biznes plan

Hej, potrzebuje pomocy w napisaniu biznes planu na PP, interesuje mnie działalność stadniny, ma ktoś może taki biznes plan lub chciałby mi w tym pomóc?
z góry dzięki 
opolanka   psychologiem przez przeszkody
28 stycznia 2013 19:54
...a nie warto pomyśleć najpierw, nim się ściągnie z czyjejś pracy?
a masz może coś takiego ?
...a nie warto pomyśleć najpierw, nim się ściągnie z czyjejś pracy?

opolanka   psychologiem przez przeszkody
28 stycznia 2013 20:42
Nie, nie mam.
Ale wystarczy w google wpisać i wyskakuje tyle, że aż głowa boli

https://www.google.pl/search?q=biznesplan+stadnina&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a
dzięki ale wiesz te biznesplan często są źle konstruowane, zrobię coś takiego oddam i nie będę miał zaliczenia, a tak nieraz ktoś ma zrobione albo może pomóc zrobić
opolanka   psychologiem przez przeszkody
29 stycznia 2013 08:53
Owszem, wiem. Ale każdy nauczyciel ma inne wytyczne i to eg nich powinieneś pisać te pracę. Nie ma jednego, prawego wzoru biznesplanu.
Hejka! Potrzebna pomoc, bo wiem co chcę robić ale kurczę ubrać w słowa mam już problem 🙁
Mam punkt w biznes planie odnośnie „oceny stanu przygotowania do podjęcia działaności” i mimo iż pracowałam w kilku stajniach i wiele
Się nauczyłam nie wiem jak dokładnie powinien ten punkt wyglądać. Czy pisze stricte o tym jakie doświadczenie zdobyłam pracując w stajniach czy może bardziej powinna to być historia życia od początku przygody z końmi? :/ jakie mogą być mocne strony osoby pracującej jako opiekun koni i stajenna?



Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się