Zdjęcia Naszych Koni cz. VI (2013)

Strzałek to tak jak moja
wątek zamknięty
Witam w nowym roku🙂
Pozdrawiamy z ciężarną Meliską której został miesiąc:P
Przy okazji chciałam sie pochwalić nowym podopiecznym!🙂
wątek zamknięty
DressageLife kobyła piękna! Zazdroszczę pedantyzmu bo moja to wręcz uwielbia się tarzać w błocie  😁 A co to za ogłowie na pierwszym zdjęciu?
wątek zamknięty
to jesto głowie hooks z nachrapnikiem p.marka z ursusa i naczółkiem lagat 🙂 a ogłowie z foto Kalarusa to solibel z naczółkiem który sama zdobiłam,się pochwalę 😀
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
03 stycznia 2013 18:36
Cardanka to Diuna?
wątek zamknięty
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
03 stycznia 2013 19:24
Pozdrawiamy z Dużym w Nowym Roku 🙂

wątek zamknięty
DressageLife ja kobył nie lubię, ale to nie wyklucza, że Twoja bardzo urodziwa  🙂 Napisz coś więcej.
wątek zamknięty
Na imię ma Toskania, w sylwestra skończyła 15 lat-to mało-rundowy koń,ale niestety NN,inaczej bym ją zaźrebiła 🙂 jej maść to moja ulubiona maść,mój drugi koń jest jasnogniady i czasem marzę żeby może ściemniał do maści tośki,na nią w dodatku każdy kolor pasuje,moje szmatoholikowe serce ma więc używanie ;p
wątek zamknięty
Wiek i poziom wyszkolenia jak u mojego Rudego. Nie wygląda na swój wiek, a maść ma faktycznie "wygodną" dla szmatoholika  😎 Fajna dziewczyna, wrzucaj więcej fot  🙂
wątek zamknięty
Zairka tak to Diuna🙂
wątek zamknięty
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
03 stycznia 2013 20:22
cardanka bardzo fajnego masz zwierza  🙂 chwyta za oko na serio !!

ja tutaj bardzo rzadko się udzielam z powodu braku czasu, głównie siedzę w kąciku arabskim  😉  no ale może w tym roku uda mi się częściej tutaj zaglądać .. bo widzę, że warto  😍
to skoro już jestem to pokaże swoją trójcę  🙂 Niektórzy Nas znają niektórzy nie  😉
Wszystkie zdjęcia w obiektywie Dominiki Frej  :kwiatek:

Callisto

Max

Callisto z kucykiem

Akrobata
wątek zamknięty
zduśka, Akrobata robi językowe akrobacje 😁
wątek zamknięty
domcia406, jakby się buntował, to by już dawno nie miał jajec 😁 Mymła wszystko i wkłada do paszczy, czym mnie doprowadza do białej gorączki (uwiązy, wodze, derki, czapraki, kurtki, plastikowe butelki - słowem, co się nawinie), a w boksie namiętnie masturbuje się poidłem - przyciska nos do zabezpieczającej miskę poręczy, wyprawia i napala jak na kobyłę. Powinnam mu jakieś świerszczyki chyba podrzucić 😵 Bo innych koni i klaczy w szczególności jeszcze nie odkrył 🙄


Hahaha.... skąd ja to znam. Jakbym mojego łogra widziałą. Dosłownie. Z tym, że on się nie napala tylko hm..... jak tak na czyms oprze tą paszczę i robi dziwne rzeczy wargami to mu się uszy rozjadą i "robi mu się dobrze".
wątek zamknięty
czapraczek   Cel jest bliżej niż myślisz ;)
03 stycznia 2013 21:32
amazonka* , Kropek piękny, malowniczy aż miło popatrzeć 🙂 <3 Ja tez wstawię kropka  😉 Zdjęcie robione we wrześniu ,bo z zimy żadnych nie mamy  🙁
wątek zamknięty
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
03 stycznia 2013 21:50
to i nas tu zabraknąć w nowym roku nie może  😀
Belife miał wczoraj 4 urodzinki  🙂
prosze się nie śmiać z "naszego" kantara  👀  pożyczony od perszerona bo moje zdolne ogoniaste swój zgubiło.. pierwszy w tym roku, piąty w ciągu naszej kadencji  😵 a zapasy w domu  🤣


wątek zamknięty
W tym roku...
Chciałoby się życzyć pieniędzy, bo ponoć bez nich nic załatwić nie można.
Chciałoby się życzyć dobrej władzy w państwie, bo wydaje się, że to oni mogą zatruć nam życie.
Chciałoby się życzyć miłości, bo jakie to życie, gdy nie ma iskry w sercu.
Chciałoby się życzyć zdrowia, bo ponoć najdroższe.
Ale ja życzę Wam szczęścia!!!
bo co z tego, że na Titanicu mieli zdrowie jak szczęścia zabrakło.

Także oby jak najwięcej wzlotów a jak najmniej upadków!  😉

Śnieg w Warszawie to już przeżytek no ale mam nadzieję, że znów będzie tak ładnie.

Dziś siedziałam na Malachicie trzeci raz. Mega kochana z niego drabina.


wątek zamknięty
Jeśli, ktoś nas jeszcze pamięta. 😉
Escado:

Siwa:
wątek zamknięty
ojej,źrebaczek?  😍 😍 😍

Nie mogę oprzeć się pokusie dodania większego zdjęcia Kalarepy,dal dawnych bywalców forum Karalucha-bo zdaje się że była właścicielka często tu bywała 😉
wątek zamknięty
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
04 stycznia 2013 00:44
no strasznie się zmienia. Niebawem będzie taki jak Płomień 😵przyjadę wtedy kiedy wreszcie dostanę wolne, a no i sesje jeszcze teraz mam w gratisie 😅 ale dawaj więcej zdjęć swojego Siwego!



ostatnio nie robiłam nic Siwego  🤬 aparat od września rzucony w kąt.. rak motywacji.. 🙁 poszukam czegoś specjalnie dla Ciebie 😉
a z wolnym to kurde  🤬 masz brać wolne i przyjechać koniecznie!!! najlepiej z chłopakami 😀
wątek zamknięty
W Nowym Roku życzymy z Kawasakim spełnienia najskrytszych marzeń, dużo szczęścia, samych sukcesów, dużo zdrówka dla Was i Waszych podopiecznych. Niech każda jazda przynosi radość, satysfakcję i spełnienie  🙂

wątek zamknięty
mtl   I M Equestrian
04 stycznia 2013 17:44
zduśka super zdjecia  😜
ceffyl slodziak z niego  😍
tuch ja dalej chce zdjecia w sniegu  🙁

a ja mam nowe fotki, z serii smieszne miny siwego, ale dopiero ogarnelam jedna  😂

wątek zamknięty
mtl Zdjęcie zarąbiste. Uśmiałem się.
wątek zamknięty
mtl, twarzowe bardzo 😀
wątek zamknięty
mtl   I M Equestrian
04 stycznia 2013 19:06
na dokladke jeszcze 2  😁
wątek zamknięty
No po prostu koń by się uśmiał.  🤣 🤣
wątek zamknięty
mtl na pierwszym zdjęciu wygląda jakby ubrał maskę z krzyku  😁
wątek zamknięty
Witam wszystkich🙂
w sumie mało co się udzielam na tym forum, no ale skoro już jestem zarejestrowana to pochwale się moją wredną kobyłką🙂
Niestety nie mam ładnych aktualnych zdjęć więc wstawię wczesnojesienne i letnie🙂
wątek zamknięty
mam nadzieję, że jeszcze ktoś nas pamięta  😉
zdjęcia stare, bo wakacyjne ale jakoś nie mogę nikogo z aparatem zaciągnąć do stajni  🙄

Anaconda:
wątek zamknięty
No to i my się dorzucimy, jakość: telefon ale zawsze cos widac 🙂
udalo się, koń przestał kuleć. Za jakiś czas wracamy do pracy 🙂
wątek zamknięty
to my z Malwą - pozdrawiamy🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.