Dobre szkoleniowe DVD

Szukam dobrego szkoleniowego DVD pokazującego dokładnie w jaki sposób poszczególne pomoce stosowane właściwie oddziałują na konia. Czegoś co jest zaplanowane od podstaw i pokazuje kolejne etapy w przemyślany, metodyczny sposób. Komentarz może być po polsku lub po angielsku. Co polecacie ?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 lipca 2013 09:38
abre   tulibudibu
13 lipca 2013 21:32
Moim zdaniem to może być ciekawy wątek. O książkach można trochę napisać, są ogólnodostępne.
Nie ma sensu odsyłanie do kącika ujeżdżeniowego - mamy na forum nie tylko klasyków ale i westowców. Iza nie sprecyzowała o jaką dyscyplinę chodzi - daje to szanse na szersze spojrzenie.
Kącik żółtodziobów też nie - gdyby to żółtodziobów dotyczyło szkoleniowcy przyjeżdżający do Polski na kliniki z naszą kadrą nie zaczynaliby od uczenia koni jak odpowiadać na pomoce.


Też jestem ciekawa czy na naszym rynku dostępne są szkoleniowe filmy dotyczące właśnie podstaw, traktujące szkolenie konia całościowo.
Oczywiście wiem, że na youtube można znaleźć krótkie filmiki odnoszące się do różnych problemów, ale czy w Polsce bądź zagranicą można dostać coś w lepszej jakości, opracowane profesjonalnie?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
13 lipca 2013 21:34
Polecam filmy Kyry Kyrklund
abre   tulibudibu
13 lipca 2013 21:44
ElaPe, są w wersji polskojęzycznej? Ja nie znalazłam...
Zastanawiam się dlaczego tak mało się o czymś takim słyszy. Na zachodzie materiałów chyba dużo, polski rynek nie wykazuje zainteresowania?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
13 lipca 2013 21:56
ElaPe, są w wersji polskojęzycznej? Ja nie znalazłam...
Zastanawiam się dlaczego tak mało się o czymś takim słyszy. Na zachodzie materiałów chyba dużo, polski rynek nie wykazuje zainteresowania?


niestety, po angielsku
Podbijam wątek. Przeszukałam wyszukiwarkę, ale nic nie znalazłam.
Czy ktoś mógłby jeszcze coś polecić?


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się