Regulamin forum

Witam,
jestem nową użytkowniczką tego forum i mam pewien problem ze znalezieniem aktualnego - obowiązującego regulaminu.
Zaakceptowałam go podczas rejestracji stąd wiem, że było w tym roku zmieniane. Uważam, że regulamin powinien być dostępny w każdym momencie, na każdej podstronie czyli powinien znajdować się w widocznym miejscu strony. Spotkałam się na innym forum, że bardzo restrykcyjnie były egzekwowane obowiązku użytkowników natomiast admini robili co chcieli mając w nosie regulaminy - stąd moje pytanie: Gdzie jest aktualny regulamin tego forum?

Pozdrawiam
Mira
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
30 marca 2013 21:13
Mira i 2xC,
a jak Ci wkleję linka do tego niezwykle ukrytego regulaminu
to obiecujesz każdorazowo przed wejściem na revolte zakładać okulary?

😀

http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,20734.0.html

Aha, jeszcze instrukcja poszukiwawcza:
1)wklikaj się na dział:    Konie
2)policz do sześciu linijki od góry
ms ... otóż ten link jest mi znany jednak podczas rejestracji klikałam w inny, jakby bardziej aktualny, gdyż widniała tam informacja że zmiany zostały dokonane w tym roku (2013)i o ten regulamin pytam.
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
30 marca 2013 21:29
Mira i 2xC,
co się przejmujesz,
ten jest aktualny i tego się trzymaj 🙂
Ja tam żadnego nie klikałam przy rejestracji i żyję 🙂
ms_konik, chill, wazne, ze dziewczynie zalezy na znajomosci regulaminu i to jej sie chwali :kwiatek: W dobie ataku forum przez szalone nastki "bo mi sie nalezy" az serce rosnie, jak w koncu pojawia sie taki watek 😉
Dziewczyny są różne przypadki i małolat i adminów, którzy w różny sposób traktują "niewygodnych"  😉
Szkoda, że tutaj żaden nie napisał....


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się