Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

juliadna   siwek czarnogrzywek <3
31 grudnia 2012 23:55
Kontynuacja wątku.

W 2013 życzę Wam dużo sukcesów oraz zdrowia dla Waszych podopiecznych 🙂
Dołączam do życzeń - zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia naszym kopytnym!

A Kącikowiczom spełnienia marzeń - tych dużych i tych malutkich, uśmiechu, optymizmu i tego, żeby 2013ty na przekór trzynastce na końcu miał same szczęśliwe miesiące 🙂
Ja również chciałabym wszystkim rekreantom samych sukcesów, zdrowia dla Was i dla Waszych koni, coraz większych progresów i pomyślności w nowym roku 2013!  😀
Co prawda rzadko tu zaglądam, bo jeżdżąc raz w tygodniu nie mam nawet o czym pisać, ale sentyment pozostał, więc - życzę wszystkim rekreantom szczęśliwego nowego roku! Samych udanych treningów, wygranych zawodów, zdrowych kopytnych i czystej atmosfery wśród znajomych koniarzy 😉
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
01 stycznia 2013 08:58
I ja również się dołączam do noworocznych życzeń. Aby ten rok był lepszy od poprzedniego 🙂
Anderia   Całe życie gniade
01 stycznia 2013 10:35
Przyznam, że dość dziwnie mi widzieć rzymskie sześć przy tytule tego wątku... No ale nic, do wszystkiego idzie się przyzwyczaić. 😀
Rekreantom życzę przede wszystkim zdrowia dla siebie i swoich miśków (bo to podstawa), progresu w pracy z końmi (bo to bardzo cieszy) i funu (bo dla niego przecież to całe jeździectwo uprawiamy 😀). I wielu, wielu lat ze swoimi końmi, nawet jak przy Kąciku Rekreanta trzeba będzie pisać VII, i VIII, i IX, i XX...  😁
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 stycznia 2013 10:52
Kaciku spelnienia marzen, zdrowia dla Nas i kopytnych, samych pozytywnych chwil. Oby 2013 byl Naszym rokiem!!!
kujka   new better life mode: on
01 stycznia 2013 10:58
Anderia, dziwnie to jest widziec KR tylko z 1 strona 😁
Ja również, mimo, że nie udzielam się szczególnie często, co czytam (a rekreant ze mnie pełną piersią!) to życzę wszystkim szczęśliwszego nowego roku, żeby wszystkie kontuzje odeszły w zapomnienie i pech opuścił właścicieli ! 🙂
robakt   Liczy się jutro.
01 stycznia 2013 12:09
I ja też się dołączam do życzeń, raczej się nie udzielam, ale już to już trzeci kącik, który będę sumiennie śledzić 🙂
Najlepszego dla wszystkich rekreantow!🙂😉)
Dla wszystkich rekreantów dużo zdrowia i udanych treningów. 😀
Dołączam się do życzeń i wszystkim rekreantom życzę spełnienia marzeń, wielu sukcesów i dużo zdrowia w Nowym Roku  :kwiatek:
Ja życzę wszystkim owocnej współpracy z końmi i żadnych kontuzji! I żeby te zeszłoroczne szybko się goiły 🙂.
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
01 stycznia 2013 13:25
I my również życzymy wszystkim Rekreantom pomyślnego roku, a przedewszystkim zdrowia, bo to najważniejsze jak sie ostatnio przekonaliśmy...
Ośmielę się prosić o kciuki dla Rudego, z którym jest nieciekawie (choć lepiej niż 2 dni temu).
Wszystkiego dobrego :kwiatek:
Poza zdrówkiem to by jeszcze zima mogła szybko minąć 😀iabeł:

Wbijam z Karaczankiem 🙂

Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
01 stycznia 2013 13:44
W takim razie wiecznej wiosny również 😀
Ależ kawał konia z niego!  😜
Katharina   "Be patient and trust in the process"
01 stycznia 2013 13:57
quantanamera   uwielbiam tego Twojego Karaczanka  😜

Zdrowia życzę ! Koniom i jeźdźcom, bo jak jest zdrowie to wszystko inne też może wtedy być  🙂
ekuss   Töltem przez życie
01 stycznia 2013 14:06
Ode mnie również wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 🙂
Lov   all my life is changin' every day.
01 stycznia 2013 15:16
Spełnienia marzeń, zdrowia dla kopytnych i wytrwałości w pracy dla nas! :kwiatek:

Ahhh, ten rok zapowiada się znakomicie 😀
i ja jeszcze, i jaaa  😅

Wszystkiego dobrego Rekreanty! Oby ten rok był jeszcze lepszy niż poprzedni  :kwiatek: Zdrówka dla Was i kopytnych
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
01 stycznia 2013 15:41
Fantazja-fotek brak, bo na hali i tak by nic nie wyszło. Kicaliśmy z Dżozefem  😉  Fajnie było.
Ale Fantazja wyfitowana, mój to teraz ma bebzona że wstyd  😵 Ale to nic, wiosną zgubimy (oboje  :lol🙂

My z Rudym i resztą świty równiez składamy noworoczne życzenia : spełnienia marzeń i duuuużo zdrowia  🙂

Ja tradycyjnie, rozpoczęłam kolejny rok w siodle-był fajny , szybki teren i są fajne sznyty pod okiem, bo mnie koń po krzaczorach przewiózł  😁  🏇
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
01 stycznia 2013 16:11
Zdrowia, szczęścia i słodyczy w Nowym Roku Rekreanty!!! :kwiatek: Oby ten był jeszcze lepszy niż poprzedni (który dla mnie był przełomowym) 🙂

Nie mam żadnego nowego zdjęcia, więc stare całuskowe 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
01 stycznia 2013 16:22
Ja też zaczęłam rok końsko, bardzo, bardzo dobrym treningiem  😜 - Jegomościu koniu tak się starał, że zapienił się... między oczami  😁 Jak ma zamiar tak cały rok chodzić to normalnie  😍
Do całości porzygania tęczą jeszcze brakuje, żebym to ja się ogarnęła z moimi łapskami i przede wszystkim głową przy skokach, ale jestem twarda, nie miętka i się nie dam  😉
widzę dużo osób zaczyna dzień końsko 😉 ja także i kobyś chodził cudnie

[font=Verdana]A WAM KOCHANI ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE
ZADOWOLENIA Z WASZYCH OGONKÓW DUŻO ZDROWIA DLA NICH I DLA WAS😉
I ŻEBY TEN ROK BYŁ LEPSZY OD POPRZEDNIEGO😉
[/font]
dziękuję wszystkim i również wszystkiego najlepszego! :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

hahaha nie jestem sama, która rano wstała i na piechotkę(3km)do stajni. Ale faaajnie mi się jeździło. Chociaż przekonałam sie, że ja nie umiem jeździć i w ogóle jestem dupa a nie jeździec i koń mnie oszukuje(  👀 :hihi🙂, to naprawdę fajne było. Ogółem dzień bardzo pracowity, więc jeśli tak ma wyglądać cały rok, to chyba nie mam co narzekać 😉.
Lov   all my life is changin' every day.
01 stycznia 2013 21:16
Dziewczyny, jakie plany na nowy sezon? 😉
Lov - w końcu się ogarnąć  😁
ChingisChan   Always a step ahead! :)
01 stycznia 2013 21:23
Moje plany, wyleczyć konia (start jutro), wreszcie zrobić coś z treningami i wyleczyć się ze szmatoholizmu 🤣. To trzecie już całkiem dobrze mi idzie!
Ode mnie, Ogórka i Pączunia również najserdeczniejsze życzenia !! Przede wszystkim ZDROWIA i oczywiście udanych treningów !

kujka, zgadza się. Jesli wszystko wypali to będziemy Jarpol Equestrian Team, czy jakos tak. 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się