Zdjęcia Naszych Koni cz. VI (2013)

emptyline ostatnie powalające zdjęcie  😜  ostatnio przez przypadek widziałam zdjęcia taranta z 2011 roku , zmiana kolosalna  💘



Moje jesiennie  😉 
wątek zamknięty
Marcelin a co to za Anabelle, możesz coś wiecej napisać o niej?
wątek zamknięty
somebody 8-letnia kobyła KWPN, po Lupikorze,  u mnie jest od 10 czerwca 🙂
dołączam zdjęcie potwora  😉

edit. za duże zdjęcie  😡
wątek zamknięty
Monia Piękne masz te swoje koniory! 🙂 Zmieniłaś jednak ustawienia w aparacie? Szkoda, że zdjęcia nie są już tak nasycone kolorami jak na początku! 🙂
wątek zamknięty
Imo teraz zdjęcia Moni wyglądają o wiele lepiej. Poprzednie wydawały mi się strasznie sztuczne przez to nasycenie (nawet jeśli nie było podkręcane).
wątek zamknięty
Pewnie chodzi Ci o wcześniejsze zdjęcia z sesji, a te nie Monia robiła. 🙂 Mi jednak brakuje na tych "moniowych" nasycenia barw. 😉
wątek zamknięty
Tak, chodzi mi o te z sesji, które imo bardzo dużo traciły na tym nasyceniu. Wrzucone na tej stronie są o wiele lepsze chociaż faktycznie, akurat w nich można by trochę barwy podkręcić 🙂
wątek zamknięty
sandrita  :kwiatek:  coś ostatnio na grzebałam w aparacie , jak odbiorę w końcu płytę i inst. do aparatu to będę coś kombinować  😁

Chess nie mam czasu nawet siąść i ogarnąć aparat , jak nie kupie obiektywu to mogę sobie pomarzyć o zdjęciach , łosie jak tylko zobaczą że chodzę koło nich to zlatują się jak wariaty  😵


Żeby nie było  🚫 
wątek zamknięty
emptyline, super, nie może być inaczej 🙂
wątek zamknięty
Marcelin tak właśnie myślałam, że to ona  🙂 Jeździłam na niej przez krótki czas. Jak się sprawuje?
wątek zamknięty
Moje chłopaki  🙂
wątek zamknięty
monia bardzo ładny konio !

somebody mi zajęło trochę czasu żeby nauczyć się jej słuchać, ale jest coraz lepiej!  🙂
wątek zamknięty
Hilunka - ale nakrapiany, śliczny!  💘
wątek zamknięty
Marcelin Dzięki , ty za to masz świetne skoczki , zazdroszczę cholernie  😡 

Hilunka tarant świetny  😉 
wątek zamknięty
Burza, póki co jest nawet bardzo tłusty... ale pracujemy nad tym 🙂 Pięknie wyglądacie, bardzo do pyska mu w granacie
korysindex4, dziękujemy :kwiatek:
deborah, super, na ostatnim zdjęciu widać zadowlonie 🙂
emptyline, dziękujemy, 160 cm, jest szerszy niż wyższy  😂, ostatnie zdjęcie piękne!
monia, super zdjęcia, Twoja tarantka pięknie komponuje się z jesiennym krajobrazem 🙂😉


wątek zamknięty
Cocosowo na pierwszym zdjęciu wyszedł prześlicznie!
wątek zamknięty
pięknie mu w pomarańczu!
Jesienny Chrupek
wątek zamknięty
Time przeboski koń  💘
wątek zamknięty
Time, Monia bardzo dziękujemy  :kwiatek: 
Chrupek ładniutki!!!
wątek zamknięty
emptyline - ostatnie jest przesliczne! I ta grzywka nastroszona, no cudo!  💘
wątek zamknięty
Cocosowo, nie mogę wyjść z zachwytu nad ciapkami Twojego konia! Śliczny zwierzak!
monia, bardzo klimatyczne te zdjęcia na górze strony. Fajne kolory.

jesienny pluszak: (potrzebujemy na gwałtu golenia, a stajenna maszynka bez ostrzy ;( )
wątek zamknięty
anai, alez piekna glowe ma ! 🙂 czy te zdjecia aktualne ? u mnie jeszcze drzewa zieelone 😀

time, nie da sie skomentowac Twojego cudenka ! mimo, ze nie przepadam za izabelami, to Twoj kon  jest ladny, nawet bardzo ladny 🙂
wątek zamknięty
korysindex4, zdjęcie z zeszłego tygodnia 🙂 U nas zdecydowanie jest jesiennie.
wątek zamknięty
Cocosowo, więcej zdjęć, więcej! 😉
Time, chrupek jest boski!
anai, lubię to! 😉 też szczędzisz zdjęć, a konia masz pięknego 😀
wątek zamknięty
harja, 😀 Nie mam za dużo świeżych zdjęć, a jak już, to w  takich pozach:


Na padoku mój koń zgrywa leniwca, a kiedy ja siedzę na koniu, pani fotograf z reguły też jeździ, więc z jazd fotek też nie mam.
wątek zamknięty
😍 Szkoda! a co do leniwca znam ten ból 😁
wątek zamknięty
Obijający się Pluszak  😀


wątek zamknięty
baffinka ale ma ładny enfejs!  😉
wątek zamknięty
Hubertusowy Piorek 🙂



wątek zamknięty
korysindex4 - ja przed kupnem też nie przepadałam, bardziej zakochałam się w jego charakterze  💘
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.