kontakt z administratorem

Witam, zalogowałam się ponieważ potrzebuję sprawdzić czemu moja córka withlove155 ma u Państwa zablokowane konto i czy można je odblokować.
Będę wdzięczna za pomoc. Agnieszka Nawrot
jaki komunikat sie pojawia przy probie zalogowania? na razie nie widze zadnego bana.
Witam
Piszę ponieważ użytkowniczka strawhorses ma zbanowane konto. Tylko nie wie dlaczego. Nic na forum nie pisała...Wyskakuje komunikat że ma podwójne konto. To fakt, że jest także konto kate, ale to konto jej siostry, a to chyba dozwolne, aby dwie osoby z rodziny miały inne konta? Czy to jakiś grzech i trzeba mieć jedno wspólne? :P Co zrobić, żeby to konto odblokować?
TRS, wiele razy prosimy o to, żeby w razie, gdyby z tego samego komputera korzystały dwie różne osoby, dawac o tym znac - może to powodowac mnóstwo nieporozumień. Mamy sporo takich przypadków na forum.

Jak najbardziej siostry korzystające z jednego komputera mogą działac na revolcie. Już się tym zajmuję.
Witam , posiadam dwa konta ( jedno zostało założone i zapomniane) z drugiego aktywnie korzystam czy mogę zamknąć konto z którego piszę ?
Ruda Malina, napisz do mnie pw zawierające nazwy obu kont, bo twoje IP wyświetla mi kilka osób, chcę wiedzieć, które nicki są twoje, "dla pewności"
Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie sprawy użytkownika Implozja89. Została zablokowana za drugie konto, które założyła jedynie jako konto sprzedażowe nie mając o tym świadomości, że tak robić nie wolno. Dokładne, prywatne przyczyny mogę podać na priv).

Znam użytkowniczkę osobiście i mogę zapewnić, że nie miała złych intencji.

Implozja prosi o usunięcie jej starego konta i zostawienie nowego, ewentualnie odwrotnie 🙂
agaEl, implozja miała 4 konta i bardzo mi przykro, ale ja nie łykam tego kitu. i nie rozumiem, czemu jedno konto ma sie do pisania, a inne do sprzedawania. jest to łamanie regulaminu i tyle.
Dostałam bana za podwójne konto  😲 . Nigdy podwójnego konta nie miałam .Proszę o szybkie usunięcie usterki .
figaro2046, jak dostałaś bana, skoro teraz piszesz?
Z telefonu  😁... Na  komputerze wyświetla mi się informacja , że jestem zbanowana za podwójne konto 28.11.14 😁 😵.  Za stara jestem na takie numery  😁 Wiem że martva też tak miała...


edit. Z konta męża ,na tym samym komputerze, wchodzę na revolte normalnie .... Juz nic nie kumam  😁....
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
12 lutego 2015 11:26
halo , czy pojawia się tutaj czasami jakiś moderator ?? Napisałam pw  😉
chciałem zgłosić, że założyłem sobie konto i czasem będę korzystać z tego samego komputera, co moja żona (która też ma konto); mogę liczyć na to, że będzie ok?
el gringo, będzie bardzo ok 🙂 jeśli jeszcze podasz mi linka do profilu żony. w prywatnej wiadomości. dzięki temu wpiszę was na listę 🙂
przez przypadek założyłam wątek w koniach a miał być w towarzyskich 😡 mogę prosić o przerzucenie go  :kwiatek:
Dlaczego nie moge odswiezyc swojego ogloszenia o sprzedazy konia Hibiscus?
Witam
proszę o kontakt z administratorem. Wyskakuje mi błąd hasła a chciałam zmienić po ,,kradzieży,, telefonu z dostępami do kont
witam, nie potrafię wyszukać w wyszukiwarce czegokolwiek. Gdy wpisuję jakieś słowo lub sformułowanie wyskakuje mi komunikat widoczny w załączniku.
Dodaję zdjęcie sytuacji. Z komputera mogę zalogować się normalnie, a na telefonie wyskakuje mi taki oto obrazek. O co może chodzić?
Potrzebuję archiwum moich ogłoszeń z przedziału maj 2014 do styczeń 2015. Jest to bardzo pilna sprawa.
Mam taki sam problem jak agnesix.
Nie mogę ze swojego komputera wejść na re-voltę, od razu wyskakuje "Przykro mi, Gość..." 🤔
Mam tylko jedno konto, ale nie mogę się na nie zalogować na tamtym kompie, bo zbanowano "Gościa"  😀 O co chodzi?
Zbyszka jeśli rozwiążesz w jakiś sposób problem, będę wdzięczna za jakąś wiadomość  :kwiatek:  Ja od czasu tamtego posta już nie wiem z kim mam skontaktować się w tej sprawie.
Chyba najprościej będzie z ikariną... zdaje się, że to ona banowała konta należące do Pasoń i starała się ogarnąć temat, żeby tamta nie mogła zakładać kolejnych kont, wrzucać ogłoszeń i oszukiwać ludzi, więc pewnie się orientuje, jak odkręcić to, że komuś się "niechcący" też dostało. 😉
sumire Dzięki za pomoc  :kwiatek:  pisałam już wiadomość, ale może pod zły adres  🙂
Potrzebuję archiwum moich ogłoszeń z przedziału maj 2014 do styczeń 2015. Jest to bardzo pilna sprawa.


Proszę o odpowiedź! To mega pilne dla mnie. Albo podanie jakiegoś namiaru na admina.
Koniak, spróbuj napisać do użytkownika Root - to konto admina. Ale... niespecjalnie nastawiaj się, że dostaniesz odpowiedź.
Graba.   je ne sais pas
28 stycznia 2016 20:59
sama bym nie odpisala gdyby ktoś wyskoczyl z takim żądaniem jak filip z konopii. Przeciez to niczyj obowiazek, a jedynie dobra wola.
Graba., nie widzę tu żądania, a jedynie informację o tym, że użytkownik potrzebuje czegoś, do czego już nie ma dostępu i prosi o kontakt admina lub namiary na niego. Żadna straszna rzecz.
Admin może napisać "ok, ogarnę temat" lub "nie mam czasu/chęci/możliwości/wypchaj się" - wedle uznania. Ale możliwość skontaktowania się i otrzymanie odpowiedzi w jakimś sensownym (niech to będzie choćby 2 tygodnie) terminie, to chyba nie są "wymagania" z kosmosu?

I tak, wiem jak powstała Re-Volta. Pamiętam też na co narzekano na Volcie 😉
Graba., nie widzę tu żądania, a jedynie informację o tym, że użytkownik potrzebuje czegoś, do czego już nie ma dostępu i prosi o kontakt admina lub namiary na niego. Żadna straszna rzecz.
Admin może napisać "ok, ogarnę temat" lub "nie mam czasu/chęci/możliwości/wypchaj się" - wedle uznania. Ale możliwość skontaktowania się i otrzymanie odpowiedzi w jakimś sensownym (niech to będzie choćby 2 tygodnie) terminie, to chyba nie są "wymagania" z kosmosu?

I tak, wiem jak powstała Re-Volta. Pamiętam też na co narzekano na Volcie 😉


Dziękuję Dworcika. Za słowa wsparcia i wskazówkę. Nie jest to mój jakiś wymysł ale konieczność prosić o to, co opisałam. Nie miałam pojęcia do kogo się w takiej sprawie zwrócić, więc napisałam tu. Postaram się napisać do admina. Dziękuję.
Tajnaa ma info, że dostała bana za dubel konta, ale nie zakładała żadnego innego konta. Prosi o pomoc  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się