Króliki oraz gryzonie

to moja też lubi rolkę po papierze toaletowym 😀 ha

a jak dorwie gazetę to masakra...bałagan na pół chaty 😀
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
25 marca 2010 20:38
taaa a moj uwielbia ksiazki, normalnie je kartkuje  😂
Kami   kasztan z gwiazdką
25 marca 2010 20:41
O tak!!! Wszystko co papierowe jest the best  🍴
haha to tak jak mój królik kiedyś dorwał moje zeszyty szkolne 😀 a Pani nie uwierzyła i myślała, że ściemniam, bo nie mam zadania.  😁


moja świnia ostatnio gryzła reklamówkę, a jak jej zabrałam to zaczęła ostrzegawczo zgrzytać zębami na mnie  🤔wirek:  😁
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
26 marca 2010 15:48
Jakie niewinne pysio 🙂 Śliczniutka 🙂

Mefinek uwielbia papier taki z rolki po papierze toaletowym, z Newsweeka i Wyborczej. Wszystkie lepsze rodzaje są ble 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
26 marca 2010 15:50


świnki są świetne 😍
hehe czadowe te świnki z tych filmików 😀
1 filmik rządzi 😀
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
26 marca 2010 21:20
swinie boskie z tysm ogorkiem  🤣

a tu krol, praie jak moj  😂 tylko mojemu juz sie tak nie chce , postarzal sie chlopak  😁

Mój królik odkrył że jest świat poza dywanem  😵

Skika po całym domu, nie długo opanuje schody  🏇

Ale dywan został jako toalety.

A kot uważa wode tylko od żółwia.. 😵
Dramka - heh czadowy kot 🙂
i brawo dla królika za odkrywanie świata 🙂

Gienia-Pigwa - film o króliku też świetny
Dramka, to u Ciebie małe ZOO 🙂
Królik jest taki mądry..tylko nie opanowałam branie go na ręce. Sam już nawet wyskakuje z klatki.

Mam jeszcze chomika i psa..o koniach już nie wspomne  😁
Dramka - to nie ma co 🙂 mini Zoo trzeba otwierać 🙂 u mnie też jakiś czas temu było Zoo w domu  😁
Królik jak zgłodnieje sam wskakuje do klatki ❗ I jest już zamknięty. Mam nadzieje ze w nocy nie będzie mocno sie dobijał o wypuszczenie..

Ja powoli postaram sie pozbyć mini zoo ale jakoś mi nie wychodzi... 😵

Jutro planuje na dywanie postawić kuwete..
Manta   Tyłkoklep leśny =)
29 marca 2010 09:08
Dramka - ja tak bez złośliwości - Twój żółw ma za małę akwarium. I lepiej uważać, żeby kot nie pił wody od żółwia - żółwie często są nosicielami m.in. salmonellozy. Zapraszam Cie na www.zolwie.net lub na PW w razie jakiś pytań co do żółwia ;-)

A żeby było w temacie wstawiam fotke jednego z moich maluchow ze wczoraj (mlody urodzony 15.03)
Wiem. To z kolei 3 czy 4 akwarium żółwia, rośnie tak że nie nadążam zmieniać. To chyba przez te krewetki.  😁 Mam w planach mu zrobić akwarium na zamówienie. A kota nie mogę oduczyć picia wody z akwarium. Ma w miskach wode dostępną ale włazi do żółwia  🙄

Królik odkrywa świat..
świetne te wasze zwierzaki 🙂 moja świnia też lubi zwiedzać świat 🙂 najlepsze, że najpierw przez godzinę się nie rusza z miejsca tylko obczaja wszystko, dopiero później zaczyna latać 🙂
Nowe ulubione miejsce. Musiałam wyczyścić kominek bo pozostałości były pyszne.
świetnie wygląda na tle

wow ile pucharów gratulacje  😅
Moje są 3 - reszta męża  🤬

Dzięki  :kwiatek:

Ale pomysł z kuwetą na dywanie przedpadł, bobki zostawia wszędzie. Kic= bobek, kic= bobek..
Czytałam kiedyś, że świnki i króliki nie wiedzą, że robią kupki, dlatego nie da się ich nauczyć czystości. Nie wiem czy to prawda. 
Miałam królika nazywał się pieszczoch kjujik Killer .Niestety 20 stycznia odszedł . Strasznie brakuje mi go tego jak mnie budził o trzeciej w nocy bo skończyła mu sie woda ,obgryzania tapety w pokoju, przegryzania kabli i jego całego przez ostatnie lata dokonałam czegoś co nawet po 3 latach oswajania go byłoby nie realne







miałam tez myszki dwie jedna niestety zagryzł kot jej siostra miała juz swoje lata niestety  nie mam zdjec  bo to było dobrych kilka lat temu

A aktualnie nie mam żadnego gryzonia niestety .
kiwii - strasznie mi przykro
słodziutki był. Super fotka z jamnikiem.
Mój spryciak odkrył dzisiaj kanape.  💃 Szkoda że nie może odkryć kuwety.. 🙄

Chyba zamiast Felek będzie sie nazywał Bobek  😁
Kami   kasztan z gwiazdką
31 marca 2010 16:45
Dramka a wsypywałaś jego bobki do kuwety  👀 gdzie siusia?
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
31 marca 2010 17:10
sluchajcie jestem zalamana.
moj krol ma problemy z pecherzem, tworzy mu sie w nim piasek, zatyka ujscie. zmienilam karmienie, uwazam, zeby dostawal wiecej zielonego, warzyw, porostu zeby wiecej sikal i pil. ogolnie tez probuje zmniejszac wapno i fosfaty, ale za bardzo nie mozna, bo wiadomo, ze tego potrzebuje.

nawroty mial  co pol roku, teraz po dwoch miesiacach znow pecherz caly w piasku. za kazdym razem jest plukany. nie wiem juz co mam zrobic. moja wet tez rozklada rece, ma sie z kims pokontaktowac. przydalobysie go zakwasic, tylko nie wiadomo czym?

mieliscie takie problemy, znacie jakis specjalistow od drog moczowych krolikow?

ja nie moge go tam do dwa miesiace plukac, bo on dlugo nie da rady. w narkozie nie mozemy tego robic, bo on przy tym jest oslabiony i raczej moglby jej nie przezyc. Po ostatniej narkozie jak byl zdrowy to nie mogl sie dwie godziny wybudzic, mial w trakcie "zapasc" i byla niezla jazda.

nie wiem, co mam robic  🙁
Kami Owszem  🙄

Mój królik kicha, czy to normalne??
Gienia-Pigwa - niestety nie poradzę  :kwiatek:

Dramka - moja świnia też...ni to kaszel... ni to kichanie
Kami   kasztan z gwiazdką
31 marca 2010 21:04
Dramka no to nic innego mi nie przychodzi do głowy... co do kichania - króliczek kica po podłodze więc zwróć uwagę czy nie masz przeciągów w domu  🙂 mógł się też zaziębić od zimnych płytek podłogowych...

Gienia mój wet jest specjalistą od małych zwierząt, ale niestety ja z Krakowa... Pracuje tutaj http://www.arka-vet.pl/index.php i nazywa się Przemysław Baran - może zgodzi się na jakąś konsultację telefoniczną  🙄
albo kicha bo kurz jest... 
lub przeciągi tak jak mówi kami
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się