Łukasz Jończyk - trener

Witam wszystkich 🙂
Trenuje ktos z was z Łukaszem Jończykiem? Jaki to jest trener? Jak prowadzi jazdy? Jezeli cos wiecie na ten temat podzielcie sie inforamcjami 🙂😉
Pozdrowienia 🙂
wątek zamknięty
nie ma takiego instruktora, ani tym bardziej trenera.
wątek zamknięty
Bo nie zapłacił do pzj odpowiedniego haraczu za bezwartościowy papierek? Błagam...
wątek zamknięty
a kto pisze o PZJ? 😎
wątek zamknięty
Domyślam się, że boli Cię, że nie figuruje w zestawieniu szkoleniowców PZJ...jakby to miało jakiekolwiek znaczenie...
wątek zamknięty
źle się domyślasz i naprawdę mnie nic nie boli...w odróżnieniu od koni.
tym o krótkiej pamięci, przypominam np MP-Sen w skokach 2005r.
wątek zamknięty
wrotki a mógłbyś przybliżyć o jaką sytuację z tych MPków chodzi?
wątek zamknięty
o rekcję na odmowę skoku w finałowym przejeździe.
to chyba pierwszy przypadek kiedy publiczność zachowała się fenomenalnie, w odróżnieniu od sędziów którym ewidentnie zabrakło wtedy jaj.
wątek zamknięty
Dzięki za informację, bo ja niezorientowana trochę 😉.
W takim razie bardzo fajnie, że publiczność zareagowała. A sędziowie? Cóż...
wątek zamknięty
Popełnił błąd, emocje wzięły górę- został ukarany przez publiczność, dostało mu się później od internautów. I z tego co się orientuję, później nawet publicznie przeprosił za swoje zachowanie. I od tamtej pory nic takiego się nie powtórzyło. A jeźdźcem jest świetnym.
Czy to jest powód, żeby go 'skreślać' jako szkoleniowca? Minęło 7 lat, pewnie dorósł i przemyślał. Wszyscy popełniają błędy.
wątek zamknięty
Miałam możliwość oglądania treningów jeźdźców i koni u Łukasza Jończyka i moje wrażenia były bardzo dobre. Pełen profesjonalizm i bardzo rzeczowe podejście plus bardzo miła atmosfera 🙂
Kładzie nacisk nie tylko na skoki, wszystkie jego konie chodzą bardzo fajnie po płaskim, dla mnie - ujeżdżeniowca była to miła odmiana bo w większości skokowe konie niewiele potrafią a u niego 4 latki robią bez problemu łopatki itp. Ja polecam
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
09 grudnia 2012 20:01
a uczy też jak wkładać kapsle pod ochraniacze? czy to już luzaczki umieją do perfekcji?czy teraz to już tylko wciera koronki....???

Hanula, u 4latka łopatka to standard....nie koniecznie na munsztuku,nie koniecznie z czarną wodzą przypiętą do czanki...co też w La Scali można zobaczyć....


może i Łukasz jest bardzo dobrym zawodnikiem,ale jakiś oszałamiającymi sukcesami na MPMK nie może się popisać...
wątek zamknięty
watki o trenerach sa. ten jest dublem.
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.