koniarze z opolszczyzny-łączmy się!

.
Nie, niestety nie ma sklepu
i na razie nie będzie 🙁((
Averis   Czarny charakter
19 kwietnia 2011 18:33
Szkoda, szkoda. "Kalif" ma monopol i czasami winduje ceny w stopniu wręcz nieprzyzwoitym. Ale i tak mam ogromny sentyment 😉 Co słychać w "Ostrodze"? Kurde, te 4-5 lat temu, to były czasy. Bardzo ciepło wspominam ten czas.
Mam pytanie z innej beczki:
Czy zna ktoś z Was jakieś stajnie rekreacyjne koło Grodkowa?
Póki co, w sieci nic nie znalazłam na ten temat 😉
No ja nie ukrywam, że często jadę do "Kalifa" żeby tylko przymierzyć, a kupuję na necie
bo ceny nie są za fajne czasem :/
Ale nie ma tak żebym wyszła bez niczego 🙂
Co do Ostrogi to nie wiem, nie jeżdżę tam.

Ale słyszałam o zawodach w Borkach Wielkich w drugi weekend maja 🙂
także może się tam zbiorą koniarze z okolic!
Kayra   Kucusiowy wariat :P
23 kwietnia 2011 17:08
Ja kupuję tylko na necie. U Kalifa się bardzo długo czeka... Kiedyś zamówiłam buty. Do dzisiaj ich nie mam 🙂 Pragnę dobrego sklepu jeździeckiego w Opolu 😀

cudna_11, a Ty gdzie jeździsz?
stoję w małej przydomowej stajni w oleśnie 🙂

a co do sklepu, to wierzcie mi!
w Opolu się nie opłaci 🙁
chyba, że jakoś dogadać się z Kalifem i podpiąć się pod jego sklep
bo w sumie sprzętu ma dość sporo.
Ale on nie chce otworzyć dodatkowo internetowego sklepu:/🙁

Kayra, a Ty gdzie jeździsz?
OO🙂 Ja także Opolskie🙂 Vuko! :>>
Kayra   Kucusiowy wariat :P
25 kwietnia 2011 22:29
cudna_11, długo jeździłam w Ostrodze, trzymałam tam tez dwa alta konia. Później się przeniosłam do Grotowic i jestem tam do dziś 🙂
a wybiera się ktoś z was do Borek Wielkich na zawody??
opolanka   psychologiem przez przeszkody
04 maja 2011 21:11
Ja mam inne plany 😉
I co był ktoś re-voltowiczów w Borkach na zawodach ? 🙂😉
ludziska z  opolskiego !!


jesteście??

Szukam osób z okolic Opola najlepiej jest tu ktoś ? 🙂😉

Odezwijcie się najlepiej na PW
Wątku ożyj! 😅
Ten wątek raczej nigdy nie żył (niestety). Ale można by to zmienić 😉
Opolszczyzna niestety nigdy nie zrobi takiego szału jak mazowsze chociażby, ale zawsze można powalczyć.
To jak juz ktoś zareagował na wskrzeszenie watku, to zadam pytanie: czy ktoś się może orientuje czy gdziekolwiek na opolszczyźnie sa planowane w najbliższym czasie jakies zawody skokowe? Niższej rangi, nie celuję w jakies mistrzostwa 😁
Kayra   Kucusiowy wariat :P
06 października 2011 18:55
Vuko, Ostroga Opole, Borki Wielki, Brynica 🙂 Trochę tego jest. Najlepiej spoglądnąć na ozj, tam są podane daty itp. 🙂
Moja umiejętność znajdowania propozycji jest ciut uposledzona chyba:] Poza propozycjami na wrzesień nic tam nie widzę🙁
Kayra   Kucusiowy wariat :P
06 października 2011 19:10
Vuko, 22 jest Hubertus w Ostrosze, tam na pewno będzie jakiś konkurs ze skokami 🙂 Taki Towarzyski. A w październiku zaczynają się już HPO.
Vuko To trzeba szukać na stronie ozj-tu, ale w kalendarzu na rok 2011, bo w propozycje pojawiają się raczej na bieżąco, bez jakiegoś dłuższego wyprzedzenia.  Ale z tego co widzę, to nie będzie jakiegoś natłoku zawodów. Ale z reguły tak jest, że sezon halowy u nas nie jest zachwycający. Wciąż za mało jest krytych ujeżdżalni... Ale coś zaczyna się ruszać wreszcie😉
Ok, dzieki dziewczyny. Póki co orientuję się bardzo wstępnie. Trzeba zacząć w końcu coś startować 😁
VukoDobrze powiedziane, choć ja bym powiedziała o sobie : Trzeba zacząć w końcu jeździć, bo już powoli zapominam jak to jest. Ale motywacji brak niestety...
opolanka   psychologiem przez przeszkody
09 października 2011 10:07
22 października jest Hubertus w ostrodze i na pewno jest tam jakis konkurs towarzyski.

Tutaj masz kalendarz zawodów w Ostrodze: http://www.ostroga.opole.pl/dp/cms/document_list.xml?id=3965274&mp=mid144&mi=mid144

a tu kalendarz imprez w 2011 http://www.ozj.opole.pl/dp/cms/content_doc.xml?id=&mi=mid120&mp=mid120&DocId=827
Koniarze z OPOLSZCZYZNY  😅
Mam do Was pytanie z waszego podwórka, czy ktoś z Was zna lub/i stoi w stajni GROM, Gierałcice (gm. Wołczyn, pow. kluczborski, woj. opolskie)?
To chyba nowy obiekt, ale wygląda interesująco. Kto prowadzi ten ośrodek - czy są to osoby związane z końmi i jeździectwem od lat, czy dopiero zaczynające swoją końską przygodę?

Czy ktoś może mi udzielić informacji jak wygląda pensjonat (okiem pensjonariusza i jego konia 😉), jaka jest opieka, żywienie, ile czasu koń spędza na pastwiskach? jak z podawaniem dodatkowych pasz i derkowaniem?

I druga sprawa- jak wyglądają treningi? szczególnie zależy mi na ujeżdżeniu; czy są prowadzone takie treningi dla pensjonariuszy i ich koni?

Będę wdzięczna za informację, proszę o priv. :kwiatek:

Pozdrawiam serdecznie.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
24 października 2011 13:35
Chodzi o tę stajnię? http://www.stajnia-grom.pl/page1.php
Na zdjęciach wygląda ciekawie 🙂
Niestety z Opola to aż 45km.
opolanka
Tak. O tą stajnię właśnie mi chodzi...🙂 Niestety na razie nikt nie podzielił się opinią na jej temat...
Prawdopodobnie to nowy ośrodek, ale jak trafnie zauważyłaś wygląda ciekawie na zdjęciach. Przydałoby się dowiedzieć coś więcej o warunkach i atmosferze.

Pozdrawiam.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
25 października 2011 11:12
ewamloda, wydaje mi się, że jest to stajnia założona przez panią, która zajmuje się naturalem, a jeśli tak, to jest to stajnia na b. dobrym poziomie. Ale nie mam pewności więc nie chcę szerzyć jakichś nieprawdziwych tez.
Nie wiem czy mogę tu zapytać,
ale może orientujecie się czy ma ktoś na sprzedaż konia do małego sportu z opolskiego??
Wolę tu napisać bo przynajmniej opolszczyzna 🙂 ale własnie rzadko kto tu zagląda 🙁
cudna jakbyś podała więcej informacji na temat konia jaki ewentualnie by Cię interesował to być może mogłabym Ci coś polecić🙂
Podpinam się pod "lokalny" wątek, pozdrawiając Opolan  🤣

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się