I Mistrzostwa Kraju w Jeździe bez Ogłowia

moja niby luźna, ale głowę ma w dół, nie umiem inaczej 😉
Ale Ty tak serio?
Jedną z oznak rozluźnienia u konia jest swobodne niesienie szyi w dole.
moona, ja to wiem, tylko nastraszyli mnie ze konie w tych zawodach chodzą poustawiane niczym konie Nevzorova 🙂
Ej rtk,  ja powiedziałam ze jeden szedł ustawiony , reszta na lame 😉 myślę że wymieciesz tam 🙂
Escada, nie wymiote bo nie umiem sie tak szybko kręcić w kółko i tak hamować jak pan kory wygrał 😉
pacz na to
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
26 lutego 2015 19:20
rtk publika była bardzo fajna (i skromna ekhem 😉 ), cała impreza bardzo pozytywna i przez większość traktowana jak zabawa. Kilka koni odmówiło współpracy a i tak zastali pożegnani brawami  😀
Robieniem wioski bym się nie przejmowała, chętnie sama bym spróbowała jak bym była na miejscu. Chociaż pewnie skończyłoby się to tak 😉

rtk, w Sopocie tylko jeden kon chodził ustawiony, na was  naprawdę miło się patrzy, w Sopocie czasami bolało jak cordeo się po prostu wzynalo w szyję więc śmiało możecie jechać ☺☺
ktoś dostał jakąś odpowiedź z PZJ?
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
02 kwietnia 2015 09:49
Czy jest gdzieś jakaś informacja o zawodach ze szczegółami ? Znajoma chce jechać i szukam info dla niej
Na fanpage partynic jest regulamin i propozycje.
Czy ktoś z volty wybiera się w tym roku? Jako zawodnik albo widz?
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 kwietnia 2015 15:57
Możliwe, że ja jako widz, może nawet z aparatem, ale to na razie bardzo luuuuźny plan  😁
moje dziewczyny pojadą, być może z dwoma kucykami
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zcF43A48ZKw
A to było? Fajne. Takie coś akceptuję. I szanuję.
Tylko czemu oni tak potwornie wygladaja...
Zorilla, co w nich potwornego? calkiem fajnie konik pracuje, a dziewczyna siedzi i powoduje.
tam sa tez filminki jak z tym mustangiem pracowała. fajne obrazki. poza zastanawiającym boksem-zagrodą na hali. kon stał ileś tygodni bez kontaktu z innymi? jak u nevrozowa?
Wygladaja = walory estetyczne :P
Suknia slubna na koniu z wlosami anielskimi w grzywie... No nie, nijak mi to nie przejdzie :P
a.... no ta kwestie pominęłam, ze względu na to, że to stany. potrafią jeszcze gorzej hehe 😉
(i westowe sodlo i styl - to juz calkiem mi sie gryzie z takim strojem :P )
Nooo i kto w końcu będzie?!
Ja będę oglądać 🙂
Ja też jade jako widz i pseudo-luzak do jednego konia 😉
W niedziele od której się wszystko zaczyna ?
Nie wiadomo, ale cos przebakiwali ze moze nawet od 8, ze wzgledu na przyjezdne konie 😉
Nie wiadomo, ale cos przebakiwali ze moze nawet od 8, ze wzgledu na przyjezdne konie 😉

O 8 to ja jeszcze w łóżku będę  😂  Dajcie znać jak już będzie coś wiadomo i do której planują te zawody .
No właśnie, ja nigdzie nie mogę znaleźć rozpiski godzinowej, a chciałam zajrzeć w niedzielę. Tylko boje się, że wszystko się skończy zanim dojadę.
branka Ty chyba z Wrocławia ? 
Zorilla powodzenia i mam nadzieję, że tak jak z zeszłego roku będzie jakaś relacja zdjęciowo-filmowa🙂
No z Wroclawia ale rano pracuje i nie wiem czy zdaze dojechać na jakiś konkurs bo nie ma nigdzie rozpiski albo jestem slepa. W ogole słabo to w tym roku rozreklamowane..
W sobotę od 11 - po ok 1,5 h na konkurs (chyba w kolejnosci  ujeżdżenie, skoki, west,extreme) a w niedzielę wszystko zaczyna się o 8.
A Hexa, jest juz rozpiska?
Bo ja dalej jej nie widze.
Niestety to tylko info z rozmowy z organizatorem jak powinno być - jak będzie ostatecznie? To nie było jeszcze dokładnie ustalone 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się