Islamizacja Europy?

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
24 marca 2016 12:52
NATO będzie obstwione przez zagraniczne służby - tutaj pewnie mysz się nie przwciśnie
trusia wymienianie wszystkich wszędzie brzmi znajomo, więc może to i prawda...  😕
NATO będzie obstwione przez zagraniczne służby - tutaj pewnie mysz się nie przwciśnie


Nawet nie będzie próbowała. Mysz nie atakuje prezydentów, garnizonów komend policji i służb specjalnych tylko zwykłych ludzi. Obstawianie polityków to zwykła hipokryzja i pogarda dla szaraczków, którzy są przedmiotem ataków.
s.heykowski pomijając kwestie ochrony polityków, to jak sobie wyobrażasz ochronę "szaraczków" w sytuacji, kiedy potencjalnie zagrożone jest - powiedzmy sobie szczerze - wszystko? To jest zwyczajnie niewykonalne.
Nie ucięliśmy tej hydrze łba, jak tylko go wysunęła, to już go raczej nie utniemy. Chyba że Europa się obudzi.
[quote author=Murat-Gazon link=topic=91143.msg2518102#msg2518102 date=1458825577]
s.heykowski pomijając kwestie ochrony polityków, to jak sobie wyobrażasz ochronę "szaraczków" w sytuacji, kiedy potencjalnie zagrożone jest - powiedzmy sobie szczerze - wszystko? To jest zwyczajnie niewykonalne.[/quote]

Bronić szaraczków trzeba w Syrii i paru innych miejscach a nie tutaj. Dopóki tam nie będzie pokoju i normalni ludzie nie będą mogli korzystać z zasobów swych krajów, dopóty u nas będą wybuchać bomby. Terrorystę trzeba złapać w jego własnym domu bo  jak już z niego wyjdzie z bombą, to pozamiatane.

[quote author=Murat-Gazon link=topic=91143.msg2518102#msg2518102 date=1458825577]
Nie ucięliśmy tej hydrze łba, jak tylko go wysunęła, to już go raczej nie utniemy. Chyba że Europa się obudzi.
[/quote]

Coś mi się wydaje, że to właśnie my - Europa, Rosja  i USA wysunęliśmy dawno temu łeb na Bliski Wschód i teraz zaczynamy  zbierać za to cięgi. Jeszcze raz przypominam rachunek za ostatnich kilka lat -  kilkaset ofiar po naszej stronie i pół miliona po stronie Arabów. To co się dzieje to efekt przynajmniej stu lat historii a nie tego, że nagle kolorowi zaatakowali nas na pontonach.
s.heykowski, jak ty jednocześnie całkowicie masz rację i zupełnie jej nie masz 🙂
Mamy konflikt w skali globalnej, konflikt odwieczny, nabrzmiały - i jest to konflikt między bogatą mniejszością (ostatnio identyfikowaną jako biała rasa, choć niby rasy nie istnieją) a resztą świata, wybitnie liczną. To nie może skończyć się inaczej niż zniknięciem białej rasy.

Jednocześnie to nie 100, 200 lat temu otwarto granice i w ogóle świat, tylko całkiem niedawno. Wojny i ucisk były zawsze, zawsze była piracka krwiożerczość bogatszych. Novum to jest mit (intensywnie wcielany w życie) typu "i żyli długo i szczęśliwie", mit "Imagine" Lenona. Bo ktoś sobie wymyślił, że gdy wszystko otworzymy i zatrzemy wszelkie granice, to już nigdy nie będzie holocaustu. Uhm. Już byli tacy, co wcielali w życie ideę międzynarodówki i wszech-równości.
Troszkę odkopuję 😉 zbieram dane do magisterki a że temat mam połączony z islamizacją europy i uprzedzeniami wobec muzułmanów to wrzucam tutaj
Jeśli ktoś ma parę minut (ankieta zajmuje max 5, i pytania są obrazkowe - proste 😉 )
https://www.ankietka.pl/ankieta/226425/symbole.html

Dziękuję pięknie!
vissenna   Turecki niewolnik
27 kwietnia 2016 13:04
dumkowa a czemu ma służyć ta ankieta?
Wypełniłam, ale mam zastrzeżenia.
Symbolem jest półksiężyc, bo każdy zna jego znaczenie, ale kobieta w czadorze już nic nie symbolizuje więc nie jest symbolem, co najwyżej obrazem...

Symbol to tak tylko nazwałam roboczo, to jest tylko ankieta która pomoże mi wybrać bodźce które później użyje już w badaniu komputerowym, tym docelowym - także z tych wszystkich obrazków wybiorę max 4 które wg większości są najbardziej charakterystyczne gdy pomyślą o islamie/muzułmanach.
a później już będe miała badania twarzą w twarz, tylko najpierw muszę stworzyć narzędzie do badania stąd potrzebne mi jest takie rozpoznanie 😉
taaa a w Polsce znowu akcja "Uchodźcy mile widziani"  :wysmiewacz22:
O, a moi hiszpanscy znajomi napisali mi, ze w ichniej telewizji az huczy od informacji o naszych. Normalnie reklama polskich obyczajow i szerzenie polskiej kultury  😅
Hiszpanie tak sie zaprzyjaznili z naszymi rodakami, ze niektorych nawet z kraju wypuscic nie chca  🤣

Po ostatniej historycznej wizycie Polaków Hiszpanie nazywali nas w transkrypcie,,  El Polne inferno  lansieros " teraz będziemy ,, El Polone  burako  bandidos  "  nadal kultywujemy tradycje Samosierry   🏇

Wstrzymaj te konie 😎
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 grudnia 2016 23:15
Kolejny atak w Berlinie na Jarmarku 🙁
No, w ogóle... Ankara, Berlin, gdzieś na boku jeszcze Zurych... Czarna kumulacja.
Szczerze mówiąc, to myślałam, że chociaż Szwajcaria jest bezpieczna. Ale jak widać po wydarzeniach w Zurychu nie 🙁
generalnie Polska jest tylko bezpieczna ;-)
Ale to też wina kaczora i PIS-u ;-)
no przecież imigranci tacy biedni... same kobiety i dzieci ( taa dzieci - 12 latek podłożył bombę na jarmarku kilka dni temu).

Mało brakowało a w Polsce mielibyśmy nachodźców. 
no przecież imigranci tacy biedni... same kobiety i dzieci ( taa dzieci - 12 latek podłożył bombę na jarmarku kilka dni temu).

Mało brakowało a w Polsce mielibyśmy nachodźców. 


nie sądzę byśmy mieli "nachodzców"
Polska jest
a) za biedna
b) za jednorodna wyznaniowo/kulturowo
c) za trudny język
d) do de. socjal
e) nacjonalistyczna
f) RASISTOWSKA
g) za trudna do mieszkania dla "nierobów"

Ci, przyjęci jakiś czas temu już "spieprzyli" do innych krajów....
hmm
mam taką obserwację po Warszawie
Będąc w kwietniu jeszcze nie było tylu, ale jak przyjechałam w sierpniu to na każdym rogu kobiety z chustami na głowie i grupki [CIACH] mężczyzn.

Druga obserwacja - moje małe miasto.
Na początku roku [CIACH] otworzyli u nas kebab, dosłownie obok mnie, obecnie mają już 2 lokale i sprowadzili sobie rodzinę.

Jednak jest część grupy, która chce do Polski i musimy być tego świadomi.


Dodatkowo nie możemy mówić, że nas to nie dotyczy, bo ginie kolejny Polak z rąk tej islamskiej hordy.

Bądź uprzejma się powstrzymać od obraźliwych określeń ludzi innej nacji. Myślę, że nie chciałabyś być nazywana w podobny sposób.
Cierpie1nie - ale widać, ze w tym przypadku oni coś robią - pracują - otworzyli knajpkę.
Czyli raczej są zainteresowani pracą, a nie "nieróbstwem". Widać logiczne myślenie - uciekam - robię interes - sprowadzam rodzinę.
A nie uciekam, jestem roszczeniowy, rodzinę mam w d.
dokładnie, skoro otwierają lokale, to uczciwie na siebie pracują, a nie siedzą na socjalu i domagają się bóg wie czego
Polacy też emigrują za chlebem i uczciwie robią
nie jestem zwolennikiem uchodzców - ale uważam, że jak ktoś jest normalny i chce pracować - to niech sobie to robi.
Islam nie jest jednorodny.

Tak jak "Chrześcijaństwo" ma rózne odłamy: protestantyzm, greko-katolicyzm, mormonizm itd. Islam też ma wiele odłamów - i część z nich jest normalna (o ile zakładać, ze jakakolwiek religia jest normalna)
Wg mnie ,,olaboga, kolejny rodak ginie z rak islamskich hord, nie wpuszczajmy tu ani jednego¨ to jest jednak dosc zasciankowe myslenie.
Jedna sprawa to masowa niekontrolowana imigracja, ktora zwieksza mozliwosc przemycenia sie jednostek z grup terrorystycznych, a co innego postrzeganie ogolu jako agresywnej masy, ktora chce zawladnac naszom pienknom Polskom ukochanom niepodleglom krulewnom naroduw. W pierwszym odruchu sklanialam sie do tej opcji, bo to naturalne w stanie szoku i poczucia zagrozenia, ale jednak po glebszej refleksji jestem daleka od takich uogolnien.
Jednak nigdy nie wiadomo kto jest kim.
Ten terrorysta też nie wiadomo kim jest, miał kilka dowodów.

Ja od samego początku głośno sprzeciwiam się islamizacji Europy i dalej będę się sprzeciwiać. Możecie mnie nazywać rasistką, faszystką, możecie ignorować, ale zdania nie zmienię.
Policzcie ile już było zamachów, ile ludzi zginęło. Ile zamachom udało się zapobiec.
Ile gwałtów, pobić, porwań, kradzieży dokonali imigranci.
majek   zwykle sobie żartuję
20 grudnia 2016 10:04
dokładnie, skoro otwierają lokale, to uczciwie na siebie pracują, a nie siedzą na socjalu i domagają się bóg wie czego
Polacy też emigrują za chlebem i uczciwie robią


Tu jest drugie dno z tymi lokalami, przynajmniej w uk. Po pierwsze, nie wiem, czy jest lepszy interes do prania brudnej kasy niz knajpa.
Rodzina 16 osob (wszystkie babki, ciotki), mieszkaja w councilowskim domu (w papierach jest, ze w 4 osoby). Sciemniaja, jak przychodzi kontrola, ze ich jest tylko 4 (reszta po prostu wychodzi, sasiedzi nie ogarniaja, kto jest kto, bo wszyscy do siebie podobni) Pozostale 12 tez ma councilowskie chaty i oczywiscie wszystkie benefity, bo przeciez nie pracuja. Chaty oczywiscie wynajete na czarno (niezly zarobek). W knajpie w teorii pracuje wlasciciel i np jeden zatrudniony kelner. Reszta to `pomagajaca` rodzina. Ani zatrudniona, ani nic, po prostu `pomaga`.
Wiezy rodzinne czasem zadne, ale nie da sie tego dojsc, bo wszyscy z jednej wioski nosza jedno nazwisko, albo dowolnie sobie pozmieniali imiona i nazwiska jak tu przyjechali.

Nie wiem, jak w `reszcie swiata`, ale tutaj `ciapatymi` sie nazywa raczej Hindusow niz Arabow czy innych Muzulmanow. W ogolnym rozrachunku Hindusi sa spoko, siedza cicho i sa bardzo mili i nie robia zbyt wielu przekretow, maja bardzo fajny zwyczaj np. rozdawania zywnosci z krotkim terminem biednym (wlasciciele sklepow). Najbardziej kreca Arabowie i srodowisko czarnych np. z Nigerii  (ci to dopiero sa niezli)
Ostatnio tak sie zlozylo, ze czytalam duzo o uchodzcach z Syrii. O tych, ktorzy koczuja na granicy Libanskiej i w głębi kraju. O migrantach wewnętrznych. Oni wcale nie chcą do nas przyjezdzac ( normalne rodziny)b czekaja az wojna sie skonczy by wrocic do domów.
Na jednego uchodzce w Niemczech trzeba wylozyc tyle socjalu co na 8 w Libanie! A tam wynajem garazu czy piwnicy kosztuje 200-400 dolarów, wiec tez nie malo. Ja postanowilam wspierac organizacje pomagajace tam, na miejscu.
A propos tych, ktorzy wyjechali z Polski. Oni wrócili do Syrii, niektórzy.
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
20 grudnia 2016 11:34
Ile gwałtów, pobić, porwań, kradzieży dokonali imigranci.

Cholera, nawet nie wiesz o jak kosmicznej liczbie Polakow mozna powiedziec to samo. 😉 Ja jedna, w jednej tylko czesci z 32 w Londynie codziennie mam z takimi Polakami do czynienia.

To nie narodowosc ani "imigranctwo" czyni czlowieka zlym.

Btw trzeba zrozumiec, ze twarz terrorystow bardzo sie zmienila w ciagu ostatnich lat. To juz nie sa rodacy z tamtych krajow, przyjezdzajacy do Europy pod przykrywka uchodzca, zeby bombe wysadzic. To juz nie sa ludzie faktycznie bezposrednio polaczeni z ISIS. Ile ze wszystkich ostatnich zamachowcow okazalo sie albo rodakami krajow europejskich/USA (np. Dwaj faceci ktorzy odcieli glowe zolniezowi na ulicy w Londynie), albo ludzie mieszkajacy w tych krajach od lat.

Zmienila sie zupelnie natura terrorystow. Teraz to sa tak zwane "lone wolves" - ludzie ktorzy nigdy zadnego czlonka ISIS na oczy nie widzieli, nigdy nie mieli kontaktu. ISIS opublikowal i dalej publikuje na internecie - tak jak ktos sobie wrzuca na yt tutorial makijazu - filmiki zachecajace do podjecia atakow i zamachow na wlasna reke, zacheca do wziecia noza i zaatakowania zolnieza czy policjanta na ulicy, zacheca do wziecia ciezarowki i wjechania w przechodniow. Filmiki znajduja ludzie, ktorzy i tak maja juz bardzo nierowno pod sufitem, ogladaja, czuja sie zacheceni, ich zabuzenia wreszcie natrafiaja na pretekst, i masz.

Wiec juz zostawcie tych biednych uchodzcow, uczciwie pracujacych, w spokoju.

majek, najlepszym biznesem do prania brudnych pieniedzy (przynajmniej w UK) sa money exchange places. Oj, tam to sie dzieje.
I akurat tym zajmuja sie prawie calkowicie ludzie z Arabii Saudyjskiej, Kuwetu, itd. - czyli najlepsi kumple Wielkiej Brytanii, a nie biedni uchodzcy z Syrii.
Problem leży w tym jak odróżnić emigranta , od uchodźcy . Jak rozróżnić emigranta , uchodźce  od uśpionego terrorysty  i jak nie dopuszczać do tego ,żeby uchodźcy i  emigranci się  nie radykalizowali i terrorystami się nie stawali . Dla mnie sprawą bezdyskusyjną jest ,że prawy człowiek musi pomagać ludziom uciekającym przed wojną , głodem  i śmiercią . Pytanie jest jak to robić , żeby wojna i śmierć nie rozlała się i na naszym kontynencie .  ❓ Dotychczasowe rozwiązania promowane przez Panią Merkel   jak widać były błędem , ale czy to znaczy ,że mamy się wypiąć na tragedie milionów . Oczywiście możemy . Możemy  też się cieszyć i chwalić , że nic nie zrobiliśmy i dzięki temu   jesteśmy chwilowo  bezpieczni , tylko nie miejmy później pretensji ,że inni wypną się nas  gdy my będziemy  potrzebować  pomocy .
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się