Cavaliada Warszawa

armara, jak co roku obiecuję sobie, że za rok odbiję 😉


Na pewno jeszcze będzie okazja 🙂
vissenna   Turecki niewolnik
13 lutego 2016 16:37
Ktoś wie czy w tym roku na pokazach będzie też Makac?  👀 😁
Do stałych bywalców warszawskiej cavaliady:
Polecacie jakieś hostele/ kwatery/ hotele w pobliżu torwaru 🙂?
martinaaa, zechciej spojrzeć chociaż stronę wstecz...
[s]Sprzedam karnet na Cavalidę Sektor N rząd XII miejsce 4.
Cena 249 zł
kontakt na priv[/s]

nieaktualne
Ktoś wie czy w tym roku na pokazach będzie też Makac?  👀 😁


oh god no...

😁 😁 😁
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
16 lutego 2016 17:06
Orientujecie się czy w tym roku będzie uniwersytet jeździecki? Na stronie nie ma żadnej informacji.
Kurczak
Informacja ze strony http://www.horsesport.pl/

XVII Zjazd - 26-28.02.2016, Cavaliada Warszawa
Tradycyjnie Cavaliadzie towarzyszyć będzie zjazd Uniwersytetu Jeździeckiego - programu edukacyjnego organizowany przez Fundację Horse Sport. Uniwersytet Jeździeckie  to wykłady i szkolenia z różnych dziedzin jeździeckich i około-jeździeckich, prowadzone przez doświadczonych praktyków i uznanych wykładowców. W zjeździe każdy może wziąć udział, bez względu na wiek czy doświadczenie. Udział jest bezpłatny. Nie trzeba się również wcześniej zapisywać. Wystarczy tylko przyjść.

Program XVII Zjazdu Akademii Hodowcy i Jeźdźca

Piątek (26.02.2016)
• 15😲0 – 16😲0 – Identyfikacja maści (prof. Zbigniew Jaworski)
• 16😲0 – 18😲0 Czucie głębokie w jeździectwie jako narzędzie w odnalezieniu  równowagi pomiędzy ciałem, umysłem a emocjami (Magdalena Sobczyńska-Wołejszo, Magdalena Flis-Kuc, Bartosz Berendt)
• 18😲0 – 19😲0 – Idea Hipodromu Narodowego (dr. Michał Wierusz-Kowalski)
Sobota (27.02.2016)
• 10😲0 – 11😲0 – Fizjoterapia jako uzupełnienie planu treningowego (Katarzyna Łukaszewicz)
• 11😲0 – 12😲0 – Choroby kręgosłupa (Olga Kalisiak)
• 12😲0 – 13😲0 – Stomatologia (Michał Dziekański)
• 13😲0 – 14😲0 – Nie zapomnij oddychać! - czyli o roli oddechu w jeździe konnej (Agnieszka Płaczkowska)
• 14😲0 – 15😲0 – Ziołolecznictwo (Joanna Smulska)
• 15😲0 – 16😲0 – Pierwsza pomoc w wybranych przypadkach chirurgicznych u koni (dr Radomir Henklewski, prof dr hab. Zdzisław Gajewski)
• 16😲0 – 17😲0 – Koń w stajni - wybrane choroby dróg oddechowych (dr Przemysław Dziekan/ dr Olga Aniołek)
• 17😲0 – 18😲0 – Przygotowanie klaczy do sezonu rozrodczego i metody inseminacji (lek. wet. Dominika Domańska/dr Bartosz Pawliński)
• 18😲0 – 19😲0 - Metoda HAE, czyli o tym, jak konie uczą ludzi (Dina Zawadzka)
Niedziela (28.02.2016)
• 10😲0 – 11😲0 – Korekta naturalnego skrzywienia u konia poprzez pracę w ustawieniu i chodach bocznych (Katarzyna Ściborowska)
• 11😲0 – 12😲0 – Nowoczesne metody chirurgicznego leczenia chorób układu oddechowego koni (Blanka Wysocka)
• 12😲0 – 13😲0 – Czemu w trakcie pracy z koniem tracimy lekkość i subtelność? (Lidia Kacperska)
• 13😲0 – 14😲0 – Choroby układu pokarmowego u koni (Marta Jarczewska)
• 14😲0 – 15😲0 – Trener trenerowi nie równy - prawne aspekty treningu jeźdźców i koni (Elżbieta Liberda)
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
16 lutego 2016 19:03
oivanenowaa, dziękuję :kwiatek:
matko :🙂
Już się nie mogę doczekać
Ja też. Wyszło mi, że w sobotę będę siedzieć tyle samo na wykładach (jak nie więcej...), co oglądać, co się dzieje w hali. 😅 I na szczęście wszystkie moje "must be" nie pokrywają się z żadnym super-super konkursów i są w sobotę - co prawda przeszłabym się też na dwa niedzielne wykłady, ale na niedzielę nie brałam biletów i na szczęście mi aż tak nie szkoda. Natomiast jakby coś z "moich" sobotnich było w niedzielę, to bym była chora. 😉
Kurczak
Informacja ze strony http://www.horsesport.pl/

XVII Zjazd - 26-28.02.2016, Cavaliada Warszawa
Tradycyjnie Cavaliadzie towarzyszyć będzie zjazd Uniwersytetu Jeździeckiego - programu edukacyjnego organizowany przez Fundację Horse Sport. Uniwersytet Jeździeckie  to wykłady i szkolenia z różnych dziedzin jeździeckich i około-jeździeckich, prowadzone przez doświadczonych praktyków i uznanych wykładowców. W zjeździe każdy może wziąć udział, bez względu na wiek czy doświadczenie. Udział jest bezpłatny. Nie trzeba się również wcześniej zapisywać. Wystarczy tylko przyjść.

Program XVII Zjazdu Akademii Hodowcy i Jeźdźca

Piątek (26.02.2016)
• 15😲0 – 16😲0 – Identyfikacja maści (prof. Zbigniew Jaworski)
• 16😲0 – 18😲0 Czucie głębokie w jeździectwie jako narzędzie w odnalezieniu  równowagi pomiędzy ciałem, umysłem a emocjami (Magdalena Sobczyńska-Wołejszo, Magdalena Flis-Kuc, Bartosz Berendt)
• 18😲0 – 19😲0 – Idea Hipodromu Narodowego (dr. Michał Wierusz-Kowalski)
Sobota (27.02.2016)
• 10😲0 – 11😲0 – Fizjoterapia jako uzupełnienie planu treningowego (Katarzyna Łukaszewicz)
• 11😲0 – 12😲0 – Choroby kręgosłupa (Olga Kalisiak)
• 12😲0 – 13😲0 – Stomatologia (Michał Dziekański)
• 13😲0 – 14😲0 – Nie zapomnij oddychać! - czyli o roli oddechu w jeździe konnej (Agnieszka Płaczkowska)
• 14😲0 – 15😲0 – Ziołolecznictwo (Joanna Smulska)
• 15😲0 – 16😲0 – Pierwsza pomoc w wybranych przypadkach chirurgicznych u koni (dr Radomir Henklewski, prof dr hab. Zdzisław Gajewski)
• 16😲0 – 17😲0 – Koń w stajni - wybrane choroby dróg oddechowych (dr Przemysław Dziekan/ dr Olga Aniołek)
• 17😲0 – 18😲0 – Przygotowanie klaczy do sezonu rozrodczego i metody inseminacji (lek. wet. Dominika Domańska/dr Bartosz Pawliński)
• 18😲0 – 19😲0 - Metoda HAE, czyli o tym, jak konie uczą ludzi (Dina Zawadzka)
Niedziela (28.02.2016)
• 10😲0 – 11😲0 – Korekta naturalnego skrzywienia u konia poprzez pracę w ustawieniu i chodach bocznych (Katarzyna Ściborowska)
• 11😲0 – 12😲0 – Nowoczesne metody chirurgicznego leczenia chorób układu oddechowego koni (Blanka Wysocka)
• 12😲0 – 13😲0 – Czemu w trakcie pracy z koniem tracimy lekkość i subtelność? (Lidia Kacperska)
• 13😲0 – 14😲0 – Choroby układu pokarmowego u koni (Marta Jarczewska)
• 14😲0 – 15😲0 – Trener trenerowi nie równy - prawne aspekty treningu jeźdźców i koni (Elżbieta Liberda)


W którym miejscu będą te wykłady?
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
17 lutego 2016 08:56
willow, pewnie w salach na samej górze.
Gdzie tanio i blisko nocować?
Zmieniły mi się plany i mam na zbyciu 2 bilety na sobotę - bardzo dobre miejsca
Poleciało PW :kwiatek:
poszło pw proszę odpisz w miarę możliwości
Odkupię 2 bilety na Niedxielę bądź Sobotę  :kwiatek:
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
23 lutego 2016 07:48
Myślicie, że będą w jakiś sposób pilnowane te miejsca, czy będzie tak jak zawsze, że gdzie się usiądzie, tam się będzie?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 lutego 2016 13:04
Będę sobota po południu i niedziela. Mala blondynka z wielkim plecakiem =)
Strzyga
zamierzasz tego plecaka nie zdejmować ??

Ja w tym roku z akredytacją foto więc raczej bez stałego miejsca krzesełkowego.
Będę to tu to tam.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 lutego 2016 17:43
szemrana, zazwyczaj jestem do niego przywiązana 😀 I mam własne krzesełko 😀
[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/11393213_10203835408876712_4727468276205748877_n.jpg?oh=cff2d2be7c722559e539eb5bad4a352b&oe=57248009[/img]


Ale zastanawiam się czy by nie wziąć w tym roku jakiejś mniejszej torebki, a plecak zostawić w szatni...

🙇 Odkupię dwa bilety na sobotę  🙇
793-222-290
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 lutego 2016 19:06
Lilo, zajrzyj do wątku zachodniopomorskiego.

szemrana, może byśmy się wreszcie poznały? czas chyba najwyższy...
Gdzieś w pośpiechu rzucił mi się w oczy wpis Adama Wajraka, a pod nim komentarz o tym ze na Cavaliadzie bedą zbierane podpisy pod listem otwartym w sprawie Arabów. Ktoś cos wie?
Lilo, zajrzyj do wątku zachodniopomorskiego.

szemrana, może byśmy się wreszcie poznały? czas chyba najwyższy...


bardzo chętnie 🙂
kucyna https://www.facebook.com/anonimowewyznanie/posts/1603021676604113
dla ludzi bez fb

MANIFESTACJA
W OBRONIE PAŃSTWOWYCH STADNIN KONI ARABSKICH CZYSTEJ KRWI
Miejsce: Warszawa, Torwar /Cavaliada
Czas: Sobota - 27 lutego 2016 – od godz. 10.00
Będziemy zbierać podpisy pod petycją kierowaną do:
Pana Andrzeja Dudy, Prezydenta Rzeczpospolistej Polskiej
Pani Beaty Szydło, Premiera Rady Ministrów
Pana Jarosława Kaczyńskiego, Prezesa PIS
w sprawie przywrócenia w struktury polskiej hodowli koni arabskich wybitnych specjalistów w tej dziedzinie:
Pani Anny Stojanowskiej – Inspektor ds. hodowli koni
Pana Jerzego Białoboka – Prezesa SK Michałów Sp. z o.o.
Pana Marka Treli – Prezesa SK Janów Podlaski Sp. z o.o.
zwolnionych ze stanowisk przez Agencję Nieruchomości Rolnych w dniu 19.02.2016
Przybądź! Wyraź opinię!
Przyczyń się do obrony naszego dziedzictwa narodowego i najlepszy koni na świecie!
A ma ktoś może na zbyciu dwa bilety na niedzielę?  :kwiatek:
Jak dokładnie ma wyglądać manifestacja od strony organizacyjnej? Bo jeżeli ma to wymagać wejścia na Torwar, to bez biletu nie da rady, a biletów już nie ma.  🙁
Jakby ktoś był zainteresowany to mam do sprzedania dwa bilety VIP na czwartek.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się