Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

maleństwo   I'll love you till the end of time...
17 listopada 2013 18:16
amnestria, rozumiem Cię doskonale, bo... też mi się oczy zeszkliły z tego samego powodu. My być może jeszcze wrócimy do jazd, więc jakieś tam światełko w tunelu jest, ale wyobrażam sobie, co musisz czuć 🙁 Jedyne, co mogę, to wirtualnie przytulić 🙁
Wygrana się położyła. Nawet się ucieszyłam, że wreszcie dobrze odpocznie, ale coś niepokojąco mocno dyszy... Rany, znowu nerwy  🙁
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
17 listopada 2013 19:08
może ma bóle co ? biedna !!! Ucałuj ją  🙁
jak poleży to może nabierze sił ! oby! trzymam cały czas kciuki !
zduśka Na kamerze widzę, że chłopaki postanowili ją podwiesić. Na razie czekają aż sama się podniesie na mostek. Ja muszę z synkiem zostać, ale kurczę, chciałabym do niej iść. Jak mąż wróci to dam znać.
Atea, Kurde, tak źle, tak niedobrze :/ A to ona w ogóle nie powinna leżeć? Bo pisałaś, że jest jakaś poprawa - może chciała odpocząć? czy nie ma opcji, żeby leżała?

Ramires, Super! 🙂 Będziesz teraz konia częściej widywać, co? 🙂 No to trzymam kciuki za znalezienie fajnej stajni i fajnego współdzierżawcy.

Averis, Jaka fajna pluszowa kula na pierwszym zdjęciu 😀 W ogóle masz prześliczny płaszczyk!

amnestria, Heh.... to jeden wielki pech 🙁 a przecież jeszcze niedawno było w porządku...  Nie mogę w to uwierzyć. Trzymaj się!!

xxmalinaxx, Echhh.... mnie tak wciągają różne sprawy "okołopracowe", że co chwilę mam takie pauzy 🙁 2 dni, 3 dni bez jazdy.... Teraz znowu - chyba, że będę jeździć w całkowitej ciemności, ale to się mija z celem :/

A ciężko inaczej, bo... chcąc mieć konia, trzeba mieć pieniądze, chcąc mieć pieniądze, trzeba sobie zarobić, chcąc zarabiać, trzeba poświęcić temu czas.....
A jeździ mi się rewelacyjnie. Uwielbiam swojego konia, kocham na niego wsiadać, no ale no... byle do wiosny.
Za to sytuacja z młodą się pokomplikowała... ale mam nadzieję, że wyjdę obronną ręką.
Lov cudnie się Rudzik prezentuje! 😉 a jak zawody poszły ?
deborah widziałam na fb, masz genialną maszynę!  😜 zazdro na maxa!
Averis cudowne foty!  😍 a macie coś z jazdy ?
amnestria trzymaj się, wiem że jest Ci bardzo ciężko, ale musisz być silna!
Atea pisz koniecznie jak będziesz cokolwiek wiedziała! Może właśnie potrzebowała odpoczynku...

A ja proszę o kciuki za Siwą, bo nam się znowu posypało... W poniedziałek spuchła jej noga, okazało się, że to aseptyczne zapalenie pochewki wsp. ścięgno zginacza, był wet podał przeciwzapalne i w piątek opuchlizna zeszła, a wczoraj Siwa nagle dostała jakiś drgawek, nie wiadomo było co jej jest, okazało się, że to infekcja wirusowa, 40 stopni gorączki, była bardzo apatyczna, nie miała apetytu, ale dostała antybiotyk, witaminki i dziś już było lepiej, ale proszę o kciuki, żeby ładnie z tego wyszła i nie trzeba było powtarzać antybiotyków...
A już było tak dobrze... ;c
Natomiast dostałam dziś przepiękne zdjęcie mojego synusia z niedzielnego spaceru z rodzicami, więc wpadam się pochwalić. 😉 Bo trochę nam się urosło. 😉  💘
gryglodor trzymam kciuki za powrót do zdrowia siwej 🙂 PS. Twoi rodzice zamiast z psem to z koniem na spacery wychodzą 😀 musi to super wyglądać 🙂
Wyrwałam się do niej na chwilę. Prawdopodobnie miała lekką kolkę, dlatego chłopaki woleli ją postawić. Nie udało się jednak, ale dzięki próbom postawienia jej i masażom coś tam ruszyło w jelitach, więc teraz pozwolimy jej leżeć do rana. Wyzwaliśmy ją, że ma się wziąć do kupy do rana, bo to nie jest śmieszne.

Teraz odpoczywa, ale widzę na kamerze, że próbuje co jakiś czas wstać, więc pewnie w nocy będziemy podnosić. Wet kazał pozwolić jej odpocząć skoro w żołądku ruszyło. Wymiziałam ją i wróciłam do Franka. Przespał mój wypad.

Oczywiście zdążyła sobie znowu obić oko, które właśnie się zagoiło. Szczęście w nieszczęściu, że położyła się na odpowiedni bok.

gryglodor Kciuki za siwkę, wyjdzie z tego  :kwiatek:
Sankaritarina Pieprzyć te 2-3 dniowe przerwy. Have fun, jak mówiła Averis. Ja pracuję z końmi, więc postępy są dla mnie ważne, jakby nie patrzeć im lepsza będę tym lepszą reklamę robię dla swojej działalności, ale skoro nie mogę, to nie mogę. Staram się. A z jazd korzystam jak tylko mogę.
Lov   all my life is changin' every day.
17 listopada 2013 21:24
gryglodor, trzymam kciuki za siwą! A Rudzik super, mimo jednego focha na przeszkodę numer 3 nie dałam się i go przepchnęłam :hih: Teraz atakujemy prolog na Cavaliadzie, trzeba wrócić do roboty 😉

Sankaritarina, ja już rozważam poważne granie w totka albo jakieś zakłady bukmacherskie, bo do uczelni, stajni i jednej pracy nawet nie mam co próbować znaleźć sobie dorywczo drugiej roboty...
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
17 listopada 2013 22:41
amnestria trzymaj się dzielnie!!

Atea trzymam kciuki za dziewczynę! Musisz być silna i przekazywać jej swoją energię.


Niewiele się udzielam, ale staram się czytać na bieżąco. Ostatnio coś się w Kąciku urazowo zrobiło, to i nas dopadło... Plecy bolą, w środę będzie masażysta, będziemy masować, wcierkować i może uda się w stajni solarkę odpalić... Najchętniej to już bym zamówiła derkę magnetyczną, ale drobnych przy sobie nie mam 😁 Mam nadzieję, że to tylko chwilowe, bo jeśli nie, to będzie trzeba usg robić i inne cuda.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
18 listopada 2013 06:06
gryglodor kciuki dla siwej są !!! A maluch rośnie  😍 oj będziesz miała z niego pociechę ... i ogólnie zazdroszczę takich rodziców  💘 bo moi do koni nawet się nie zbliżają  😎 moją pasję uważają za totalny bezsens i fanaberię  😁 i oczywiście pieniądze wywalone w błoto  🥂

Atea jeju jeju ja cały czas czekam na info, że Wygrana już lepiej i teraz już z górki ! normalnie kciuki trzymam z całej siły  :kwiatek: i jesteście bardzo dzielne !
Sankaritarina życzę Tobie z całego serca aby wszystko się poukładało ! Niestety tak to już jest, że na konie wydajemy majątek ( ja tylko prawie całą pensję  😁 ) mam 3 swoich i 4 przygarnięty i powiem szczerze, że nie wiem jak to ogarniam  😎 dawno nic sobie nie kupiłam ale w sumie .. nic nie potrzebuję  🥂
Strucelka kciuki trzymam !

a ja spadam do pracy  😉 a później do szanownego Rudolfa - liczę, że noga będzie wyglądać zdecydowanie lepiej  😉
Nie jesteśmy w stanie jej podnieść... Czekamy do wieczora z decyzją.
A nasza kucka na weekendzie miała te gorsze, wredne dni.  😤 Ciężko się z nią było dogadać, popłynęły nawet łzy bezsilności ale moje dziecko zaimponowało mi odwagą i zacięciem.  😍
Nawet po takich lotach, gdzie kucka koziołki do kłusa postanowiła przefrunąć a finalnie było blisko do gleby, nie przestraszyła się ale wytrwale pracowaliśmy dalej nad ogarnięciem wredotki.  🤬






brzezinka, ale trzeba przyznać, że duet stanowią niezwykły. Mi się zawsze bardzo podobał.
Atea nadal trzymam kciuki.
Moon   #kulistyzajebisty
18 listopada 2013 09:22
Coraz rzadziej tu bywam, ale czytuję regularnie...

Atea, kciuki trzymam mocno, żeby się udało!

brzezinka, wredoty te kucyki jak nic - wczoraj nasza Błysia podczas urodzinowej zabawy... zaczęła polować na dzieci! Serio, polować  🤣
A Twoje dziecię, normalnie  😍

Averis, no w kooońcu jakieś foty twe!  😀

Z Heniem się kulamy (ze względu na swój "mięsień piwny" zyskał nową ksywkę - Kulek  😁 ) raz lepiej raz gorzej, się padokujemy (a podobno na zuym i niedobrym hipo nie ma padoków i trza słono płacić za padokowanie:P...) i tak jakoś leci.
Pozdrawiamy cały kącik!
Kochani dziękuję za kciuki, ale nie jest najlepiej... Spadła jej temperatura do 36,5, co jakiś czas pojawia się odór z nosa. A przypominam, że nadal jest na antybiotykach. Przyjedzie weterynarz, ma jej dać jakąś kroplówkę z powerem, tylko, że ja się zastanawiam czy to nie jest moment, żeby dać jej w końcu odetchnąć  🙁
Brzezinka Twoja córa jest niesamowita  😍 szkoda, że tak daleko jesteście i nie można jej podziwiać na żywo!  😀

Atea uuu...  🙁 Trzymam kciuki


ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
18 listopada 2013 11:17
Atea,
na pewno podejmiecie najlepszą dla konia decyzję.
Trzymam mocno kciuki!

Brzezinka Twoja córa rozkłada na łopatki na tym kucu, serio 💘

Atea bardzo dużo dla niej robicie. Jaka decyzja by nie zapadła... trzymam kciuku.
Atea, trzymaj się,  cokolwiek zdecydujecie,  będzie to dla dobra Wysi. 

brzezinka, masz dzielną córę! Moja ulubiona para 😀
ash   Sukces jest koloru blond....
18 listopada 2013 11:30
Atea, trzymam mocno kciuki za każdą decyzję. Dobro konia na I miejscu!
Amnestria trzymaj się  :kwiatek: Trzymam kciuki za znalezienie idealnej stajenki dla Dusia!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 listopada 2013 11:46
Atea, trzymam kciuki!
Ogromnie dziękuję za wsparcie! Jest iskierka nadziei, bo jesteśmy w stanie utrzymać ją na mostku, zjadła kapeńkę siana i wypiła 1/4 wiadra wody. Nie leży już cały czas przyszpilona do ziemi. Obgadamy sprawę z wetem i zastanowimy się co jest dla niej lepsze.

Decyzja jest trudna, bo sami widzicie, że gdy już naprawdę tracimy nadzieję - Wysia znowu pokazuje, że ma ochotę walczyć.

Ech, jedziemy z mężem objeździć resztę koniuchów i potem dam Wam znać po wizycie weta.

Jeszcze raz ogromnie dziękuję.
kujka   new better life mode: on
18 listopada 2013 12:19
Anaa super, ze nóżki ok!
Gillllek ma dzis kontrole wet, wlasnie do niego jadę, wiec przy dobrych wiatrach wrócimy na pelne obroty juz niedlugo!! Poki co juz galopujemy nawet trochę 🙂

amnestria Ty wiesz... Ja sama zaplakalam, na wieść o moim najukochańszym chrzesniaku... Nie umiem nawet wyrazic tego, jak mi przykro, jak bardzo mi jest Was zal 🙁 jakbym jakkolwiek mogla pomoc, to wiesz jak mnie znaleźć.

Brzezinka masz core przekozaka!!
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
18 listopada 2013 13:19
Atea, trzymam kciuki za Wysię! Widać że próbuje walczyć a i wy nie dajecie za wygraną.
Gryglodor, trzymam kciukasy za Siwą, będzie dobrze! A młody pięknieje ze zdjęcia na zdjęcie, strasznie szybko ten czas leci, pamiętam jak wstawiałaś zdjęcia malutkiego źrebaczka a teraz jest już Pan Koń! 😀
Amnestria, coś ten Duszek ma pecha w życiu 🙁 Mam nadzieję że znajdziesz dobrą stajnię na emeryturkę, na tyle blisko że będziesz mogła do niego wpadać i marchewkować łobuza
Brzezinka, córa na kucysiu wymiata! 🏇
brzezinka, córę to masz odważną i widać ambitną... a kucyk to może pegaz bo tak lata 😉 hehe
Dziękuję wszystkim  :kwiatek:
Tutaj filmik z tego lotu. Nie dotrwałam do końca w kamerowaniu bo mi na moment serce stanęło i aparat z ręki wypadł. Ale z koniem się nie rozstała..  👍
brzezinka, dzielny dzieciak. Najważniejsze, że się nie zraża. Będzie z Niej super amazonka. Jestem pełna podziwu.
brzezinka, mała jest super super, uwielbiam ich duet 🙂

Atea, dopiero co miałam takie dylematy z psem - wiem co przeżywasz 🙁 I tak strasznie dużo dla niej robicie, niewielu ludzi by tak kombinowało - brawo! Trzymam kciuki za każdą decyzję, która ulży kobyle.

U mnie szykuje się zastój w jeździe na jakiś miesiąc. Tyle mi się pracy zwaliło na głowę, że nie ma opcji, żebym w tygodniu docierała do konia. I jakoś mi nawet nie szkoda. Chyba mi potrzeba takiej przerwy - w sam raz na to paskudne przesilenie jesienne 😉
brzezinka ja to już kiedyś pisałam, że Twoja córa wymiata ale ten filmik to po prostu coś nie do pomyślenia 🙂 Twoja córka ma tutaj niezły fanklub, z każdym zdjęciem coraz większy 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się