Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

amnestria , rozstajecie się z Duszkiem ? 🙁
amnestria , rozstajecie się z Duszkiem ? 🙁


Właśnie tak czytam i się zastanawiam, czy jakiegoś wątku nie ominęłam...
Moja kobyła też w czasie jak była wystawiona na sprzedaż to robiła SAME miłe niespodzianki. This is not normal, this is strange.  🤔
Nirv, ależ Pamsowi się zad apetyczny zrobił! 😍 Już siadam i odpisuję, sorrry!

Thymos, bo ja nigdzie o tym nie pisałam :kwiatek:


Na decyzję o sprzedaży złożyło się parę czynników. W tym tygodniu będzie pierwszy potencjalny zainteresowany.
Niemniej jednak, odkąd Dunio daje z siebie 200% to przyznam, że zaczęłam się wahać 😁
Szkoda, że następna para musi się rozstać ...

amnestria, jak to w ogłoszeniach??
Anaa Google -> "Duszek" koń -> Baza Koni (ogłoszenia) 😉
Chyba u większości jakaś depresja jesienna - ja też ostatnio miałam spory dołek, bo niestety jeździectwo DIY nie prowadzi do niczego dobrego  😵  Ale zaczęłam na nowo myśleć, jeździmy przez drażki i koziołki i jest chyba lepiej 😉

Pozdrawiam z potreningowym Rudziszonem!

Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
12 listopada 2013 18:12
anai, jednak na zawody nie jedziemy teraz, dopiero 8 na towarzyskie i 15 na srebro jadę 😉 Pokaż jeszcze Dinaa 😍
Atea, dobrze, że zaczyna być lepiej, pomiziaj ode mnie Wygraną i trzymam dalej kciuki! :kwiatek:
amnestria, kurcze, szkoda że chcesz go sprzedać, tyle razem przeszliście. Aczkolwiek niemniej jednak nie moja sprawa i Twoja decyzja :kwiatek: pokaż w końcu jakiegoś Duszka! 😤



A my w końcu zrezygnowaliśmy z regionalnych w tą niedzielę, nie mam co się pchać tak od razu tym bardziej, że kasy szkoda, a od nowego roku i tak to samo muszę zapłacić. Aczkolwiek dzisiaj przełamałam się do ujeżdżeniówek. Trening był boski 😍 Zaczynamy męczyć i ujeżdżenie do odznaki 😁 życzcie powodzenia, bo mój tyłek zazwyczaj w ujeżdżeniówkach żyje własnym życiem 😂
anai wygląda i zachowuje się, jakby chodziła już szmat czasu, i właśnie przez uleganie tym pozorom zaliczyłam glebę  😁 Może wygląda dobrze, ale to jeszcze mnóstwo pracy przed nami, by było tak, jak trzeba 😉 Nie to, że narzekam - broń Boże!
Atea czekałam, aż się odezwiesz 🙂 Dobre wieści, trzymam kciuki za dalszą poprawę stanu Wygranej  :kwiatek:
amnestria dziękuję  :kwiatek: Przykro, że sprzedajesz Duszka, ale rozumiem Cię. Na pewno trafi w dobre ręce 🙂
Nirv dzięki. A jak tam plecy Pamsa? Już się nie odzywają? 🙂
Hermes Do brązu czy srebrnej? Wygraną pomiziam z wielką przyjemnością  😁
xxmalinaxx Dziękuję  :kwiatek: Jestem pod wrażeniem postępów Twojej rudej. Mnie z moim rudziszonem wstrzymuje teraz paskudne podłoże. Powodzenia i nie ewakuuj się już za często z siodła 😉
amnestria Widzę, że Duszek nieźle walczy, żeby z Tobą zostać  😉 Ale skoro decyzja podjęta, to życzę dobrych rąk, które go przygarną.
amnestria, decyzja o sprzedaży nieodwołalna? Pams jak lądował w ogłoszeniach to też był najlepszy 😉

xxmalinaxx, zdecydowanie zapomnieliśmy o tym problemie 😉 Od marca, jak zmieniliśmy siodło na obecnego Stubbena, oraz dostaliśmy pewne wskazówki od Doktora z którym się konsultowaliśmy to zupełnie problemu nie ma. Stubben kupiony był jako niemalże nowe siodło, po wymianie wypełnienia. Więc jak Pams się rozrósł troszkę to ono się ułożyło do jego pleców i jest idealne na cienką podkładkę 💘

Koniaki przyczepowe, Petunia i Pamir - ustrzelone dzięki kamerce założonej przez najlepszego tatę! 😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
12 listopada 2013 19:31
Atea, srebra, srebra 😉 Muszę licencję zrobić na przyszły rok więc muszę się spiąć 😁
To moze Mariana tez wystawie w ogloszeniach to zacznie lepiej chodzic?  😁
kujka   new better life mode: on
12 listopada 2013 20:26
.... i nagle wszystkie re-voltowe konie trafily w ogloszenia...


... a w całej Polsce rozdzwoniły się telefony.

😁
Hermes wiesz, pokazałabym Ci moje zdjęcie w siodle vsd dla poprawy nastawienia, ale wstydzę sie go nawet jak patrze tylko na miniaturke  😁
amnestria też trzymam kciuki, żeby trafił w dobre ręce🙂

Jesienna depresja na szczęście nas ominęła, Bandi chodzi jak złoto  😍 Od kiedy go mam, jeszcze nigdy tak dobrze nam się nie pracowało!😀 i gdyby nie to że moja prawa ręka żyje własnym życiem, było by jeszcze lepiej🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
12 listopada 2013 22:05
Atea, już się martwiłam, że milczysz, bo coś się stało. Uff, trzymam kciuki dalej!
xxmalinaxx, cudna ta Twoja młoda, powodzenia w dalszej pracy!
juliadna, to teraz trzymaj tak dalej, żadnych dołków! 🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
13 listopada 2013 06:04
Dżastin, gorzej niż ja na pewno nie jest, poka 😁
kolebka, fajnie, że znalazłaś motywację i wyszłaś z dołka 🙂
Atea, świetne wieści, trochę nas postraszyłaś tą nieobecnością 😉
xxmalinaxx, 😀
Nirv, fajna taka kamerka. Chociaż ja bym pewnie zawału dostała, patrząc, co mój koń wyrabia w przyczepce.
Hermes, to powodzenia na odznace! Dino dla Ciebie :



A tu filmik z podskoków: klik
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
13 listopada 2013 13:04
anai - co to za tranzelka i napierśnik?
anai, my z tatą od razu po kupnie przyczepy, jeszcze przed pierwszą podróżą zamontowaliśmy kamerkę, bo powiedziałam, że inaczej jeździć nie będę - nasłuchałam się tylu historii o przyczepowych wypadkach, że bała bym się jeździć bez niej... Ja w sumie dopiero się uczę jeździć z przyczepą - zrobiłam parę kilometrów na pusto, pojeździłam po placu z pachołkami i teraz jeździmy z Mireczkiem i drugim koniem zazwyczaj. Z drugiej strony jest to straszne, na szczęście Pamir i Petunia (zazwyczaj z nią jeździmy) jeżdżą bardzo grzecznie, nie kręcą się, nie kłócą.

Filmik super, fajnie hopsacie! Jak ty je nagrywasz?
Wizja Napierśnik HV POLO 😉
Dokładnie, napierśnik HV Polo Fero, ogłowie horka Nikki.
Nirv, dzięki, nagrywam kamerką GoProHero3, ale lepiej wychodzą jej filmy nagrywane z kasku (jak ten: klik czy ten nagrywany z narty: klik)
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
13 listopada 2013 15:07
Ślicznie dziękuje. Wyglądają jak idealnie dopasowane do koloru mojego siodła 🙂
Anai nagrasz kiedyś skoki z kasku?  😀 chętnie zobaczę jak się jedzie na Dinusiu  😁
baffinka, może kiedyś 🙂
Nirv nie boisz się? My właśnie ostatnio poruszyłyśmy z Dizi ten temat, zrobić prawo jazdy na przyczepę to jedno, ale jeszcze mieć odwagę z nią jeździć, jednak to żywe stwory z tyłu i ja nawet jak nie prowadzę mam strach przed oczami 🙂 Ale to pewnie kwestia wprawy?
ja pomimo  bardzo młodego wieku i krótkiego stażu dużu bardziej wole jeździć ze swoim koniem 👀 niż oddawać kierownice komuś innemu (starszemu, nie koniecznie z większym stażem jady z przyczepą)
p.s. mówię tu o krótkich trasach na zawody. nie żadna podróz kilkaset km- wtedy bym sięgała po profesjonaliste
Atea nie mam zamiaru się już ewakuować, przynajmniej nie za szybko 😉 Dawno nie widziałam Twojego rudziszona. Czekam więc nie tylko na info, co u Wygranej, ale też na jakieś fotki  :kwiatek:
Nirv to dobre wieści 😉 Problemy z plecami lubią wracać, fajnie, że Wam udało się to ogarnąć i już jest w porządku.
emptyline dzięki  :kwiatek:
anai zdjęcie łba, które wstawiłaś - no piękne po prostu  💘
Hermes A to ja też cały czas jestem w drodze na egzamin na srebrną. Muszę chyba w końcu wytyczyć jakiś konkretny termin, bo nigdy jej nie zrobię  😁 Bierzesz ze sobą kopytnego?
emptyline, anai Spokojnie, jak się coś złego dzieje to muszę się wygadać, więc raczej Was tu męczę. Z kolei jak jest dobrze, to nie chcę ludzi bez powodu zamęczać  😁
anai fajnie pracujecie 🙂
xxmalinaxx Co ty, obciach przy Twoim rudziszonie się pokazywać. Ja z Ateą mam jakiegoś pecha, co zaczniemy konkretniej wsiadać to coś. W zeszłym roku studia, w tym roku najpierw zielone szkoły, potem obozy, potem kontuzja, potem Wygrana, a teraz błoto... Poza tym wiadomo: priorytetem są konie w treningu 😉 Na razie lonżuję w najbardziej znośnym miejscu dopóki plac nam trochę nie obeschnie. W końcu się ogarniemy.

Wygrana stabilnie, więc to chyba dobrze. Nawet wydaje mi się, że trochę przytyła (?). Generalnie na razie nawet nie chcemy, żeby przybrała - lepiej dla jej nóg, choć wygląda jak koszmarek.

EDIT: Wrzucam jeszcze filmik z fryzem, który jest u nas na miesiąc w treningu. Jakbyście nie wierzyli, że podłoże jest beznadziejne  😂
Klik! 🙂
Hermes poleciało pw, za szkody psychiczne nie odpowiadam  😂
xxmalinaxx, Nirv z tymi plecami święta racja! strasznie ciężko to naprawić, zwłaszcza jak koń ma długi grzbiet, matko ile ja z tym walczyłam...a wystarczyło zmienić siodło na lepsze, szersze i z zupełnie innym kształtem poduszek  😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się