Zagłodzone konie w Posadowie

aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
07 lipca 2014 11:57
czy mnie oczy nie mylą i w Posadowie były ostatnio ZR?
Tak były, świetna Atmosfera
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
07 lipca 2014 16:19
co by nie mówić sporo koni startowało... O.o

http://swiatkoni.pl/media/events/documents/Wyniki_Posadowo_6.07.2014.htm
Dlaczego Cię to dziwi ? W Posadowie jak co roku dużo koni 🙂

BASZNIA   mleczna i deserowa
07 lipca 2014 17:34
Zawody od czasu zamkniecia stadniny nie maja nic wspolnego z wlasvicielka/dzierzawca. Poza tetenem od nich podnajetym.
organizator zawodów w Posadowie ma tyle wspólnego ze sprawą z wątku co... nazwa miejscowości!!!

zawody w Posadowie, Stowarzyszenie Jeździeckie, a cała ta afera to zupełnie różne i oddzielne sprawy i nie mieszajcie ich do "jednego worka"! 🤔wirek:
A pan "zarządca" stajni nie przejął sie całym zamieszaniem i otworzył w Posadowie szkółkę  👀 Kto chętny na jazdy? Link do strony - https://www.facebook.com/Posadowo
BASZNIA   mleczna i deserowa
03 sierpnia 2014 23:17
I na pensjonat konika wstawic. :-D
W nowo otwartej szkółce czeka wiele atrakcji, można np. poskakać na wypinaczach  😵
Sio   nowe wcielenie marchewki
11 sierpnia 2014 19:59
A to jest jeden z koni, które zostały? czy coś nowego przywieźli?

I co słychać u koni w tymczasach??
BASZNIA   mleczna i deserowa
11 sierpnia 2014 21:57
To jest kon prywatny kierownika. Ten sam ktory chudy byl tu wstawiany.
W Posadowie nie ma juz koni Johna, nic nowego nie przywieźli z Dani (dzięki Bogu). Konie w DT różnie, ale większość przytyła i ma sie dobrze 🙂 Klacz u mnie wygląda coraz lepiej, ale żeby nie było za wspaniale to dostała modzel łokciowy.
napisałam tam recenzję na stronie szkółki. niech smród się ciągnie jak najdłużej. nasz fantastyczny "zarządca" figuruje na listach startowych tych zawodów.

edit: o proszę, fanpage szkółki już nie ma...  😎
ash   Sukces jest koloru blond....
12 sierpnia 2014 17:52
katija, ja też napisałam tuż pod Tobą i właśnie chciałam zobaczyć czy ktoś jeszcze coś dodał od siebie a tu fanpage'a brak
Nie zdążyłam przeczytać waszych wpisów 🙁 Szkodaaaa...
Gillian   four letter word
14 sierpnia 2014 13:13
nie ma czy zostalismy zablokowani i nie możemy zobaczyć? niech ktoś kto nie pisał opinii na fb zajrzy i potwierdzi?
Nie ma, zlikwidowali stronę- ja tam nic nie komentowałam, ani nie klikałam, więc gdyby strona była, miałabym dostęp tak jak wcześniej (dziewczyny czytałam Wasze komentarze, pocisk niezły).
Niedługo kolejna rozprawa, trzymajcie kciuki żeby doszła do skutku...
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
21 września 2014 00:31
chyba Byrialsena musieliby wołami zaciągnąć aby się zjawił w sądzie...
Dlaczego piszecie o czymś skoro nie macie pojęcia??
chyba Byrialsena musieliby wołami zaciągnąć aby się zjawił w sądzie...

Na ostatniej rozprawie Pan John Byrialsen się stawił, rozprawa się odbyła i sąd wyznaczył kolejny termin, więc po co takie "złote myśli"????
BASZNIA   mleczna i deserowa
21 września 2014 10:03
Pan... z duzej litery. Taaak.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
21 września 2014 15:10
Dlaczego piszecie o czymś skoro nie macie pojęcia??
[quote author=ElaPe link=topic=92090.msg2186089#msg2186089 date=1411255883]
chyba Byrialsena musieliby wołami zaciągnąć aby się zjawił w sądzie...

Na ostatniej rozprawie Pan John Byrialsen się stawił, rozprawa się odbyła i sąd wyznaczył kolejny termin, więc po co takie "złote myśli"????
[/quote]

aaa, to zwracam honor. Chyba że tak. I co Pan Byrialsen na rozprawie mówił?
Cake   Początkujący pingwin zgłasza się na służbę B)
28 września 2014 20:39
Ktoś może wie coś o wyroku?
Jestem w stałym kontakcie z PDZ i nie było żadnej rozprawy - John ciągle choruje biedaczek...Z tego co wiem, bajpasy mu sie zapchały - o ironio! Sam je jak wieprz, a konie z głodu padały...Oliwa sprawiedliwa :P
to jak widac pdz klamie jak z nut. . . jak wspomnialam wczesniej rozprawa sie odbyla, bielawski na niej byl john byrialsen tez. . . kolejny termin jest na pazdziernik.
vissenna   Turecki niewolnik
29 września 2014 21:58
Jak już pisałam, pracując w Danii widziałam tego pana, moi pracodawcy byli pewni, że się wywinie. Koleś podobno baaardzo zamożny (a jeśli mówi mi to szefowa milionowej firmy to oznacza DUŻE pieniądze) ma pełno stajni i koni na terenie Danii, więc utrata kilkunastu koni to żaden dla niego cios. Duńczycy od początku sprawy (całkiem zresztą tam głośnej) twierdzą, że więzienia to on nie zobaczy a kary w złotówkach to on się nie boi...  🤔
No własnie to mnie dziwi, facet ma szmal, ale jak trzymał konie w Polsce to nigdy nie było na żarcie dla koni - na pensje dla pracowników itp. No i przecież jest zadłużony w Dani - przynajmniej był przed aferą. W czasie mojej pracy tam, podejrzewałam z resztą stajennych, że kierowniczek okraja nasze pensje i po część pewnie tak było. John nigdy nie dawał tyle pieniędzy ile było potrzeba, do dziś jest zadłużony u okolicznych gospodarzy...Gdzie tu logika, gdzie tu zamożność?
Sio   nowe wcielenie marchewki
02 października 2014 20:36
No właśnie. Człowiek z wielkim szmalem a taki syf robi...nie rozumiem jak tak można...Jak byłby biedny jak mysz kościelna to jakoś bym starała się to rozumieć, ale w takiej sytuacji to jest zwyrodnienie jakieś, sadyzm w czystej postaci  🤔wirek:
Witam, jest tu ktoś kto adopotwał też konia z posadowa ?
U mnie stoi jedna panna, a w okolicy jeszcze 7 innych. Jeśli masz jakieś pytania i chcesz pogadać to zapraszam na priv. 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się