Facebook -czy ktoś korzysta?

zembria   Nowe forum, nowy avatar.
04 października 2021 20:49
Nie działa połowie Europy podobno 😉
Dzięki dziewczyny, bo już myślałam że to u mnie coś padło😘
Jest duża awaria. Facebook, Messenger, Instagram i whattsup
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 października 2021 22:07
Jest globalna awaria, od 5 godzin wszystkie portale o tym trąbią. Bardzo łatwo to znaleźć w google.
A zastanawiałam się, gdzie będą pytać, jak nie na fejsie 🤣

Jezu, przez to nowe forum nie zauważyłam, ze jest jeszcze jedna strona �‍♀️�‍♀️�‍♀️ ( <- a to tutaj to emotka facepalma).
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
04 października 2021 22:12
a ktoś wie kiedy zadziała?
Fajny detoks od internetów można mieć 😂😂 ale domyślam się, że niektórym nie jest do śmiechu
04 października 2021 22:15
Nie wiadomo kiedy zadziała, bo pracownicy Facebooka nawet nie mogą się dostać do biur 🤣 ktoś podczas aktualizacji spartaczył konfigurację serwerów i posypało się WSZYSTKO.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
04 października 2021 22:24
Pati2012, to trzeba chińczyków pytać 😂
Watrusia, jest awaria serwera, więc nie działa nikomu
A ile ludzi zamiast wlepiać się w komórki, nareszcie zobaczy jak wyglądają rodzice i rodzina 😁
Perlica, już wiem.
Watrusia, jaja, dopiero teraz widzę ile osób już odpowiedziało, a wcześniej nie widziałam tej strony i się dziwiłam, że nikt Ci nie odpisał 🙃
04 października 2021 23:58
Właśnie częściowo facebook wstał.
Facella, w ogóle to ciekawe, gdzieś mi mignęła informacja najpierw, że ruszyło "dla części użytkowników". I teraz widzę, że część wiadomości podostarczało mi przed północą, a część dopiero po 5 rano. Te po 5 rano były od znajomych z iPhonami, ale nie wiem czy to przypadek czy taka zależność faktycznie była. Czyli jakieś 12h bez dostępu 😳
05 października 2021 09:38
Ja mam iPhone i mi około północy ruszyło, tak samo jak mojemu narzeczonemu na kolejnych dwóch urządzeniach Apple, więc to związku nie ma.
O północy funkcjonalności Facebooka były bardzo ograniczone, nie dało się odpowiadać na komentarze, niektóre posty pojawiały się bez komentarzy w ogóle.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się