Cavaliada Warszawa

kujka   new better life mode: on
22 lutego 2013 17:19
Fatalita, byla taka mozliwosc. wlasnie tez kupilam przez ticketpro bilety na jeden dzien (sobota) i mozna bylo wybrac sobie miejsca. trzeba bylo kliknac tylko na wybor.

ale pomimo to, ze miejsca wybralam, nie zamierzam tam siedziec 😉
Kujka: dzięki za odpowiedź, widocznie przegapiłam. Ale w sumie na Torwarze nigdy się nie siedziało na swoim miejscu i nie było problemu. 😉
Dobrze myślę, że dzisiaj miały być wyniki przyjęcia do wolontariatu?
Nie dostałam żadnego meila.. to znaczy, że się nie dostałam?
Czy w tym roku również znak rozpoznawczy to czerwona wstążka?  😉

jestem na tak  💃
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
22 lutego 2013 20:23
[quote author=smarcik link=topic=90415.msg1696803#msg1696803 date=1361553211]
Czy w tym roku również znak rozpoznawczy to czerwona wstążka?  😉


jestem na tak  💃
[/quote]

ejej, bo ja nie w temacie... jaka wstążka? co? gdzie? jak?  😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
22 lutego 2013 20:25
sandakanowa re-voltowy znak rozpoznawczy, czerwona wstążka we włosach, ewentualnie na nadgarstku itp. Chyba że na ten rok wymyślimy coś innego  😉
Pialotta chyba nikt jeszcze nie dostał maila. Ja też czekam, pamiętam z zeszłego roku, że potrzeba cierpliwości  😉
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
22 lutego 2013 20:37
sandakanowa re-voltowy znak rozpoznawczy, czerwona wstążka we włosach, ewentualnie na nadgarstku itp. Chyba że na ten rok wymyślimy coś innego  😉


a oksik 🙂
olencja dziękuje!  :kwiatek:
Przyjęli mnie do wolontariatu! 🙂
mnie również!  😀
A ja tym razem nie  🙁
Lecę kupić bilet  😀
a jakieś zakupy planujecie, czego waszym zdaniem zazwyczaj brakuje na targach  (oprócz super promocji  😁 ) ?
kujka   new better life mode: on
23 lutego 2013 16:06
gratisow 😉
tego co jest w Warszawie w ogole bym nie nazwala targami. kilka stoisk i to wszystko. dlatego specjalnych zakupow nie planuje, chyba ze cos mnie naprawde urzeknie (albo sie wytarguje)... albo do torwaru kon rozwali cos niezbednie potrzebnego do zycia 😉
Nigdy nie byłam w Warszawie na targach, więc nie bardzo się orientuję.
W tym roku będę pierwszy raz 😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
24 lutego 2013 10:08
Ja również przyjęta do wolontariatu, pierwszy raz 🙂 dojeżdża ktoś z wolontariuszy zza Warszawy, strony Wołomina/Marek/Kobyłki itp?
kujka   new better life mode: on
24 lutego 2013 13:38
whisperer13, bo w Warszawie to nie sa targi 🙂 to sa zawody. a stoiska sa przy okazji. zawody na torwarze nigdy targami nie byly...
Jak zamawiacie bilety przez ticketpro, to jakie są możliwości ich odbioru?
Na wszystkie wykłady, na które chciałam iść brak wolnych miejsc  😵 Chyba się nigdy nie nauczę, że takie rzeczy trzeba załatwiać wcześniej  🍴
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
24 lutego 2013 16:15
corralline zawsze możesz wejść po rozpoczęciu się wykładu 🙂 ja tak zrobiłam rok temu jak nie zapisałam się na wykład z p. Jasińską i jak weszłąm 5 minut po rozpoczęciu była połowa miejsc siedzących wolna  😲
czy ktoś z osób wybierających się na Cavaliadę, nie chciałby przygarnąć, do siebie, na dwie noce, dwóch dziewczyn ?🙂😉 :kwiatek: 🤔
Ja również dostałam sie do wolontariatu, pierwszy raz 🙂 wybiera się do warszawy ktoś ze Śląska?
sandakanowa i po rozpoczęciu wykładów już nie sprawdzają kto wchodzi? Wogóle na stronie znalazłam coś, co sugerowalo by, że aby wejść na wykłady trzeba mieć karnet  😲
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
24 lutego 2013 23:23
corralline, chyba chodziło o to że musisz mieć bilet na zawody a nie możesz wejść na same wykłady bo cię do budynku nie wpuszczą. W zeszłym roku na pewno były plakietki ze smyczą do zawieszenia na szyi ale chyba nie sprawdzali konkretnie po nazwisku czy akurat na ten wykład masz miejsce. Ale nie pamiętam na 100% z tym sprawdzaniem więc się nie sugeruj za bardzo 😉
Wolontariusze, co z tym zebraniem organizacyjnym?
Pisali, że środa o 20, ale gdzie dokładnie? Czy ten termin jest na 100% aktualny?
Pialotta termin jest na 100% aktualny, spotkanie jest, z tego co sie orientuje, na Torwarze 🙂
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
25 lutego 2013 16:43
sandakanowa i po rozpoczęciu wykładów już nie sprawdzają kto wchodzi? Wogóle na stronie znalazłam coś, co sugerowalo by, że aby wejść na wykłady trzeba mieć karnet  😲


nie sprawdzali tego wgl. my z koleżanką normalnie sobie weszłyśmy na salę i nic.
Pialotta termin jest na 100% aktualny, spotkanie jest, z tego co sie orientuje, na Torwarze 🙂


Tam na tej hali gdzie będą zawody?
Gwoli ścisłości, spotkanie dla wolontariuszy jest dopiero 6 marca(o 20😲0), czyli w środę tuż przed samą Cavaliadą ( w tym tygodniu nie byłoby możliwe,bo organizatorki i zapewne niektórzy wolontariusze będą na Cavaliadzie lubelskiej)... nie napisali nic o dokładnym miejscu, ale na 100% będzie na terenie Torwaru...(zapewne jakieś znaki czy kartki wskazujące drogę będą🙂😉.
Radzę dołączyć do grupy facebookowej(wolontariat cavaliada), bo chyba tam są najświeższe informacje i bezpośredni kontakt do organizatorek :kwiatek:
Jak może być spotkanie organizacyjne 6 marca jak wolontariat rozpoczyna sie 4 marca?  🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się