Facebook -czy ktoś korzysta?

W takim razie źle cię zrozumiałam 😉 Pomysł z inną przeglądarką/komputerem jest dobry, muszę sprawdzić 🙂
mils   ig: milen.ju
16 grudnia 2018 17:26
Facet oznaczył mnie w poście, a mam włączone zatwierdzanie na osi czasu i przypadkiem wybrałam „ukryj”. Jak to cofnąć? Po wpisaniu w Google i postępowaniu zgodnie z tym, co wypluło: wejściu w filtry, tak jak napisane jest w Centrum pomocy - nie mogę znaleźć „ukrytych postów”. Podobno powinno coś takiego być. Robiłam to przez telefon (iOS), wybrałam opcję pomocy dla tego systemu, ale i tak nie widzę tych opcji.🙁

Dobra, znalazłam, ale wyświetlają się tylko moje posty, te z oznaczeniem ukryte nie. 🙁
mils, a jak wejdziesz w profil faceta, a potem w opcje tej konkretnej fotki, to nie ma możliwości wybrać "pokaż na osi czasu"?
mils   ig: milen.ju
17 grudnia 2018 09:56
fin nie ma, sprawdzałam. Mogę tylko usunąć znacznik.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 grudnia 2018 11:49
A jak wejdziesz w dziennik aktywności ?
mils, może niech facet usunie znacznik i oznaczy jeszcze raz?
Odkopuję trochę.
Otwieram facebook, a tam na stronie głównej nie mam żadnych postów, tylko "Witaj na Facebooku! Rozpocznij od dodania znajomych." No kurde, znajomych mam kilkudziesięciu, może to niedużo na standardy fb, ale mam. O co temu fejsbuku chodzi?
Też tak mam. I to nie pierwszy raz.
Za jakiś czas wszystko wróci, choć nie wiem dlaczego się tak dzieje. Jak mówi mój syn programista - system się wywrócił  🤣
Ewentualnie pokazuje się kilka razy ten sam post i pod nim, że aktualnie nie ma więcej treści do wyświetlenia. Irytujące.
Dzięki, teraz jest na etapie kilku postów i koniec. Chyba dochodzi do siebie.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
03 lipca 2019 20:41
Komuś jeszcze nie działa fb - nie ładują się zdjęcia ani filmiki  ❓
emptyline   Big Milk Straciatella
03 lipca 2019 20:43
safie, chyba wszystkim niestety.
Jest awaria od chyba wczoraj, ogółem internetu. Ciągle coś nie działa, pewnie minie za kilka dni.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
03 lipca 2019 21:30
A ja pół dnia psioczę na dostawcę internetu  😵
Jak wygląda kwestia konta osoby, która zmarła? Mam taką sytuację w rodzinie i nie wiem jak postąpić.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
24 września 2019 16:50
Żeglarz, można usunąć konto lub nadać mu status in memoriam:
"Nadawanie kontu statusu „In memoriam”:
Konto ze statusem „In memoriam” to miejsce, w którym znajomi i rodzina mogą dzielić się ze sobą wspomnieniami o zmarłej osobie. Nadanie kontu statusu „In memoriam” zabezpiecza je również przed zalogowaniem się do niego innej osoby.
W naszym serwisie kontom zmarłych osób nadajemy status „In memoriam”, jeżeli otrzymamy stosowną informację od członka rodziny lub bliskiego znajomego.
Przypominamy, że nie możemy udostępnić danych logowania do czyjegoś konta nawet w takiej sytuacji. Zalogowanie się na konto innej osoby zawsze stanowi naruszenie zasad serwisu Facebook.
Aby poprosić o nadanie profilowi statusu „In memoriam”, skontaktuj się z nami.
Usunięcie konta:
Członkowie najbliższej rodziny mogą po weryfikacji pokrewieństwa poprosić o usunięcie konta bliskiej osoby z Facebooka."
Więcej info:
https://www.facebook.com/help/103897939701143/
Dzięki.
Teraz mam dylemat, którą opcję wybrać do konta ojca. Rodzina raczej mało się na fb udziela, znajomych też miał tam niewielu. Opiekuna konta raczej nie wyznaczył.
Bischa   TAFC Polska :)
19 listopada 2019 23:47
Działa wam facebook?
Ogarnia ktoś może płatności za posty sponsorowane? Dokładniej chodzi o to, że chciałabym usunąć konto na FB ale blokuje mi to wisząca zaległóść do opłacenia. Oczywiście próbowałam to opłacić ręcznie-nie da się, czekałam do miesiąca rozliczeniowgo i też nie ściągnęło tego z automatu. Totalnie nie wiem co z tym zrobić. A żeby było śmieszniej to zalegają mi tam nieopłacone szalone 22grosze 😜
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 grudnia 2019 22:57
Masz podpiętą aktywną kartę?
Oczywiście. Generalnie normalnie mi ściągało inne kwoty przez PayPal a następnie przez kartę bezpośrednio. Problem się zrobił, jak została ta kwota (ściągnęło jakieś 7zł z hakiem a te 22grosze zostawiło) i za nic nie chce jej ściągnąć z automatu przy rozliczeniu i klikając ręczne rozliczenie też się nie da. Kartę obecnie "odpiełam" od paypala ale na samym paypalu środki do opłaty tego są. I nic się nie zmienia, nie mogę tego opłacić w żaden sposób i sobie wisi ta szałowa kwota...
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 grudnia 2019 06:15
Skontaktuj się z supportem Facebooka.
Facella Jedyna opcja kontaktu to przez zgłoszenie o problemie? Chyba będę musiała tak zrobić, bo totalnie nie mam pojęcia o co chodzi.
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 grudnia 2019 14:56
Chyba tak, ale to bym musiała na kompie później sprawdzić.
Bischa   TAFC Polska :)
05 stycznia 2020 14:58
Czy da się jakos wylaczyc mozliwosc wyswietlania się czyjejś relacji, żebym nie musiała tego ogladac? Poza wyłączeniem obserwowania? Mimo wylaczenia obserwowania, wyswietlaja mi się relacje tej osoby na messengerze i nigdzie poza tym. Jest to osoba blisko mojemu sercu (nieswiadoma niczego), ktora wyjechała daleko i wrzuca relacje- dla swietego spokoju wylaczylam obserwowanie, ale na messengerze mimo wszystko się to pojawia...

Nie, z powodu takiej głupoty, nikogo nie wyrzucam z grona znajomych i nie blokuje. 
Pursat   Абсолют чистой крови
05 stycznia 2020 20:44
Wejdź na messengera, przytrzymaj palcem kółko z relacją danej osoby i wyświetli Ci się "Wycisz relację". Wtedy znika. Nie wiem na jak długo, bo właśnie przed chwilą to odkryłam, ale może akurat.
mils   ig: milen.ju
27 stycznia 2020 10:51
Piszę post z fanpage firmy i nie mogę nikogo w nim oznaczyć w treści. Nie pokazują mi się proponowane osoby do oznaczenia, dlaczego? Oprogramowanie to Windows 10, korzystam z Mozilli.
alek49   Upadam w życiu tylko po to aby wstać i iść dalej.
27 stycznia 2020 14:11
Strona firmowa nie posiada znajomych a jedynie osoby które lubią tą stronę. NIe można, chyba, dodać znajomych z konta admina pisząc posta w imieniu strony facebookowej.
Na swojej prywatnej stronie zrobiłam album. Ustawiony jako publiczny. Jak się wchodzi na stronę albumu, to go można udostępnić.
Ale postu o tym, nie można z mojego walla udostępnić (mimo, że też ma ustawienie publiczne). O co chodzi?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
11 marca 2020 15:23
Przy próbie logowania na komputerze wywala mi taki komunikat "Nie możesz teraz skorzystać z tej funkcji
Ograniczamy liczbę postów, komentarzy i innych działań w określonym czasie, aby chronić społeczność przed spamem. Możesz spróbować później."
🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się