koniarze z opolszczyzny-łączmy się!

Hanulqa, jakiego konia?
P.S. Też jestem chętna na zdjęcia 😉 😉
Lombi Queen 😉
Chętnie, ale najwcześniej w czerwcu, bo wtedy dostaję własny aparat, a póki co 'tułam się' z 'pożyczonymi' lustrzankami. 😉
Hanulqa to ja się chętnie z moimi kobyłkami też na sesję fotograficzną zapiszę🙂 Jakbyś była w okolicy Gierałcic to odwiedź nas w GROMIE z aparatem. Jeszcze mi nikt nie robił profesjonalnej sesji zdjęciowej, więc bardzo bym się cieszyła 🤣

Pozdrawiam.
Hanulqa, w takim razie do zobaczenia w czerwcu 😉
Bardzo chętnie, ale się chyba mały off robi 😉 Proponuję z tym pisać na PW, żeby się tematy nie mieszały.

Żeby nie było to powiem, że ja bardzo chętnie zapraszam wszystkich do stajni w Borkach Małych, bo tam jest obłędnie! jako, że ja jestem jeszcze od tej stajni oddalona o 148km, zajmuje się moim koniem właściciel stajni i to, że tak powiem, z własnej woli. Zrobił jej kopyta, co kilka dni smaruje dziegciem i w ogóle, bo ma lekko przygnite, a to strasznie trudno wyprowadzić, lecz ten wątek do tego tez nie jest. W każdym razie, atmosfera - cudowna, świetni ludzie, na prawdę dbają o te konie, niska stawka i cudowne tereny! Jakby ktoś był chętny odwiedzić czy co to proszę mi napisać, bo ja też się chętnie z re-voltowymi użytkownikami spotkam 😉
Witam
Chciałam Was zapytać, czy jest ktoś z Was z okolic Namysłowa, Wołczyna? Chciałam poznać koniarzy z tych rejonów. Moja dwie klacze stoją w stajni GROM w Gierałcicach w bardzo kameralnej stajni- jesteśmy jedynymi Pensjonariuszami 😉
Warunki wyśmienite, a cena atrakcyjna w porównaniu z wrocławskimi stajniami, gdzie stałam do niedawna. Chciałam jeszcze dodać, że od 1.06. zwalnia się jeden boks w Gromie, więc jeśli ktoś byłby chętny, a ma pytania to proszę o info na priv. Więcej informacji na www.stajnia-grom.pl.

Pozdrawiam :kwiatek:
w gromie jest do sprzedania klacz darda, co o niej powiesz? bo myśle nad nia...
karusioowa a byłaś w Gromie ją oglądać/jeździć? A może jeździsz na niej  i nawet się spotkałyśmy tylko anonimowo - jak masz na imię?
Ja jestem głównie w piątki, soboty i niedziele w Gromie - to się do mnie odezwij🙂 - nie kopię i nie gryzę🙂 Ja- to taka niewysoka ciemna blondynka, często na karej klaczy - Lasmie, czasem na gniadej jeżdżę- Grandzie.
Dzisiaj widziałam Dardę na jeździe rekreacyjnej, to wydaje mi się, że to spokojna, doświadczona klacz, ma swoje lata, więc na pewno nie do sportu. Nie wsiadałam i nie jeździłam na niej, ale wydaje się, że to taki koń do spokojnych jazd rekreacyjnych. Kilka razy siedziałam na Cynie, Zombim, ale odkąd mam swoje konie w pensjonacie to jeżdżę na nich.
Pozdrawiam.
nie nie jezdze tam😉 ja trzymam swojego konia w przydomowej stajni😉 a do wolczyna mam jakies 20km, bo konia mam w zagwizdziu, kolega-arek proponował mi ta klacz i tak sie wlasni zastanawiam nad nią😉
karusioowa a to ma być koń dla Ciebie? To najlepiej sama przyjedź, obejrzyj Dardę, wsiądź i spawdź czy taki koń Ci opowiada. Zależy jakiego i do czego konia szukasz. Skoro masz blisko do Wołczyna to do Gierałcic jest niewiele dalej😉 Zadzwoń do właścieli GROMU i się na pewno dowiesz dużo więcej. Powodzenia🙂
ja szukam konia do hodowli i do ambitnej rekreaji,  ona jest juz stara wiec mozliwe ze ani jednego zrebaka od niej nie wyciagne;/ a tam  w Gromie chyba fajna hale macie😀
karusioowa hala i ujeżdżalnia zewnętrzna są bardzo fajne 😀
A ile masz swoich koni? bo skoro myślisz o hodowli to chyba jakąś swoją stajnię masz?
Mamy swoją przydomową stajnię, dużo łąk  i wgl😀 mieliśmy 3 konie, aktualnie są dwa w tym jedna kobyła jest znajomego(ale ona jest bardzo stara i chora), a druga kobyła jest moja, którą adoptowałam z fundacji😉
karusioowa No to koniowatych masz pod opieką. Tak myśle, że Darda z racji wieku raczej do hodowli się nie nadaje, a tym bardziej do ambitnej rekreacji. A szukasz konia dla siebie do jazdy, czy dla dzieci pod rekreację? Bo jak dla siebie i chcesz rozwijać umiejętności ambitnie to może kupisz młodego wałaszka, mogę Ci podać namiary, bo konik jest na sprzedaż.
witajcie 😉 w końcu znalazłam wątek gdzie są ludzie z moich rejonów. Dokładnie jestem w Kędzierzyna-Koźla. Ktoś może też z najbliższej okolicy? mamy małą, przydomową stajnie 😉  z checią zapraszam w odwiedziny 😉 obecnie mam dwa wolne boksy i duże padoki 😉
Czy ktoś tu jeszcze zagląda??!! Halooooooo
Afrodyta8, zagląda, ale jedyne co można Ci odpisać to to, żebys przeczytała regulamin.
jejku, co znowu źle zrobiłam ?? 🙁
Reklamujesz swoją stajnię i piszesz posta pod postem 😉
Ja o K-Koźlu wiem tyle, ile napatrzyłam się stojąc tam godzine w korku 😉
witam , ja jestem z opola, trzymam konia w "royalu" ochodzach .
Jest ktos jeszcze z Opola?
Ja grzecznie 3 rok stacjonuje w Ostrodze 😉 więc samo centrum Opola
wybaczcie. no my w kk jesteśmy w sumie nowi. mamy kameralna stajnie. dwa konie obecnie. ciekawa jestem czy wlasnie jest ktoś z kk. fajnie byłoby się z kimś wymienic doswiadczeniami itd 😉
Averis   Czarny charakter
05 sierpnia 2012 12:24
kare_szczescie, czy ja wiem czy takie centrum 😉 Niezapomniane 40 minut autobusem z ZWM-u. To były czasy 😀!
Oczywiście, że centrum, przecież obok jest Karolinka, miejsce wszelkiego lansu i bansu 😉
opolanka   psychologiem przez przeszkody
13 sierpnia 2012 07:12
Averis, centrum centrum, bo nieopodal mieszkam 😀

Averis   Czarny charakter
13 sierpnia 2012 08:36
Dobra, dobra- kiedyś tam to cmentarz był  głównym centrum życia towarzyskiego 😉 i skansen 😁
opolanka   psychologiem przez przeszkody
13 sierpnia 2012 09:51
O wypraszam sobie - a McDonalds? W niedziele nie mogę normalnie w stronę domu skręcić, bo tam tyle głodomorów, że ruch zablokowany 😀
Będę jutro w stajni Ostroga Opole, tak koło 16/17. Będzie ktoś z Was? Fajnie byłoby spotkać jakiegoś voltopira. 🙂
opolanka   psychologiem przez przeszkody
20 sierpnia 2012 13:22
mnie można spotkać tylko w środy i soboty 😉
Opolanie właśnie przeczytałam, że nieopodal Namysłowa we wsi Jakubowice powstało Centrum Szkoleniowo-Rekreacyjne Jakubus. Jest tam też podobno klub jeździecki. Piotr Morsztyn jest związany z tym klubem. Czy ktoś może wie cOś wiecej na ten temat? Czy ośrodek już działa? Czy jest/ będzie tam pensjonat?
Widzę, że Opolszczyzna mocno końmi stoi-z sukcesem również jeśli chodzi o łucznictwo konne- o czym można poczytać w tamtym wątku. Cieszę się, że jestem z moimi końmi właśnie na opolszczyźnie!😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się