Czy ktoś z was wybiera sie na Cavaliade /CSI do Poznania? 7-9.12.2013?

mamuteq   .:Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem... :.
30 sierpnia 2013 21:33
Witam jak w temacie, czy ktoś z Was wybiera się na targi / csi do Poznania? Kto startuje? Jedzie ktośz wawy?
Ja planuję, ale tylko na wykłady. Na zawody nie mogę patrzeć    😫
Ja się pewnie wybiorę, jako widz na weekend 😉
i ja 😉 potarzac sie w sprzecie 😉
Będę na pewno.
Jak co roku bardzo chętnie 🙂
Tluste TAK  😅
Ja będę na pewno w niedziele, nie wiem jak w pozostałe dni  😉
My też na pewno nie opuścimy 🙂
Ja też na pewno będę.  😉
Pytanie do osób, które były na Cavaliadzie rok temu, bo do Poznania wybieram się dopiero pierwszy raz... czy miejsca są numerowane tak jak na Torwarze, czy kupuje się i siada gdzie chce?
Pooh Dotychczas siadało się gdzie chce.
Dziękuję  :kwiatek:
Ja po raz pierwszy się wybieram  😀
ja standardowo- 3 dni  😀
Lov   all my life is changin' every day.
17 października 2013 18:18
Ja planuję, ale tylko na wykłady. Na zawody nie mogę patrzeć    😫


Bo?

Ja oczywiście 3 dni, mam akredytację znowu 😅
Sporo nas będzie. Musiałybyśmy ładnie się zgadać i spotkać.
Ja będę na pewno w każdy dzień kiedy będą zaprzęgi - jestem absolutnie zakochana (i atea myślę, czy by się do Ciebie nie wybrać na nauki 😉)
Jestem absolutnie za zorganizowaniem jakiegoś spotkania!

Thymos A zapraszam, zapraszam 😉
A czy Cavaliadę da się w ogóle opuścić? :p Może i nawet od czwartku będę! Jak nie to na pewno od piątku 😉

Btw - w Warszawie były miejsca numerowane, a i tak wszyscy siadali gdzie chcieli, więc chill. Ja kupiłam obojętnie jaki bilet a każdego dnia siedziałam gdzie indziej 😉
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
18 października 2013 18:58
Będę! Wysłałam już zgłoszenie do programu wolontariackiego :-)
whitemoon071 da się 😉 czy to już druga cavaliada bez ujeżdżenia? Mnie jakoś na początku nie kręciło, żeby jechać, a jak już mi się zachciało i nawet z mężem jakoś się dogadaliśmy żeby jechał ze mną choć na 1 dzień, to okazało się że ujeżdżenia brak 🤔
Btw - w Warszawie były miejsca numerowane, a i tak wszyscy siadali gdzie chcieli, więc chill. Ja kupiłam obojętnie jaki bilet a każdego dnia siedziałam gdzie indziej 😉

oj nie wszyscy  🤣 my miałyśmy bardzo dobre miejsca i w piątek i sobotę właśnie tam siadałyśmy. jak ktoś myślał, że sobie tam posiedzi to kulturalnie wyganiałyśmy. jedna pani wielce była oburzona jakim cudem my mamy numerowane miejsca na bilecie, a ona nie  😁
Ja będę 😉 3 dni, w razie co mogę kogoś pokierować/przenocować. 😉
Jestem absolutnie za zorganizowaniem jakiegoś spotkania!

Zatem ktoś jeszcze by był?
Fajna okazja się spotkać w większym gronie.
Ja tez w tym roku się wybieram, a jak to jest z biletami? Słyszałam ze można kupić przez internet ale na stronie internetowej nie mogę znaleźć takiej zakładki, czy w takim razie kupuje się przy wejściu, są jakieś problemy żeby dostać bilet czy raczej nie?
Lov   all my life is changin' every day.
19 października 2013 16:21
whitemoon071 da się 😉 czy to już druga cavaliada bez ujeżdżenia? Mnie jakoś na początku nie kręciło, żeby jechać, a jak już mi się zachciało i nawet z mężem jakoś się dogadaliśmy żeby jechał ze mną choć na 1 dzień, to okazało się że ujeżdżenia brak 🤔


U nas w Poznaniu na Cavaliadzie nigdy ujeżdżenia nie było, chyba, że jakieś pokazy. Ale z konkursów to tylko skokowe 🙂
ja standardowo będę 3 dni
również mogę pokierować/ponocować gdyby ktoś potrzebował 🙂
oczywiście jetem za voltowym spotkaniem!
Ja będę w pierwszy i ostatni dzień 😀
Baffinka - u nas o tyle ciężej było, ze byliśmy spora ekipa i ciezko nam było dogadać się w jednym czasie co do kupna biletów itp. Kupiliśmy każdy sobie, niektórzy mieli zawodnicze/vipowskie opaski. Ale miejsca też mieliśmy spoko, nie narzekalam. Poza tym Warszawa w porownianiu do Poznania miała mało widzow. W tym roku będę sobie załatwiać opaskę i zastanawiam się jak bedzie z miejscami skoro mogą być numerowane.  🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się