Czy ktoś z was wybiera sie na Cavaliade /CSI do Poznania? 7-9.12.2013?

rewir dalej masz ten świetny kolor włosów, żeby ciebie rozpoznać ?  😜
Dworcika na spontanie  🥂 a jak Ty wolisz- piątek czy sobota?
Raczej sobota, bo ja pewnie dopiero w piątek wieczorem dotrę. Ale diabli mnie tam wiedzą, dam Ci znać 🙂
Konstancja, generalnie tak, no.. może trochę wyblakł i zarósł odrostami 😉
W ogłoszeniach by przepadło a tu może komuś się przyda.
Na Cavaliadę wyjeżdżam z Warszawy w piątek rano a wracam w niedzielę wieczorem, mam 2 miejsca w samochodzie (tam i z powrotem), więc jeśli ktoś chciałby skorzystać to zapraszam na PW
sei   . let's grow old together & die at the same time .
01 grudnia 2013 19:25
to jak tak się ogłaszamy... chętnie zabiorę się z kimś z warszawy lub łodzi na niedzielę  :kwiatek:
mam na sprzedaż jeden bilet na całą Cavaliadę, ktoś chętny? nie ukrywam, że to dość pilne...  🏇
warta, skrobnęłam pw 😉
Właśnie wszystkie bilety zostały sprzedane na sobotę , świetnie bo teraz nie pojadę . Myślałam, że na miejscu sobie kupię jak zawsze   😤
monia to dość dziwne, dziś pani w Empiku mówiła mi, że zostało ponad tysiąc. Coś tu nie styka z komunikacją targi-sprzedaż-odbiorcy.
Ostatnio pisali na profilu Cavaliady, że zostało ok 300.
Dzisiaj pojawiła się informacja, że już wyprzedane.
http://www.cavaliada-poznan.pl/pl/news/komplet_miejsc_na_sobote/
Więc faktycznie kiepsko z komunikacją
xxmalinkaxx Właśnie dla tego byłam pewna ,że kupię na miejscu . Ktoś się orientuje po ile są bilety na same targi ?
baffinka Dzięki  :kwiatek:  widziałam, że 9 zł ale nie wierzyłam że tak tanio  😁 
Monia, bilety na sobotę są jeszcze w empikach! Właśnie dzwoniłam i jadę...
No też jestem pewna, że jeszcze są w empikach, więc sprawdźcie to dobrze!
Już nie ma. Zanim wsiadałam w auto były... Zostaje piątek.
Dlaczego wszyscy tak rzucają się na sobotę? W piątek i niedzielę też są fajne konkursy 🙂

lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
03 grudnia 2013 17:09
Ja szykuje wlasnie moje championy  😉

Atea chyba speed&music to robi 😀
lusia722, a Ty osobiście będziesz też?
Jak coś ja chętnie poznam tych, którzy będą 😀 Siedzę na targach od piątku rano z aparatem, jeśli ktoś mnie skojarzy - nie gryzę 😀
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
03 grudnia 2013 18:38
lusia722, a Ty osobiście będziesz też?

Rewir oczywiście, że tak  😀
Mam kilka VIP mogę komuś oddać za free bo pewnie nie będę miała czasu, żeby pójść.
ma ktoś może odsprzedać dwa karnety? plisssss
Jakby ktoś chciał odsprzedać bilet na całą sobotę lub chociaż taki od godz. 17 to prosze o kontakt na PW 😀
Już nie aktualne.
ja też odkupie, najlepiej dwa🙂
Już mam  😀
Mam pytanko do osób pracujących przy Cavaliadzie, czy jest szansa na wejście z psem...?
Widziałam zawsze parę czworonogów, pytanie czy plebs też może?  😎
Czy jak mam groupon na wejście w piątek to muszę coś jeszcze zrobić oprócz wydrukowania go i pokazania przy kasie? Mam schizę, że trzeba coś więcej zrobić i przy kasie się okaże, że nie mogę wejść.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się