, jacyś artyści w stylu Woodkida czy RY X? Kiepska jestem w wyszukiwanie takich artystów, a uwielbiam takie klimaty.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się