Czy naprawdę nie da się gdzieś zgłosić tego psychola ?

Pewnie wielu z Was miało do czynienia z debilem, który od jakiegoś czasu umieszcza na końskich blogach swoje okrutne komentarze, w których chwali się, jak rzekomo krzywdzi kuce, np. przywiązując je za kopyto do rury wydechowej w samochodzie i ,,wciskając gaz do dechy" albo wsadzając ciężarnym klaczom do pochwy kij od szczotki i inne potworności tego typu. Domyślam się, że to na pewno tylko jego chora wyobraźnia, ale po pierwsze: na blogi o koniach zagląda dużo malych dzieci, które ślepo wierzą w te jego wypociny, po drugie - nawet nie wierząc mu nie jest przyjemne dla miłośnika koni czytać takie obrzydliwe rzeczy, i wreszcie po trzecie - może zaczyna się od fantazji, ale kto wie - może za kilka lat usłyszymy o kucyku z urwanym kopytem okaleczonym na śmierć albo z podpaloną grzywą ? Naprawdę nie można tego gdzieś zglosić ? Może gdyby gówniarz zobaczył policję przestraszyłby się i wybiłoby mu to z głowy podobne pomysły na przyszłość... Bo mnie się wydaje, że już samo pisanie takich komentarzy jest łamaniem prawa !
Dla zainteresowanych - jego chore wypowiedzi można znaleźć np. na tym blogu: http://konie1moja2pasja3.bloog.pl/id,332574609,title,Parada-jezdziecka-Lodz-2012,index.html#komentarze  wystarczy pod notką zjechać w dół do komentarzy.
wątek zamknięty
Można na blogach zablokować komentarze do czasu zaakceptowania przez właściciela bloga - cenzura konieczna 😉
Tak mam na swoich blogach
To chore fantazje ,,gówniarza,, o wypaczonych poglądach
wątek zamknięty
Horse_Heart, po co zakładasz 2 identyczne tematy? Z czego tutaj całkiem niesłusznie?
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 grudnia 2012 15:35
d - 3 tematy, w każdym dziale.
wątek zamknięty
Jeśli już to uważam, że zrobić screen i przesłać administratorom danego portalu blogowego i napisać o swoim zgorszeniu, prośbie o zbanowanie danego IP i tyle.
wątek zamknięty
gdyby udało się ustalić IP jego można by było zrobić wydruki z blogów i zgłosić Policji podejrzenie popełnienia przestępstwa polegającego na maltretowaniu zwierzęcia to jest  łamanie ustawy o ochronie zwierzat ponadto ja zawiadamiam już zaprzyjażnionekońskie  Fundacje i zobaczymy co podpowieda.
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.