Islamizacja Europy?

a co do tego prawa itd to też nie pojmuję?
Ostatnio uniewinniono imigranta, który zabił 17 latka.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 stycznia 2017 10:52
Druga obserwacja - moje małe miasto.
Na początku roku [CIACH] otworzyli u nas kebab, dosłownie obok mnie, obecnie mają już 2 lokale i sprowadzili sobie rodzinę.



Wspomniany kebab i poniższe fotki.
I  ja mam pytanie do wszystkich

Czy takie zachowanie jest normalne?

Czy naprawdę nacjonalizm oraz lokalny ,,patriotyzm" jest wytłumaczeniem na tego typu akty wandalizmu?
Ta rodzina zarabia na siebie. Pracuje, płaci podatki, ubezpieczenia i zatrudnia ludzi. Nie siedzi w domu nie woła o jałmużnę, nie żebrze, nie jest pasożytem.
Ma klientów skoro stać ich na otworzenie kolejnego lokalu.
Ludzie tam jedzą, przychody są.
I pytam dlaczego historia znowu zatacza koła? W czym oni są gorsi ? Bo mają inne wyznanie? Bo sa z innego ,,gorszego" kraju?
Nie! ...
...Bo poradzili sobie!  Maja coś o czym wielu lokalsów może tylko pomarzyć.
Własny przynoszący zyski biznes,  a nie durne hasełka na ustach i zmasowane akcję rasistów.
Jad, wściekłość i zazdrość.
Rzygać mi się che jak widzę tego typu akcje.
Bohaterowie o wolność i patriotyzm pffff.. żenada.
Żenada. Wstyd mi, że wśród Polaków są takie oszołomy.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 stycznia 2017 12:29
A mi jest przykro że oglądam tego typu obrazki w XXI w. w Polsce, w moim kraju.
Gdzie brak wiedzy, edukacji przyćmiewa rozsądek.
Gdzie fanatyzm miesza w głowach pod przykrywką zachowania czystości rasy z durnymi hasełkami podwyższającymi ego.
I, że tak wiele osób ma zawężone horyzonty do tego stopnia że nie potrafi wyciągać wniosków z lekcji historii oraz polityki międzynarodowej.
Gdzie strach często wyolbrzymiony i narajony przez ,,wolne media" niszczy wszelką empatię oraz uczucia wyższe do drugiego człowieka. 
A takie zachowania dla mnie to nic innego jak lęk przed nieznanym oraz zawiść ze strony przygłupów.
Wychowano mnie w tolerancji do drugiego człowieka. Nie ważne jakiego by nie był wyznania czy rasy.
Uczono ze to fanatyzm i zło miesza w głowach i zaleczą kompleksy. Niestety na krótko.

Życzę takim bandytom, aby kiedyś w godzinie śmierci jedyną osoba, która wyciągnie do nich rękę ( np. lekarz) była chociażby syryjczykiem  uciekającym z Aleppo. I żeby osoba umierająca potrafiła być konsekwentna w swoich przekonaniach i tej pomocy nie przyjąć.
zabeczka17, mi jest przykro, że Polacy się tak uwstecznili. Bywały czasy, gdy nasz kraj był schronieniem dla obcokajowców czy innowierców. Wychodzi na to, że wieki temu byliśmy bardziej otwarci niż teraz. Obecnie jesteśmy zaściankiem, grajdołem, gdzie wszystko co inne budzi nie ciekawość, a niechęć i agresję.
Mi też jako dziecku zostały wpojone takie wartości i nie wyobrażam sobie oceniać kogokolwiek przez pryzmat narodowości, wyzwania, czy czegokolwiek innego. Nie lubię stereotypów. Kieruję się jedną prostą zasadą - nie rób drugiemu co Tobie nie miłe. Sama mieszkam za granicą i byłoby mi cholernie przykro, gdyby ktoś po usłyszeniu skąd jestem zaczął przeczesywać swoją torbę w poszukiwaniu portfela... czasem słyszę jeszcze jakieś żartobliwe stwierdzenia odnośnie Polaków - złodziei i nie jest to nic miłego, nawet 'na żarty'.
Najbardziej mnie dziwi, że często osoby uznające się za religijne wykazują największą niechęć do drugiego człowieka... podczas gdy nauka kościoła jest zupełnie inna.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 stycznia 2017 12:48

Najbardziej mnie dziwi, że często osoby uznające się za religijne wykazują największą niechęć do drugiego człowieka... podczas gdy nauka kościoła jest zupełnie inna.



vanille wiesz nie chcę pakować wszystkich do jednego worka,  chociaż dla mnie osobiście z moimi przekonaniami  trudno sie z Tobą nie zgodzić.

Kieruję się jedną prostą zasadą - nie rób drugiemu co Tobie nie miłe.

... szkoda że tak wiele ludzi omija tą naukę.
No tak biedni muzułmani w Ełku zadźgali Polaka, bo im petardę wrzucił do lokalu kebab, ale przecież oni uczciwie zarabiają, odprowadzają podatki, to mogą w końcu zabić.

"czterej zatrzymani pochodzą z Algierii, Maroka i Tunezji"
Cierp1enie, ja nie neguję, że wśród muzułmanów są źli ludzie, mordercy, gwałciciele, złodzieje. Wśród Polaków też są. Ale skoro nie uważam wszystkich Polaków za złodziei, tak samo nie uważam wszystkich muzułmanów za terrorystów.
Bardzo mi przykro, że rodzina tego człowieka w taki sposób zaczęła nowy rok i mam nadzieję, że tych, którzy go zabili spotka surowa kara. Ale takie incydenty nie rzutują na moje postrzeganie całej grupy, której ci ludzie są członkami. Zbrodniarze są na całym świecie, w każdym kraju, w każdej grupie wyznaniowej. Nie chcę jednak przez pryzmat pojedynczych przypadków oceniać wszystkich i wrzucać ich do jednego wora. Bo nie chciałabym, żeby tak samo postępowano ze mną.
Uwierz mi, w moim mieście też święci nie są. 

Ja rozumiem, że są dobrzy muzułmanie, większość została w strefie wojny. Ci co przyszli do Europy z wielką falą to nie są biedni uciekający przed wojną chłopcy, więc też nie będą zachowywać się jak poszkodowani.
Raper Tonny, a mój znajomy wiele razy mówił o problemie jakim są imigranci.
To co słyszymy w mediach to 5% tego co się dzieje.

ps. z nowym rokiem postanowiłam nie wdawać się w dyskusje na ten temat by nie psuć sobie nerwów, więc opuszczam ten wątek 🙂
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
01 stycznia 2017 16:48
A czy wszyscy Polacy w Twoim miescie sa swieci?
Czy tylko mnie się wydaje, że wrzucanie komuś petardy do knajpy to też takie trochę nie ten teges jest?
Przeciez to tylko muzulmanie. Im mozna wrzucic petarde. W koncu prawdziwy Polak musi miec jakas zabawe w zyciu!  🤔
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 stycznia 2017 17:52
Uwierz mi, w moim mieście też święci nie są. 

Ja rozumiem, że są dobrzy muzułmanie, większość została w strefie wojny. Ci co przyszli do Europy z wielką falą to nie są biedni uciekający przed wojną chłopcy, więc też nie będą zachowywać się jak poszkodowani.
Raper Tonny, a mój znajomy wiele razy mówił o problemie jakim są imigranci.
To co słyszymy w mediach to 5% tego co się dzieje.

ps. z nowym rokiem postanowiłam nie wdawać się w dyskusje na ten temat by nie psuć sobie nerwów, więc opuszczam ten wątek 🙂


Raper Tonny nooo... trzeba przyznać autorytet na skalę międzynarodowa. Dla mnie to kolejny przykład manipulatora którymi tacy jak Ty bezgranicznie i bezrefleksyjnie wierzą- w te durne hasełka, które piorą mózgi. Podkręcając przy tym cudze kompleksy.

Strasznie mi przykro że kategoryzujesz ludzi i dzielisz ich na ,,lepszych i gorszych". Szczerze ale nie pojmuję jak można w ten sposób oceniać innych. Potrzebujesz tego aby poczuć się lepiej?Walczysz z czymś o czym tak naprawdę nie masz pojęcia a jedynie dublujesz nieudolnie przekaz innych zaślepionych nienawiścią do wszystkiego co obce.
Przecież w Ełku zadźgany został  przede wszystkim człowiek przez DRUGIEGO człowieka.  I poniesie za to odpowiednią karę- należy mu się i jestem jak najbardziej za tym aby trafił za kratki lub został wykopany z kraju.
Dziwne jest tylko że jak Polak polakowi kose sprzeda to jest ok, nie ma w tym ukrytego przesłania bo na nikogo ono nie działa.
A jak obcokrajowiec to trzeba robić nagonkę i dokładać propagandowe frazesy, aby potęgować  nienawiść wśród ludzi ?
Dajesz się nakręcać przez strach na którym inni zarabiają. Ułożone w schematy dziwne teorie wyssane z mein Kampf i przełożone na czasy obecne.

Sorry cierp1enie lubię cie, ale nie toleruję pod żadnym względem twoich narodowościowych przekonań. Szczególnie jeśli chodzi o politykę czy ocenę sytuacji międzynarodowej. Tak samo jak nie toleruję buractwa i bandytyzmu. Jakikolwiek by on nie był i w czyichkolwiek rękach przekazywany.
Zło jest szerokim pojęciem i warto zrozumieć,  że nie ma ono ani rasy, ani koloru skóry, ani kategorii wiekowej, ani rodzaju płci.
Wybacz, możesz sie na mnie gniewać, trudno.
W Ełku nie zabili niewinnego przechodnia tylko bandytę, który wrzucił komuś petardę do lokalu. To był samosąd, którego nie pochwalam. Ale rozumiem, że po ciągłej nagonce na muzułmanów mogli odreagować ciągłą nienawiść kierowaną w ich stronę.
Ja rozumiem, że wśród uchodźców są różni ludzie. Ale sprzed czasów ostatnich wojen znam kilku muzułmanów i to bardzo życzliwi ludzie.
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
02 stycznia 2017 07:16
Oczywiscie zabeczko17 ze takie zachowanie jest karygodne. Zgadzam sie z twoimi ocenami. Ale brakuje mi w tym poście jednej rzeczy.... od czego sie to wszystko zaczelo i opis całej sytuacji



Przykra sprawa naprawdę  🙁
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
02 stycznia 2017 07:36
Dla mnie zaczęło sie to od ksenofobii uskutecznianej wlasnie pzez takich samozwańczych delikwentow, ktorzy pielegnija w ludziach strach, gniew, nienawiść, zawiść itp. Tylko po to aby zaleczyc kompleksy ludu.
Efekty sa jakie sa. Juz kiedys przerabialiśmy to w kartach historii a ci ludzie dalej nie potrafia wyciągnac wniosków.

Nakrecaie spirali nienawiści bo gdzies frustracja ujsc musi.
W Ełku nie zabili niewinnego przechodnia tylko bandytę, który wrzucił komuś petardę do lokalu. To był samosąd, którego nie pochwalam. Ale rozumiem, że po ciągłej nagonce na muzułmanów mogli odreagować ciągłą nienawiść kierowaną w ich stronę.

No chyba nieźle teraz przesadziłas!  😵  Można zabijać, żeby odreagować nienawiść?
Kurier dziś na mnie krzywo popatrzył, to co? Mogę go zabić?  🤔wirek: 
Nie pochwalam zamieszek, nie pochwalam nienawisci i islamofobii. Ale w przeciwieństwie do niektórych widze, co się dzieje w Niemczech, Francji, Anglii, Skandynawii. Tam nie trafili biednii uchodźcy, tylko bandyci, złodzieje i gwałciciele. A ja ich u siebie nie chcę, więc tysiąckrotnie więcej wolę nacjonalistów, czy jak wy to mówicie "neonazistów", niż "biednych uchodźcow".
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
02 stycznia 2017 09:04
A czy nie mozna z tymi bandytami innego wyznania zrobic porzadku? Zaostrzyc prawo, wprowadzic odpowiednie przepisy? Czy przepraszam wsrod chrzescijan nie ma mordercow pedofilow i gwałcicieli?

E., dla mnie ci nasi nacjonalisci to taka sama holota jak kazde inne agresywne buractwo, bez znaczenia pochodzenie i kolor skory  🤔

zabeczka, prawo jest takie samo dla kazdego. Wg mnie te tresci pojawiajace sie na temat lzejszego traktowania imigrantow sa wyssane z palca.
Czym innym jest zaostrzenie kontroli przy przyznawaniu azylu i te dziwne sytuacje, gdzie prosba o azyl zostala odrzucona, a delikwent porusza sie swobodnie po Europie nie majac nawet paszportu i czekajac na deportacje.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
02 stycznia 2017 09:42
Prawo powinno byc zmienione. Liberalizm w tym temacie powinien zostac zmieniony i podlegac ogromnej kontroli. Powolac specjalne jednostki, wylapac dwlikwentow,ograniczyc swobody itp. No ale skoro Mercelowa chciala niewolnikow do napedzania gospodarki to teraz wychodzi to bokiem. I czesto cierpia niewinni. Dlarego wkurza mnie ta pieprzona polityka tak samo jak wkurza mnie to ze wszyscy sapakowani bezrefleksyjnie do jednego worka.

Bylam swegi czasu na Kosie, w Bodrum w Turcji. Widzalam wiele nieszczescia jak i cwaniactwa. To mozna ogarnac tylko trzeba chcieć.
(...)tysiąckrotnie więcej wolę nacjonalistów, czy jak wy to mówicie "neonazistów", niż "biednych uchodźcow".
Z tymi samozwańczymi stróżami porządku jest łatwo, póki się łapiesz do "uprzywilejowanej grupy naszych" - właściwy kolor skóry, właściwa orientacja seksualn, właściwy sposób ubierania się, właściwe pochodzenie, mówienie tylko we właściwym języku. Ale po pierwsze nie wszyscy się łapią, a po drugie każdy może przestać się łapać...
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
02 stycznia 2017 10:35
Teodora Marzy mi się aby Ci wszyscy tak w pełni zacietrzewieni ,,uprzywilejowani" jak to zwiesz 😉 przeszli Geneaologie. I aby pokazali te wyniki publicznie.
Ciekawe co by było jakby się okazało ze połowa z nich ma w sobie  ,,krew" nie mile widziana w ,,Bastionie Europy "😉


http://www.deon.pl/po-godzinach/ludzie-i-inspiracje/art,428,nieprawdopodobne-wyniki-eksperymentu-dna-wideo.html

Io tej jeden z fundamentalnych przykładów jak złudne są te durne hasełka o czystości rasy, wyznania itp. A konflikty na tle rasowym są dla niewyedukowanych.
Holokaust też zaczął się od wbijania szyb w żydowskich sklepach  🙁
E., dla mnie ci nasi nacjonalisci to taka sama holota jak kazde inne agresywne buractwo, bez znaczenia pochodzenie i kolor skory  🤔

Ja bym tylko chciala zaznaczyć, że popieram ideologię, nie agresję. Chociaż patrząc na zachód, to co sie tam dzieje, to agresja rodzi agresję i chyba innej drogi nie ma.

zabeczka, prawo jest takie samo dla kazdego. Wg mnie te tresci pojawiajace sie na temat lzejszego traktowania imigrantow sa wyssane z palca.

Nie byla bym tego aż taka pewna do końca, ale widać masz inne zdanie i doświadczenia.

Prawo powinno byc zmienione. Liberalizm w tym temacie powinien zostac zmieniony i podlegac ogromnej kontroli. Powolac specjalne jednostki, wylapac dwlikwentow,ograniczyc swobody itp.

Jest tylko jedna rzecz, ci którzy pragną ostrego prawa wobec imigrantow, sami nie chcą się jemu poddawać. Bo zaostrzenie prawa, to też większa inwigilacja ze strony państwa. A ilu Polaków się na to zgodzi?

Z tymi samozwańczymi stróżami porządku jest łatwo, póki się łapiesz do "uprzywilejowanej grupy naszych" - właściwy kolor skóry, właściwa orientacja seksualn, właściwy sposób ubierania się, właściwe pochodzenie, mówienie tylko we właściwym języku. Ale po pierwsze nie wszyscy się łapią, a po drugie każdy może przestać się łapać...

Oczywiście, że łatwo przestać się łapać. Z tym się zgadzam, to też mnie przeraża, ALE:
Tylko mimo wszystko jestem póki co białoskórą, blond, polką, mówiącą i urodzoną w Polsce, a nie śniadą arabką muzułmanką.
Ależ Ty musisz być pusta. Aż przykro to czytać.
Ależ Ty musisz być pusta. Aż przykro to czytać.

Oj i się zaczęły poglądy typowego Polaka.
Mówisz to bo???
Bo jestem przeciwniczką przyjmowanie imigrantów (bez względu na kraj pochodzenia)?
Bo jestem zwolenniczka zaostrzenia prawa, w tym przywrócenia kary śmierci?
Bo nie podobają mi się teksty niektórych użytkowniczek na forum, że nic dziwnego że zamordował arab polaka, wszak miał prawo do samosądów?
Bo widzę niesamowitą stronniczosć mediów, czyli wszędzie się mówi imigrant=biedny, potrzebujący pomocy, narodowiec = bezmózgi neandertalczyk, pasożyt społeczeństwa?
Bo widzę, że 3/4 moich zanjomych umie tylko powtarzać tą papkę, którą serwują im media?

Tylko mimo wszystko jestem póki co białoskórą, blond, polką, mówiącą i urodzoną w Polsce, a nie śniadą arabką muzułmanką.


Bo napisałaś to.
[font=Verdana]PROSZĘ O KULTURĘ W DYSKUSJI !!

powiedziałam to ja: Dodo-Mod[/font]
Pokemon,
powtarzam po raz drugi. Popieram ideologie i wartości nacjonalistycznego ruchu! I powtarzam po raz drugi,mnie też odrzuca nadmiar agresji i rozwiazania jakimi jest przemoc. Ale popierwsze, przemoc rodzi przemoc i choćbym bardzo pragnęła pokoju na świecie, to jeśli mnie ktoś bije, to nie daję mu prezentów, tylko drapię pazurami. A po drugie, czemu uważasz, że arab też może być dobry a tych złych jest mały odsetek, po czym mówisz że wszyscy narodowcy są źli? Czemu nie powiesz tak samo o narodowcach, że oni też mogą być dobrzy, a tych agresywncyh jest odsetek?
Polecam Ci przejrzeć dostępne chociażby na yt wykłady Leszka Żebrowskiego i zanim zaczniesz wszystkich wrzucać wszystkich do jednego worka, to sobie posłuchaj.
Bo to co Ty właśnie w tej chwili zrobiłaś, to zaklasyfikowanie mnie jako idiotki i pustej laluni, bo urodziłam się blond Polką. Sama zrobiłaś dokładnie to samo co inni, czyli zaklasyfikowałas mnie, nie znając mnie, tylko na podstawie koloru i urodzenia.
Przepraszam, ale człowiekowi, który ma coś w głowie taki tekst nie przejdzie przez palce na klawiaturę.
Po prostu nie.
Zaklasyfikowałam Cię na podstawie tego CO NAPISAŁAŚ  i w jaki sposób a nie, że jesteś blondynką.


Dodofon - gdzie nie ma kultury?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się