Czy chcemy zmian? Ulepszenie forum.

martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
02 czerwca 2021 11:00
Właśnie odkryłam (chociaż jak zwykle nie wykluczam, że mogłam też czegoś nie zauważyć 😉 ), że przy okazji wyszukiwania konkretnego hasła w danym wątku, nie mam możliwości wejścia do tej części dyskusji. Owszem, pojedyncze posty z tym słowem są wyszukane, ale nie mogę wejść w wątek z tego poziomu i doczytać czy ktoś przed/po nie napisał odpowiedzi w tym temacie, ale bez użycia słowa-klucza.

Jest szansa na poprawę tego? Przyznam, że to było naprawdę ogromne ułatwienie.
martva, na poprzedniej stronie była na ten temat dyskusja 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
02 czerwca 2021 13:40
macbeth, racja! Dziękuję, jak zwykle nie doczytałam wszystkiego -.-
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
05 czerwca 2021 20:34
Jak znalezc więcej swoich starych postow niz te najnowsze?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
09 czerwca 2021 12:49
Jak tam prace nad naprawą forum i przywracaniem funkcji? Już prawie dwa miesiące od "dnia zero" 😅
Powiedzcie mi, czy da się jakoś odzyskać stare konto, do którego nie posiada się maila? Coś mi się kojarzy, ze zakładałam je na maila, którego później usunęłam (i zniknął tez z forum), bo logowalam się na nazwę użytkownika. Nie wiem do kogo z tym uderzać.
smartini   fb & insta: dokłaczone
10 czerwca 2021 17:26
Scotie, na stronie głównej forum masz link do formularza, root powinien być w stanie odzyskać dla Ciebie dostęp 🙂
Czy byłaby szansa na jedną zmianę – chyba prostą, a ułatwiającą użytkowanie?
Tzn. dodanie "ulubionych" do menu na górze?
Screenshot 2021-06-22 at 09.43.08.png Screenshot 2021-06-22 at 09.43.08.png
Czy byłaby szansa na jedną zmianę – chyba prostą, a ułatwiającą użytkowanie? Tzn. dodanie "ulubionych" do menu na górze?
Teraz, żeby wrócić do listy ulubionych z konkretnego wątku, klikam na stronę startową forum i dopiero wybieram "ulubione".
Z tego menu byłoby wygodniej o jeden oszałamiający klik 😉
Screenshot 2021-06-22 at 09.43.08.png Screenshot 2021-06-22 at 09.43.08.png
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się