Zagłodzone konie w Posadowie

eterowa   dawniej tyskakonik ;)
01 stycznia 2014 19:36
BASZNIA, poproszę numer konta :kwiatek:
Ja też poproszę numer konta, wiele tego nie będzie ale grosz do grosza 🙂
BASZNIA   mleczna i deserowa
02 stycznia 2014 21:34
Dziekuje bardzo! Zaraz wysle.
również poproszę numer konta 🙂 co prawda wiele teraz po świętach nie mam, ale co mogę to chętnie dorzucę  :kwiatek: niech mają kobyłki prezent pogwiazdkowy 😉
BASZNIA   mleczna i deserowa
03 stycznia 2014 14:12
Dzieki! Na pewno pomoże, każdy grosik!
Każdy grosz się liczy <3
Basznia, te zdjęcia co wstawiłaś są aktualne w miarę? Mamy w stajni klaczkę z Posadowa i wydawało mi się, że powoli nabiera masy ale patrząc na te foto co wstawiłaś, to wcale nie jest z nią tak źle 😀. Chociaż może była w nieco lepszym stanie już na początku niż ta z Twoich zdjęć 😉.
BASZNIA   mleczna i deserowa
08 stycznia 2014 18:16
Aktualne. One byly w stanie tragicznym, non stop sie trzesly.
Uuu... No to u nas aż tak nie było.. Chociaż anatomii na tych koniach można się było uczyć.. Aktualnie nie widać już żeber 🙂. W takim razie powodzenia, niedługo trawa będzie to pewnie szybciej pójdzie nabieranie masy 🙂
BASZNIA   mleczna i deserowa
09 stycznia 2014 21:41
Dziekuje w imieniu DT 🙂

W przyszlym tygodniu zrobimy dla nich jakies male zakupy 🙂

Może jeszcze ktos chce sie dorzucic, zeby byly wieksze 🙂? Na razie mam 90 zl, plus to co doda Lov 🙂, plus cos ode mnie 🙂


Lov   all my life is changin' every day.
11 stycznia 2014 14:25
BASZNIA, może weź walnij jakiś post na fejsie, i udostępnimy? 😉
BASZNIA   mleczna i deserowa
11 stycznia 2014 15:10
Nie wiem, czy sie tak szeroko rozglaszac...w koncu nie mamy fundacji, ani pozwolenia na zbiorke, licho nie spi 🙁.
Piisalam na grupie rv.
BASZNIA, może pozbieraj jeszcze chwilę. Teraz taki głupi czas po świętach, ludzie spłukani. Ja powinnam mieć jakieś grosze po weekendzie, to też się chętnie dorzucimy.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
11 stycznia 2014 15:42
bera7 ma rację z tą zbiórką - styczeń to taki kiepski czas na dodatkowe wydatki  😉 ja chętnie bym pomogła no ale sama mam Whitney + 3 darmozjadów  🤣
Basznia może lepiej odezwac się do Pogotowa dla zwierząt, przecież były juz podawane nr konta na które szły już pieniążki, może czas z nich wkońcu skorzystać, albo może p.Trojanek(wasz znajomy z tego co widziałam na miejscu) uzbierał coś więcej i by się podzielił, myślę że powinni byc pomocni szczególnie tym osobom, które w dniach interwencji brali konie i chceli dla nich dobrze.
czy wiadomo coś już w sprawie koni będących w domach zastępczych? czy zostaną w nich?
co dzieje z końmi w Posadowie?
pozdrawiam
BASZNIA   mleczna i deserowa
11 stycznia 2014 16:36
Adek, pan Trojanek nie jest naszym znajomym 😉. Jacek poznał go przy okazji Posadowa, i przypomniało mu się, ze widział go w TV spiewajacego, co mu powiedział w ramach pogaduszek przy trapie przyczepy-tyle znajomosci. DT jest w bardzo bliskich stosunkach z tutejszym przedstawicielem PdZ, ale oni pieniedzy nie maja, zreszta zbiorka nie po to, zeby kobyly mialy co jesc, tylko na extrasy 😉. Zreszta, z tego co ja wiem od ludzi, byli chetni wspomoc DT, a nie fundacje, zreszta nawet jesli byly jakies pieniadze w PdZ, to z cala pewnoscia rozeszly sie.

bera7, ciułamy do 15, bo wtedy sie sklep otwiera. Jesli ktos bedzie chcial jeszcze wspomoc, to i tak bedzie mozna, mam staly kontakt z tym DT 🙂.

zduśka, wiem, ze termin kiepskawy, z tego samego powodu DT ma przejsciowe problemy z zakupem drozszych dodatkow 😉. Ale okres taki sobie dla chudzin, wiec stad zbiorka 🙂.
Kika   introwertyczny burak i aspołeczna psychopatka
11 stycznia 2014 17:58
BASZNIA poproszę nr konta na pw przeleję ile mogę - jeśli potrzebujecie mam msm podkowy - jakieś pół opakowania do oddania;
BASZNIA   mleczna i deserowa
11 stycznia 2014 18:56
Kika, zapytam o msm. Dziekuje :-) !
Lov   all my life is changin' every day.
11 stycznia 2014 22:44
BASZNIA, ogólnie też myślałam, że może taniej pójdą jakieś witaminy na końcu terminu, albo jakieś uszkodzone opakowania. Coś wyłudzę 🙂
BASZNIA   mleczna i deserowa
11 stycznia 2014 23:51
Wierze w Ciebie 🙂
Zreszta, z tego co ja wiem od ludzi, byli chetni wspomoc DT, a nie fundacje, zreszta nawet jesli byly jakies pieniadze w PdZ, to z cala pewnoscia rozeszly sie.


Zastanawiam sie, swojego czasu była akcja ze zbieraniem pieniedzy w Dani (o ile sie nie myle).
Czy cos z tego wyszło? Gdzie te pieniadze są?

Może się zapytać na fb?
BASZNIA   mleczna i deserowa
12 stycznia 2014 16:32
Podpowiem DT :-)
BASZNIA   mleczna i deserowa
15 stycznia 2014 22:26
Przyszłam się tylko szybko rozliczyć 🙂
zebrałam 183 złote-dziekuje!!!!
wyslalam Lov 200 zl, plus 100 zadeklarowala Dodo, plus Lov dolozy tez.
Lov zrobi zakupy i sprobuje wytargowac mega rabaty 🙂
ode mnie pojda jeszcze dwa worki paszy, od honorowej siemie lniane i wyslodki 🙂
takze przekazemy bardzo fajna paczuszke dla szkap 🙂

bardzo bardzo dziekuje!!!!!!!!!

ciesze sie tym bardziej, ze jeszcze dzisiaj Jacek wspominal, ze obie byly straszne, ale jedna z tych kobyl byla w stanie krytycznym...... ale bedzie zyc, uparte zwierze 🙂, takze dzieki Wam!!!

damy znac jak poszly zakupy 🙂

Zapomnialam:chcecie rozpiske wplat? A jesli tak to w jakiej formie?
BASZNIA, ja nie potrzebuję żadnej rozpiski.
boze wziasc pale i lac po lbie normalnie jak mozna doprowadzic zwierzaka do takiego stanu?!
vissenna   Turecki niewolnik
22 stycznia 2014 12:34
Jakieś trzy dni temu był u nas "właściciel" Posadowa . Oczywiście, dopiero później szefowa mi powiedziała kto to był (może i lepiej).
Wiecie, dużo ludzi tutaj słysząc, że jestem z Polski pyta mnie o Posadowo. To całkiem głośny skandal tutaj. Ale najsmutniejsze jest to, że nikt tu nie wierzy, że jakikolwiek polski wyrok jest w stanie dosięgnąć tego faceta... Po prostu jest za bogaty i ma za duże wpływy tutaj...  🙁
BASZNIA   mleczna i deserowa
22 stycznia 2014 12:43
Ja naiwnie wierze w sprawiedliwosc. Jak nie tu-to Tam.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
22 stycznia 2014 14:55
a ja tam już w nic nie wierzę, zarówno w to, że wyrok będzie wskazujący jak i w instytucje walczące z takimi osobami jak J.B.
Bardzo się zawiodłam i myślę, że to był mój ostatni raz w kwestii pomocy wszelakim fundacjom itp. jednostkom.
zduśka, daj znać, czy można jakoś pomóc z kobyłką.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
22 stycznia 2014 22:23
bera7 aj lof ju  :kwiatek: na razie dzięki - z resztą jesteś na bieżąco ale dziękuję, że pytasz.

a chciałam tylko uprzedzić wszystkich tych co będą kiedyś chcieli pomóc w postaci DT lub wpłacając kasę przy ogłaszanej zbiórce ... bo te pieniądze i tak się rozpłyną a Ci co je potrzebują nawet z nich nie skorzystają ... zostawią cię samą i pokażą środkowy palec ... o - to moje doświadczenie - nieco bolesne  🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się