Pou na smartfona i reszta zabijaczy czasu :)

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 marca 2016 11:10
Ale które? Bo wyskoczyła mi kilka, a najpopularniejsze (budujesz Ponyville, wypełniacz zadania itd.) wymaga połączenia z nurtem żeby w ogole grę uruchomić :/
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 marca 2016 11:24
Przy pierwszym uruchomieniu tylko, potem działa bez.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
20 marca 2016 17:11
Temple run, Subway surf, Atomas, Manuganu (?), 1010! Puzzle, Jewels saga chyba też nie potrzebuje neta. Zależy jakich gier szukasz, czy logicznych, czy w bodowanie czegoś, czy zajmowania się wirtualnym zwierzątkiem, czy zręcznościówek 😉 Większość gier warto zaraz po ściągnięciu odpalić z dostępem do neta żeby się zaktualizowały a później nie dopuszczać by poczuły choć odrobinkę internetu bo wyszukają aktualizacje i część gier nie ruszy ci póki nie zaktualizujesz. Na pewno odpada większość quizów, krzyżówek, słowotoków i wisielców bo to są najczęściej gry w których przez neta konkurujesz z innymi 😉
Odkopuje 🙂

Gra ktoś tutaj CZYNNIE w Hay Day? szukam sąsiadów 🙂
W poniedziałek ide do szpitala, czeka mnie długie leżenie. Szukam ciekawych gier na tablet, wszelkie zabijacze czasu miłe widziane :-)
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 października 2017 22:35
Rtk jeśli lubisz "gotowac" to polecam Cooking Fever- ja wpadłam na całego 😉 kilka restauracji do odblokowania, różne zadania do zaliczenia, bonusy zdobywają wytrwaloscia i cierpliwością 😉
Jest też Best Fiends- robaczki i klocki, fajne  😜
Obyczaj sobie, może Ci podpasują 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
28 października 2017 22:46
rtk, moja małe tesco. wciąga.
U mnie dwie gry. Hay Day (symulator farmy) i I love hue. Takie niby puzzle. kolorowe bloczki trzeba ułożyć w idealne przejście kolorów. Wciągnęła mnie na maxa.
Bendy and the ink machine.
Która zresztą wpędza mnie w lekkie kompleksy, bo chyba nigdy takiej genialnej gry nie będę miała okazji wpółtworzyć.
Ale chyba aktualizacje tylko na Steamie.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
01 listopada 2017 19:49
rtk, kilka które się przewinęły przez moje telefony:

Temple Run - niekończące się bieganie ze zbieraniem kryształków
Nonogram - logiczne, kolorowanie kwadracików zgodnie z numerami, tego typu jest pełno też jako picross, wybierz te które ci pasują graficznie 😉
Paper.io - multiplayer, "zagarniasz" przestrzeń planszy gry żeby mieć więcej niż inni
jeśli lubisz karcianki i masz duuuużo miejsca na tablecie to Hearthstone
Można też Quizwanie ściągnąć, chyba jeszcze ktoś z RV gra nawet
Słowotok - układanie słów z liter na planszy, spoko zabijacz czasu
Z prostych zabijaczy czasu jest też Happy Hop czyli skakanie po platformach byle wyżej
Rodeo Stampede - łąpanie na lasso kwadratowych zwierzątek i przesiadanie się na kolejne zanim cię zrzuci
Pixel Dungeon - prosta gra w łażenie po losowo generowanych lochach i walce z napotkanym wrogiem
Hungry Shark Evolution - pływasz rekinem, zjadasz rybki i ludzi 😁
Plague Inc. - tworzysz wirusa i próbujesz zabić wszystkich ludzi, trochę na czasie jak na pobyt w szpitalu 😁
Ja lubię taż gry typu Candy Crush czy Jawels czyli typu match 3

Zdrówka! :kwiatek:
Grałam dosyć długo w Cooking Dash, miałam ponad setny level, sporo restauracji i dużo pieniędzy. Połączyłam niby z facebookiem, wczoraj zmieniłam telefon, zainstalowałam i każe mi grać od nowa. 😵 Myślałam, że jak połączę z fejsem, to pojawi się mój stan gry, ale niestety, przepadło. W związku z tym szukam czegoś podobnego, w co można grać długooo (w tą grę zaczęłam grać w 2015 roku :lol🙂 nie nudząc się i jest dobrze rozbudowana. W większość z tych wymienionych w wątku już grałam i poszły w odstawkę. Nie wiem, w co uderzyć. 🙁
Jest jakas fajna konska gierka jako apka na tel?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się