Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

Atea, nikt nie mówił, że będzie łatwo 😉 Każdy koń to ponoć wyzwanie 😉
Takie konie cieszą naprawdę ogromnie, kiedy coraz lepiej Wam się "układa"  😎
kujka   new better life mode: on
12 kwietnia 2013 20:44
Zairka, Burza, dzieki :kwiatek:
Lov   all my life is changin' every day.
12 kwietnia 2013 20:52
A moja motywacja nadal jest zdechnięta... Jeszcze mieliśmy jechać jutro na zawody, okazało się, że transport nam odpadł, a cholerne Leszno nie chce mi zwrócić kasy, albo przesunąć na wykorzystanie na innych zawodach 👿 I dwie stówy w plecy...
dar Atea ze swoim charakterem jakby trafiła w nieodpowiednie ręce to zrobiłaby niezłą rozróbę. U nas jest sobie "tylko" konikiem z różkami i owsikami w tyłku 😉 Na tle naszych przytulaków się wyróżnia, ale ja się cieszę, że ma dziewczyna charakter. Na pewno będę relacjonować jak się nam układa 😉

lov Nie marudź, do boju!  🏇
Lov   all my life is changin' every day.
12 kwietnia 2013 21:31
Atea, żeby to mi się chciało... Ostatnio z chceniem nie bardzo. A i tak na razie tylko konia stępuje 😁
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 kwietnia 2013 22:08
Zairka,i jak tam sprawy z kulawcem?Coś wiadomo.bo miały być robione zdjęcia jakieś prawda?
Będę tworzyć do Ciebie pw jeszcze ale trochę spraw mi się namnożyło i chwilowo nie domagam z czasem :kwiatek:


Prawda! Tylko najpierw wet sie rozchorował, teraz ja czuje że mnie rozkłada... czas leci...Zaj sie tepuje i tak mija juz 2,5 msc od kontuzji! SICK! 🙄
My już galopujemy powoli, a Waldemara wiosna szczypie w tyłek  👿
epk, wiem 🙂 Paula do nas przyjeżdżała razem z Krzyśkiem 🙂

Lov, si oczywiście, że on 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 kwietnia 2013 08:34
Tulipan fajnie ze u Was juz ok :kwiatek: Zajek tez wiosne czuje, az sie boje go sprawdzac na lonzy 😵
Wczoraj byl na dluzszym wiosennym spacerze za murami stajni.... Jeju kusi mnie zeby juz go puscic na padok maly, ale dopiero po usg sie okaze czy moze 🙄
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
13 kwietnia 2013 08:39
Zairka,współczuję,przykra sprawa 🙁 Pamiętam jak chodziłam z Maltą i jak rżała kiedy jej stado szło na pastwisko,aż po dwóch dniach postanowiła wyjść z nimi więc wskoczyła mi na głowę po czym pobiegła do koni 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 kwietnia 2013 08:54
Zajek by sie nie odwazyl, on z tych co nie szanuje.kompletnie "nizszych w stadzie" wiec na bierzaco trzeba mu przypominac kto tu rzadzi 🤬
Ale dzieki temu relacje miedzy nami sa tak dobre bo jak czasem zostanie pod opieka cioc to potrafi stepem do stajni zaciagnac, albo galopem z hali wrocic a ciocie.powiewaja.na 2 koncu.uwiazu 😀iabeł: 😵
mils   ig: milen.ju
13 kwietnia 2013 11:37
tulipan dobrze wiedzieć, że u was już dobrze.
Zairka trzymam ciągle za was kciuki, ani się obejrzysz a Zajek będzie szalał z innymi! :kwiatek:
Atea twoja Atea jest chyba odpowiednikiem naszego Fryzika. 😁
tulipan Wrzuć jakieś zdjęcia, nawet z tych 2kółek w galopie 🙂
milsJak tam Ci idzie z kobyłką? Jak Kopyto Fryzika? Źrebol boski 💘
AteaPrzynajmniej nie będzie Ci się z nią nudziło 😁
faithJeśli czytasz to napisz co tam u Ciebie.

A ja po 2tyg bez jazdy na placu i rzeźbienia znowu mam motywację do pracy. Nie ukrywam, ze bardzo do tego się przyczyniła wiosna( :hurra🙂 i to, że dopiero po 2dniach bez śniegu mam tak super plac, że tylko 1/3 jest lekko błotnista 😜. Więc po tygodniowej labie na padoku(związanej z moją kontuzją)dzisiaj troszkę się rozruszaliśmy. Aaaaaleee fajnie Pielgrzymiasty chodził, nawet zaczęliśmy męczyć galopy i było super. 💃
Wiosna przyszła! Kilkanaście stopni, trawa rośnie w oczach, kwiatki zakwitły, konie panierują się w błocie jakby go nigdy wcześniej nie widziały i rozbierają z derek! 😀
Pozdrawiamy 😀
basia16816 poważnie ? Nie ma co oglądać  😎 Mogę zorganizować jakiegoś fotografa bo pogoda ładna to nie będzie narzekał, że zimno. Może uda się uwiecznić dzikie pląsy Waldemara. Wczoraj skakał i fikał aż się zaczął potykać o własne nogi, darolga światkiem !  🤣
mils   ig: milen.ju
13 kwietnia 2013 21:17
Burza jakie pozytywne zdjęcie!
tulipan czyli Waldemar nie narzeka na brak rozrywek. 😁 Wrzucaj zdjęcia!
basia16168 Mamucik się ostatnio tylko padokował, wczoraj lonża i dopiero dzisiaj wsiadłam. 😉 No i cóż... Było TAK! Na początku bardzo średnio, wręcz kiepsko, ale koń wreszcie mi galopuje (jako tako, ale jak na kobyłę, to sukces 🙂 )! Na lewo spokojnie, bez żadnego szarżowania, na prawo zagalopowała mi za drugim razem i też galopowała bez większego problemu, z czym był duży problem ostatnio. Rozpiera mnie taka radość i motywacja do pracy, że chyba brakuje słów, by opisać to uczucie. 😀
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
14 kwietnia 2013 11:25
mils po takiej jeździe chce się aż wsiadać co  😉 ? Ja też tak mam ostatnio  🙂 po chyba 2 tygodniowych fochach przyszły dobre momenty  😅 aż gęba mi się cieszyła od ucha do ucha ... no ale nie może być za dobrze prawda ?  🙄 aktualnie rozłożyło mnie choróbsko i siedzę w domu 2 dzień i dostaje szału  😵 nie lubie takiej bezczynności... no a niedługo wraca trenejros i trzeba ścisnąć poślady do pracy haha  😁

Zairka ja trzymam nadal kciuki !!!! musi być dobrze !!!

Tulipan nie tylko Twojego konia wiosna obudziła  😉 no ale wiadomo, Wy się na nowo wdrażacie do pracy więc o tyle trudniej hehe. Lepiej pokaż Waldka w kąciku !

Burza taka sweet focia  😁 mega pozytywne zdjęcie ! W wierzbowym też wiosennie się zrobiło, ale jak na razie wszędzie woda i błocko  😎 , w którym konie namiętnie się taplają . Kucyk aktualnie zmienił maść na karą  😁
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
14 kwietnia 2013 16:30
U nas też wiosna i mam nawet fotki z wiosennego wożenia się  🙂 Oboje jesteśmy w średniej formie, ale i tak lubię tego wiewóra  😍
zdjęcia autorstwa okwiat  :kwiatek:


milusia, ale ładnie wyglądacie na tym burym tle 🙂 kolorowo, pozytywnie
milusia ponieważ nie mam zmysłu "sprzętowego", co to za ochraniacze? i jaki rozmiar nosi rudzielec?
Lov   all my life is changin' every day.
14 kwietnia 2013 18:17
milusia, to jest średnia forma? Przecież on jest napakowany jak puszka sardynek 😍
milusia, drugie foto  😍 widać jaki luźniutki, czuje się tą przyjemnośc jazdy🙂
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
14 kwietnia 2013 18:38
milusia,absolutnie piękne konisko! 💘
Burza,nawet na "zwykłym" padokowym zdjeciu wyglądacie idealnie 😉
Zairka,trzymaj się,będzie lepiej :kwiatek: i dawaj znać jak tam idą sprawy.

Mamy wiosnę 💃 dzisiaj tak ciepło i słonecznie,błoto już prawie wszędzie u nas wyschło,po prostu cud miód!I z tej okazji wybrałyśmy się z koleżanką z pensjonatu który jest niedaleko naszej stajni na spacerek,było bardzo pozytywnie-wreszcie zmobilizowałam się do wsadzenia tyłka w bryczesy a nie "na dziko" w dżinsach a i konia ubrałam porządnie pierwszy raz od dawna (nawet pierwszy raz zrobiłam użytek z podkładek i owijek 😀) i co?I nie mam fotek żadnych 😵 Ale trudno,będzie mobilizacja żeby wreszcie się ogarnąć i wziąć do roboty trochę.
I wiecie co?Pierwszy ciepły dzień a wszędzie juz pełno robactwa,koszmar jakiś!Już widzę jaka masakra bedzie za miesiac 🤔
Dołączam się do radości z wiosny! Wczoraj zaliczyliśmy pierwszą wiosenną jazdę (każdy szelest od strony lasu powodował dziwne przyspieszenia 😉) A dziś wiosenna lonża, tydzień temu wstawiałam fotki z lonży na śniegu a dziś takie pozytywne:
Kłus:


Galop:


i Tap madl:
U nas wreszcie wiosna i suchutki plac. 😉 Także dziś w końcu wyszliśmy na dwór i powiem krótko.... ogór to niezmordowany potwor. Ten kon nie posiada opcji jestem zmęczony/coś mnie boli/nie mam nastroju. Nieważne co robił dnia poprzedniego, jak ciężki miał trening... zawsze tak samo bezdyskusyjnie rwie do przodu.


milusia, mój ulubiony rudy !!! Piekny jak zawsze !!

Lov   all my life is changin' every day.
14 kwietnia 2013 19:06
anai, co to za ogłowie? 😉
zduśka, to jest sweet konik i tyle 🙂 nooo zapachniało wiosną!

milusia, w jakiejbyście nie byli formie to w najgorszym wypadku wyglądacie świetnie 😉 cieszycie oczy 🙂

lacuna, idealne błoto do idealnych fotek 😉

anai, ale pulpecik 🙂
mils   ig: milen.ju
14 kwietnia 2013 19:27
milusia ech, gdyby każdy koń w średniej formie mógł tak wyglądać...! 😜 Rudy świetny, cudownie razem wyglądacie. 🙂
anai jaki przyjemny wiosenny nastrój na zdjęciach. 🙂
Z okazji wiosny miałam dzisiaj piękny lot w kierunku ziemi. Co ta wiosna robi z końmi. 😁
milusia, Nooo wreszcie rudy w akcji 🙂.

Bosz, jak ja się nie mogę doczekać wyjazdu na plac!!! Niestety jeszcze czekamy z uruchomieniem placu - musimy najpierw odpompować wodę, żeby nie zniszczyć podłoża. Ale ja mam tak już kompletnie dość, że szok. Dziś po treningu zabrałam rudego i poszliśmy na spacer w ręku - niestety doszliśmy do połowy łąki, bo o ile ja szłam w miarę normalnie to jednak ziemia jest tak namoknięta, że koń po pęciny się zapadał. Nie było co iść dalej i wróciliśmy do stajni. Mam nadzieję, że jeszcze parę dni i to wszystko obeschnie...
Lov, Horka Nikki, bardzo fajne, ku mojemu zaskoczeniu 😉

Burza, na serio pulpecik? Ja ciągle żebra widzę 😉 (chociaż faktycznie na drugim zdjęciu jakoś tak wyszedł okrągło)

mils, ale cała jesteś?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się