Chłopy na Re-volta.pl!

W ogóle to doczytałam sobie kącik małolata, i o jeeeeeeesuuuuuu, jak mnie irytują takie niedorozwinięte nastolatki z tekstami "JAK JA NIENAWIDZĘ SWOJEJ RODZINY". To weź kurna się wyprowadź, znajdź pracę, meiszkanie, i zarabiaj na życie, jak ci źle. Ja też miewam spięcia z ojcem, ba, czasami mnie nieźle wkurzy, ale jak na razie płaci za moje utrzymanie, więc się nie rzucam 😁 Gosh, moje dziecko będzie w domu oglądało Króla Lwa dwa razy dziennie na dvd, grało na Pegasusie a za telefon dostanie Nokię 3310.


Każdy wiek ma swoje prawa 😉 Osoby w wieku 15 lat tak właśnie przeżywają swoje pierwsze 'bunty', chyba nic w tym nadzwyczajnego 😉
wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
06 kwietnia 2013 22:52
Averis, nikogo tu nie poniżamy. 😉
Lov, wcześniej Partyk był pod innym nickiem, ale nie wiem czemu już nie jest 😎 aczkolwiek jego teksty o rodzinie, są hm, niesmaczne:
anioleczek.97 dzięki za PW, ale już nie potrafię wierzyć w takie rzeczy, wszystko mnie dołuje, nawet moja matka, cudownie, NIENAWIDZĘ MOJEJ RODZINY.
dzisiaj pójdą procenty.
[...]

i jeszcze to dobre:
a no ma, ma, nie mogę zdjęcia dodać.  😁 mam doła.
pokłóciłem się wczoraj z moim, i z matką, z nikim nie rozmawiam w domu, w dodatku palę coraz więcej. 😵 chyba od poniedziałku podejmę próbę rzucenia palenia...  🤔

wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
06 kwietnia 2013 22:54
Cricetidae, okey, masz rację, ale znam kilka 15latek/latków, i jakoś takich tekstów nie rzucają 😉

Hermes, dać mamusi do poczytania 😁
wątek zamknięty
Lov, może między sobą rozmawiają 🙂 Albo może wyrośli. Ja ostatnio czytałam swój pamiętnik z 6 klasy podstawówki to też niezłe teksty tam znalazłam hehe. Chociaż nigdy nie paliłam i nie udawałam ze chodzę na 'melanże'. Wydaje mi się, że każdy w mniejszym lub większym stopniu przechodził czasy 'szalonej gimbazy' ale nie pamiętamy tego, może i lepiej 😀
wątek zamknięty
Lov
To zależy od człowieka.  Ja mam też 15 lat i jakoś nie pije, nie palę bo przyjąłem sobie w miarę sportowy tryb życia, po za tym to jest wydawanie kasy w błoto.
No ,a teksty zostawię bez komentarza .
wątek zamknięty
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
06 kwietnia 2013 23:04
Averis  🙇 Zastanawiałam się, czy ktoś w końcu odważy się coś napisać.

Przepraszam, ale musiałam to napisać- patrząc na avatar zastanawiam się, czy to facet, czy ziewczyna w krótkich włosach 😁 😂


Oczywiście mając do czynienia z danym użytkownikiem wielokrotnie i wiedząc że jest on mężczyzną, zastanawiasz się czy masz do czynienia z dziewczyną z krótkimi włosami. To z pewnością nie jest poniżanie.

(ja też nie popieram obnażania się ze swoją orientacją seksualną, ale trochę mnie dziwi, że dorosłe osoby wyśmiewają się z 15-latka, który jest przecież jeszcze dzieckiem)
wątek zamknięty
Kurde, dziewczyny. Ja wszystko rozumiem, że mowi o byciu homo i tak dalej., że może niedojrzały i irytujący, ale takie publiczne poniżanie jest podłe. Naprawdę nie czujecie tego?

Dokładnie. Mocno żenujące to wszystko.
wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
06 kwietnia 2013 23:08
smarcik, sama mam 17 lat i może i "melanżowałam" i podpalałam, ale kurcze no nie cały świat musi o tym wiedzieć. Tak samo jak osoby w moim wieku/młodsze/starsze opisują cały swój życiorys na fejsie. Obawiam się, że niedługo będą opisywać co dokładnie robią w toalecie, bądź co gorsza wrzucać zdjęcia 😁 Rozumiem taki wiek, że możemy się buntować, ale kurcze nie można wszystkiego zwalać na "buzujące hormony", nawet wtedy ma się mózg. 😉
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
06 kwietnia 2013 23:09
smarcik, mając z nim do czynienia wielokrotnie? Pierwszy raz widzę ten nick na oczy, i avatar też 😉

Hermes, nie masz pamiętnika na fejsie? Shame on you! 😁
wątek zamknięty
Każdego powinno się szanować.
A no i podobno żyjemy w wolnym kraju  😉
wątek zamknięty
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
06 kwietnia 2013 23:14
Ej, ej, czekajcie, a gdzie to o przyznawaniu się do orientacji było? 😁



😉

piron dokładnie. Pamiętam że u mnie w gimnazjum wiele osób było po prostu debilami nawet jak na swój wiek, ale było też dużo ludzi ogarniętych- to taki wiek, kiedy każdy jest na zupełnie innym poziomie dojrzewania umysłowego, emocjonalnego itp. Fakt, wypowiedzi wyżej wymienionego użytkownika bywają żenujące, ale przecież można to po prostu zignorować a nie od razu się wyśmiewać.
wątek zamknięty
nie musze chyba tlumaczyc powodow zamkniecia watku?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.