Cavaliada Warszawa

[quote author=corralline link=topic=90415.msg1699196#msg1699196 date=1361747134]
sandakanowa i po rozpoczęciu wykładów już nie sprawdzają kto wchodzi? Wogóle na stronie znalazłam coś, co sugerowalo by, że aby wejść na wykłady trzeba mieć karnet  😲


nie sprawdzali tego wgl. my z koleżanką normalnie sobie weszłyśmy na salę i nic.
[/quote]
No tak, ale przy wejściu na halę na pewno ktoś sprawdził czy macie bilety 😉
Słowo w słowo cytat z facebooka,,wolontariat cavaliada'' -post od jednej z organizatorek.
,,uwaga Wolontariusze - Warszawa:
W związku z Waszymi licznymi pytaniami o termin spotkania organizacyjnego - odbędzie się ono TUŻ przed CAVALIADĄ - tj 6 marca (!!!!!) na terenie Torwaru przy ul. Łazienkowskiej 6a.
(w najbliższą środę jesteśmy na CAVALIADZIE w Lublinie i siłą rzeczy byłoby to po prostu niemożliwe 🙂 )''

Pisałam w tej sprawie (na ich e-mail) i taką też dostałam odpowiedź 🙂.

Edit.literówka
O kurcze, to dziwne.
Jestem na wolontariacie m.in. w poniedziałek i środę - czyli przed spotkaniem. I skąd ja mam wiedzieć gdzie, co, jak, do kogo, o której..?
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
25 lutego 2013 20:11
[quote author=sandakanowa link=topic=90415.msg1699719#msg1699719 date=1361810601]
[quote author=corralline link=topic=90415.msg1699196#msg1699196 date=1361747134]
sandakanowa i po rozpoczęciu wykładów już nie sprawdzają kto wchodzi? Wogóle na stronie znalazłam coś, co sugerowalo by, że aby wejść na wykłady trzeba mieć karnet  😲


nie sprawdzali tego wgl. my z koleżanką normalnie sobie weszłyśmy na salę i nic.
[/quote]
No tak, ale przy wejściu na halę na pewno ktoś sprawdził czy macie bilety 😉
[/quote]

mowię o wejściu na sam wykład 😉 bo na halę to oczywiste, że bez biletu się nie wejdzie 🙂
Pialotta jeśli masz dyżur od 4 marca powinnaś dostac w najbliższym czasie maila od organizatorów co dokładnie masz robic, jeśli nie dostaniesz takiego, napisz do nich, na pewno Ci odpowiedza 🙂 poza tym uważam,że jak przyjdziesz na dyżur w poniedziałek to bedzie tam ktoś kto Wam powie co macie robic 🙂
hektorkowa dziękuje serdecznie :kwiatek: to mój pierwszy wolontariat, więc trochę się denerwuje, jeśli nie wiem co i jak 🙂
Pialotta, prosisz o numer do zarządzających wolontariatem. Przychodzisz na Torwar, dzwonisz i dostajesz instrukcje 😉 Nic trudnego. Też się stresowałam w tamtym roku, bo nie mogłam być na spotkaniu organizacyjnym, przyjechałam na drugą zmianę (czyli w trakcie zawodów) w piątek, zadzwoniłam i zostałam szybko poinstruowana co i jak mam robić 😉 Take it easy 😉
czy na cavaliadzie można normalnie brac aparat i robić zdjęcia czy trzeba coś płacic
kujka   new better life mode: on
26 lutego 2013 14:17
z widowni kazdy mogl do tej pory robic. ale zwykle prosi sie o nie flashowanie koniom po galach w trakcie konkursu.
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
26 lutego 2013 14:17
czy na cavaliadzie można normalnie brac aparat i robić zdjęcia czy trzeba coś płacic


oczywiście, że mozna 🙂
z widowni kazdy mogl do tej pory robic. ale zwykle prosi sie o nie flashowanie koniom po galach w trakcie konkursu.


zwykle się prosi i zwykle debilom nie wystarcza proszenie.
Dopiero mocna reakcja siedzących obok ludzi na trochę skutkuje.

Każdemu fleszomaniakowi uświadamiam, że musiałby mieć profesjonalny sprzęt, żeby światło sięgnęło tych kilkunastu metrów dzielących go od zawodnika.
Powinno się karać głąbów, którzy mają za nic wszystkie prośby.
Ochrona powinna ostrzegać przykładąjąc idiocie stempel do czoła (treść wymyślcie sami).
Przy drugiej próbie użycia flesza wywalać poza teren zawodów z niezmywalnym stempelkiem świadczącym o niskim poziomie IQ.

Ja mam prośbę - reagujmy !
Jeśli widzicie, że ktoś robi zdjęcia używając flesza podczas przejazdu - reagujcie !!!
Czy karnet jest w jakiś sposób przypisany do konkretnej osoby na wszystkie dni imprezy? Czy jest możliwość, żeby jednego dnia wszedł kto inny, a następnego kto inny?
Karnet nie jest imienny więc chyba można tak zrobić 🙂
Czy ktoś siedzi w sektorze A?
Kammi   Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
28 lutego 2013 11:05
ash   Sukces jest koloru blond....
28 lutego 2013 11:16
tak, tylko że to dotyczy tylko wejściówki na targi??
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 lutego 2013 11:22
Dotyczy wejścia na teren imprezy  😉 (ja bym nawet nie nazwała targami tych kilku stoisk, jakie były w zeszłym roku, chyba że w tym będzie coś innego).
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
28 lutego 2013 12:04
Super! Zaraz sobie zamówię i ominie mnie kupowanie karnetu 🙂
kochani Warszawiacy , jak dojechać na Torwar z metra młociny ?  🙂  :kwiatek: :kwiatek:

prosze o odp , bo pierwszy raz będe poruszać sie bez auta po wawie
Kammi   Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
28 lutego 2013 13:55
Metrem do przystanku "Metro Politechnika" i stamtąd można przejść się spacerkiem (ok. 15 min) lub podjechać autobusem do przystanku "Torwar" (4 przystanki)

tu można sprawdzić sobie dokładne połączenie http://warszawa.jakdojade.pl/
Metrem do przystanku "Metro Politechnika" i stamtąd można przejść się spacerkiem (ok. 15 min) lub podjechać autobusem do przystanku "Torwar" (4 przystanki)

tu można sprawdzić sobie dokładne połączenie http://warszawa.jakdojade.pl/

15 minut to chyba dobrym marszem  😉
dzięki  :kwiatek:
Cavaliada na Gruponie 🙂

http://www.groupon.pl/oferty/warszawa/Centralny-Osrodek-Sportu-w-Warszawie/18221623?nlp=&CID=PL_CRM_1_0_0_59&a=397




O dzięki! Miałam nie iść, ale za 30 zł może się skusze na sobotę 🙂
mam nadzieję, że te miejsca nie będą jakoś super przestrzegane, bo mama zapomniała wcześniej kupić i mamy miejsca na rogu  😵
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
28 lutego 2013 18:00
A ja mam problem z gruponem. Zresztą jak zawsze z tym serwisem... Kupiłam bilety, zapłaciłam przelewem, ale mimo upływu dłuuuugiego czasu wciąż nie ma ich w ich systemie. Miałam zamówić kolejne, ale boję się. Napisałam bo biura obsługi klienta, ale nie mam pojęcia kiedy mi odpiszą. Z konta pieniądze pobrane. Kurde no, zawsze mam pod górkę. 
Dlatego po próbie kupienia tych biletów zdecydowałam się jednak na karnet. Na szczęście nie wysłałam pieniędzy, już wczesniej coś mi nie pasowało.
ja zamowilam bilety k godz 17, dopiero o godzinie 19 dostalam potwierdzenie o przyjecie platnosci przez Dotpay, mam nadzieje, ze wszystko bedzie w porzadku.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
28 lutego 2013 18:18
Ja niestety nie wysłałam. Na szczęście tylko na piątek, ale i tak jestem wściekła.

agniechaaa a w jaki sposób dostałaś tą informację? U mnie strona, na której można było to sprawdzić już wygasła. Nie wiem co teraz powinnam sprawdzać. Dostałaś też maile potrzebne do odebrania biletów?
informacja przyszla na maila, na stronie tez nie mialam tej informacji o przyjeciu platnosci.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
28 lutego 2013 18:24
Udało się. Właśnie dostałam maila 🙂 Zamawiam kolejne.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się