ALE CYRK! - do zdobycia pieniądze na sprzęt dla dzieciaków :)

Mam zaszczyt zaprosić wszystkich forumowiczów na niespełna 2-minutowy, bezpłatny (!) seans filmu, którego jestem GWIAZDĄ!  😅 To klasyk wśród klasyków! Gwarantuję niezapomniane wrażenia!  😁

KLIK: FILMIK APLIKACYJNY

A tak serio - biorę udział w programie, w którym mogę wygrać 5 tysięcy złotych. Chcę za te pieniądze kupić sprzęt i rozbujać w Olsztynie i okolicach warsztaty cyrkowe dla dzieciaków ze świetlic, z ulicy i z harcerstwa. Jeśli popieracie moją inicjatywę - proszę o oddanie głosu. 🙂 Niestety głosować mogą tylko osoby mające konto na fb, po zgodzeniu się na dostęp aplikacji absolvent do swojego konta. W tym momencie wielu ludzi rezygnuje z oddania głosu. A ja prooooszę! Pomóżcie!



Pierwszy raz w życiu biorę udział w tego typu konkursie. Jeśli macie pomysły w jaki sposób mogę zdobyć więcej głosów, jak promować swoją aplikację - nie pogardzę radami! Dzięki za każdy głos i za każdą wskazówkę!  :kwiatek:
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
16 maja 2013 06:32
bardzo ładna inicjatywa, moje gratulacje  :kwiatek:

edytuje, bo z rana mnie zaćmiło, przeciez temat jest na własciwym miejscu  😀
Poszedł głos i powodzenia  😀
ash   Sukces jest koloru blond....
16 maja 2013 09:00
kuki, zrób wydarzenie na FB i pozapraszaj ludzi! Niech info idzie w świat! Powodzenia!

edit:
oczywiście zagłosowałam. Powodzenia!
Podoba mi się inicjatywa! Głos oddany! 🙂 Powodzenia!
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
16 maja 2013 10:10
Ja też na Ciebie zagłosowałam. Super inicjatywa 🙂
Ja też zagłosowałam, świetna sprawa, mam nadzieję, że wygrasz!

edit: Dodałam info na swoją ścianę na FB z prośbą o głosy  😀 Do kiedy trwa konkurs?
ok. mój głos tez poszedł - powodzenia
Szkoda, że trzeba mieć fejsa, bo ja nie mam i nie chcę mieć.
Ale masz moje wsparcie duchowe!  :kwiatek:
Dziewczyny, wielkie dzięki za pozytywny odzew i podanie prośby dalej!  :kwiatek:
Co jak co, ale na koniary można liczyć! 😀

Wydarzenie na fb oczywiście już jest:
https://www.facebook.com/events/149416298579192/?fref=ts
ale powiem szczerze, że odzew tam słabiutki. Każdego trzeba gonić, żeby zagłosował, a nie tylko "wziął udział".  😉

Konkurs trwa do 23 czerwca. W łikend wytaczam pierwsze potężne działa w walce o głosy  😀
Zagłosowane! Super filmik 😉
Zagłosowane.
up!
kilka dni zmniejszonej spamowej aktywności  😉 i już odstaję od czołówki.
plan na dzisiaj to 500. 😅  ktoś jeszcze wesprze?  🙂

KLIK: FILMIK


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się