Czy chcemy zmian? Ulepszenie forum.

i u mnie :/ poza tym wyczyściło mi listę ulubionych wątków :/ zamierzony reset?
U mnie nie ma podświetlenia nowych odpowiedzi w wątkach gdzie się udzielam, znikły Ulubione wątki zupełnie. Na dodatek w ogłoszeniach gdy chcę zobaczyć inne ogłoszenia sprzedającego wyświetla mi się komunikat "ten użytkownik Cię zablokował 🙁 ", ale przeglądając ogłoszenia na telefonie nie mam tego problemu 🤷
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 maja 2021 09:44
Co się naprawiło, to się popsuło 🙃 do braku ulubionych, podświetlania wątków z nowymi odpowiedziami i nieprzenoszeniu na ostatnią stronę czytanego już wątku dodajcie proszę brak informacji o nowej wiadomości prywatnej.
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 maja 2021 09:45
A, i całkowicie zniknęła możliwość edycji postów - stąd sorry za post pod postem, ale nie mam co z tym zrobić.
A chciałam tylko dodać ze to pewnie przejściowe przed wprowadzeniem jakiejś grubszej zmiany.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
04 maja 2021 10:08
Niestety dziś forum ponownie nie pokazuje mi nowych odpowiedzi i nie przenosi na ostatnią stronę wątku, w którym już wcześniej byłam 🙁
Mam to samo, pewnie jakiś błąd.
u mnie już wszystko wróciło do normy 🙂
Czy wam też ogłoszenia mula jak szalone na telefonie? Z żadną inną strona nie mam takich problemów. Po około minucie przeglądania ogłoszeń zaczyna tak świrować strona, że nie idzie cokolwiek zrobić.
Nie, nie mam starego fona co się muli tym że żyje.
Nie, wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki nie pomaga.
U mnie smiga normalnie.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
05 maja 2021 10:09
U mnie też ogłoszenia się ładują normalnie
Tak tylko spytam... Co z ankietą? Co z wynikami?
smartini   fb & insta: dokłaczone
05 maja 2021 21:10
Po godzinach dzieją się rzeczy 🙂 A ankieta musi jeszcze zawisnąć na forum
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
05 maja 2021 21:33
Ale są widoczne małe zmiany 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
05 maja 2021 21:41
Tak, root dzielnie działa z bieżącymi poprawkami i przywracaniem wcześniejszych funkcjonalności, my z Moon działamy powoli z nawigacją, zachowaniami poszczególnych elementów i warstwą wizualną 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się