Czy ktoś z was wybiera sie na Cavaliade /CSI do Poznania? 7-9.12.2013?

buyaka dzięki!
facella
Tak, tak galerie będą na bazie. Pracuje nad tym 🙂 Jeszcze dzis na pewno więcej grandziaka i moze zaprzegi zobaczymy jak mi będzie szło obrabianie 🙂
Galerie będą na facebookowym profilu Fotostajnia. Póki co pojedyncze zdjęcia, na dniach całość.

Mi się nie podobało to, że nie mogłam się odnaleźć, jak się poruszać po części dla widzów. Wejście tak jak dawniej, ale za bramkami ochrona kierowała przez parking do drugiej hali... dziwnie. W sobotę brak przejścia przy trybunach, tylko niby też na około trzeba...
Sportowo mi się podobało.
Sio   nowe wcielenie marchewki
09 grudnia 2013 21:52
I dziwne było,że wygonili ludzi z areny, a potem cały tłum czekał aż wpuszczą...Chyba organizator nie przemyślał tego..
Ponia   Szefowa forever.
09 grudnia 2013 22:42
Byłam sobotę - niedzielę, z revoltowiczów to spotkałam Armarę, Baffinkę, Lov, Ogurka, Smerfi  i to chyba na tyle.
Sportowo baardzo fajnie -  jak zorientowałam się kim jest gość, w  szarym polarze pikeur'a całkiem fajnie jeżdżący na rozprężalni - z 10 min wyglądałam tak  😲 🤔 i nie mogłam się ruszyć z miejsca -  był to ofc Marco Kutscher 😀.
Oglądanie wszystkich jego przejazdów czy także Eckermanna i Weishaupta było wielką przyjemnością😉

Lov   all my life is changin' every day.
09 grudnia 2013 22:48
Ponia, jak to było? Że jeździ sobie spokojnie Kutscher, a tu nagle Ponia? 😀
Ponia   Szefowa forever.
09 grudnia 2013 22:56
Lov,
"Marco Kutscher się spokojnie rozpręża... a tam Ponia !!"
napisała moja koleżanka, po moim wpisie,że go widziałam 😉
najlepszy był i tak mój tata, który stwierdził :
- (...) ale Beerbaum jest w Paryżu  😁

Lov   all my life is changin' every day.
09 grudnia 2013 22:59
Ponia, tata mistrz 😁 swoją drogą, wpadnij do Poznania, co byśmy na to piwo skoczyły 😎
Ponia   Szefowa forever.
09 grudnia 2013 23:09
Załatw czasopotrajacz, to ogarnę 😉  a tak na serio, to nie wcześniej niż przyszły rok - okolice wakacji 😉
z revoltowiczów to spotkałam Armarę, Baffinkę, Lov, Ogurka, Smerfi  i to chyba na tyle.

Hmm... 😉

A tak btw...
Kilka ode mnie, ciężkie było światło, szkoda, że więcej słońce nie chciało poświecić





Sio   nowe wcielenie marchewki
10 grudnia 2013 10:53
A ja się nie reklamowałam, że byłam..następnym razem się poprawię 🙂
🚫
Przepraszam, ale niepodoba mi się, że mój chłopak został nazwany tu idiotą. Faktycznie, został przejechany przez kaskadera robiącego dżygit, ale był to wypadek. Dodatkowo, był to wypadek spowodowany przez wolontariuszy, a nie jak już zdążyłam usłyszeć, tym że chłopaki byli pijani.
little_girl potwierdzam! Wypadek wydarzył się z winy organizatorów, którzy nie zamknęli wejścia. Koń podczas ewolucji wybiegł z placu, a chłopak stojący w wejściu po prostu próbował go zatrzymać. Proponuję najpierw sprawdzić informacje, a dopiero potem rzucać bezpodstawnymi epitetami w kierunku jakiejś osoby.
Ponia   Szefowa forever.
11 grudnia 2013 20:51
magda, starość nie radość - skleroza!  🙂  jeszcze przecież Lagunę  i Majeczkę 😉
Masz więcej Marco ?🙂 Chętnie pooglądam 🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
11 grudnia 2013 22:56
Ponia to bardzo rozchwytywana byłaś 😎
Ponia   Szefowa forever.
12 grudnia 2013 14:44
Strucelka,  upsss.... u mnie to już  🏇 galopujący alzheimer..  😂
Wiecie może co to była za ,,firma" która sprzedawała jakies produkty nabłyszczające dla koni i oryginalne ciuszki?
Mieli takie duże szare bluzy i koszulki z napisami np:
-single, taken, who cares i'm a rider"
Szukam bo może jakąś stronę internetową mają czy coś, bo nie zdążyłam nic u nich kupić,
a teraz chętnie bym to zrobila 😉
You and your horse i firmy Karoli od Lidera "addicted to" na facebooku😉
dziękuję  :kwiatek:
Bo pewnie skuszę się na coś od nich 😉
Galeria z Cavaliady - sobota i niedziela.
czy ktoś z re-voltowiczów był WOLONTARIUSZEM w tym roku na Cavaliadzie? Jeżeli tak, to proszę o kontakt na pw :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się