Prośba o wypełnienie ankiety

dorrrin   Jak chcesz zmieniać świat to zacznij od siebie.
08 listopada 2013 09:45
Witajcie, Piszę pracę mgr o dolegliwościach bólowych u jeźdźców, w tym celu na podstawie wątku "Tu strzyka..." stworzyłam ankietę. Jeśli po wypełnieniu jej będziecie mieć jakieś uwagi, chętnie wysłucham i postaram się je wykorzystać. 🙂 Skierowana jest do wszystkich osób uprawiających jazdę konną. Będę wdzięczna za rzeczowe i zgodne z rzeczywistością wypełnienie jej, jest anonimowa więc bez obaw. Im więcej osób ją wypełni tym lepiej, więc jeśli znajdziecie chwilkę na rozesłanie jej znajomym jeźdźcom, będę bardzo bardzo wdzięczna🙂 Dziękuję z góry!

oto link:
http://moje-ankiety.pl/respond-54465.html

:kwiatek:

Jeśli umieściłam w błędnej części forum wątek to z góry przepraszam, zależy mi na jak największej ilości odpowiedzi.
PS. Jeśli osoby czytające ten wątek miałyby dostęp do literatury, która mogłaby pomóc w napisaniu pracy o dolegliwościach bólowych u jeźdźców, na kierunku fizjoterapia, będę bardzo wdzięczna za pomoc! Artykuły naukowe, książki, zarówno polskie jak i zagraniczne. Dzięki🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
08 listopada 2013 12:41
W ,,aktualnym zajęciu" brakuje ,,bezrobotny". Nie mam co zaznaczyć  😉
ja wypelnilam🙂
..poszło🙂

powodzenia
wypełniłam. 🙂
Wypełnione, powodzenia.
08 listopada 2013 16:18
Nie spodziewałam się aż 70 wypełnień w ciągu jednego dnia, dzięki wielkie Wam wszystkim!!  :kwiatek:

Również wypełniłam : )
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
08 listopada 2013 18:09
wypełniłam, powodzenia na obronie  🙂
wypełniona 😉
W pytaniu ile uprawiam jazdę konną nie mam co zaznaczyć bo jest rok a potem od razu 5-10 lat 🙂
Wypełniłam. 😉
19 lutego 2014 07:05
Witam ponownie, ze względu na błąd jaki wkradł się w poprzednią ankietę, wielu wyników ni jestem w stanie uwiarygodnić. Zabrakło mi paru najważniejszych pytań, które okazują się niejednokrotnie kluczowe w interpretacji. Serdecznie zapraszam wszystkich biorących udział w poprzedniej ankiecie aby wypełniły ten króciutki uzupełniający kwestionariusz. Wyniki, jak poprzednio, posłużą do napisania pracy magisterskiej z kierunku Fizjoterapia, dotyczącej dolegliwości bólowych u jeźdźców. Jednocześnie przypominam, iż każdy wypełniający ankietę zgadza się na użycie swoich wyników w badaniu. Ankieta jest anonimowa. Pozdrawiam🙂

http://moje-ankiety.pl/respond-59413.html
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
19 lutego 2014 09:12
Wypełniłam 59413. Oprócz strony z grupami wiekowymi pojawiło się tylko pytanie o anglezowanie. Taka krótka?
Mnie też to zdziwiło. Poczułam się jakby ktoś myślał, że jesteśmy idiotami 🙂🙂🙂
tu niby fajna ankieta z mądrymi pytaniami, a tutaj buch. To tak, jakby autor nie wiedział jak się anglezuje, i chciał się upewnić:P
19 lutego 2014 09:42
Zdziwiłabyś się ile osób nie wiem, wystarczy zobaczyć na wyniki 🙄
Zastanawia mnie  czy nie wyświetliły się dalsze pytania czy było tylko to 1.
Masz rację.
Chyba niepotrzebny był mój wpis...
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
19 lutego 2014 11:11
też się zdziwiłam, ale wypełnione 🙂
i wcale nie mało osób nie wie na którą nogę anglezować  😉
Faktycznie brakuje pytań o dolegliwości , ale to z anglezowaniem to jest akurat pytanie weryfikacyjne - jak klikniecie w wyniki, jest napisane, że chodzi o to, żeby tylko jeźdźcy wypełniali.
Sio   nowe wcielenie marchewki
19 lutego 2014 13:32
wypełniłam. w pytaniu o siodło nie ma,ze  niedopasowane i do konia i do jeźdźca..i w pytaniu o ile godzin tygodniowo jeździsz nie ma ,że mniej niż raz w tygodniu. (nie jeżdżę regularnie, więc średnio tygodniowo wychodzi mniej niż godzina 😉 )
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
19 lutego 2014 13:56
wypełniłam. w pytaniu o siodło nie ma,ze  niedopasowane i do konia i do jeźdźca..i w pytaniu o ile godzin tygodniowo jeździsz nie ma ,że mniej niż raz w tygodniu. (nie jeżdżę regularnie, więc średnio tygodniowo wychodzi mniej niż godzina 😉 )

czyli jest więcej niż jedno pytań?

czy wypełniałaś pierwszą ankietę?  🙂
Wypełniłam  😉 Musiałam co prawda zaznaczyć odpowiedź "Jeżdżę 5-10 lat" co nie jest zgodne z prawdą ale jest blisko (jeżdżę 4 lata).
Powodzenia 🙂
Wypełniłam. Ale miałam z 'końskich' tylko jedno pytanie, o ten kłus..
19 lutego 2014 16:32
Kochani to jet ankieta uzupełniająca poprzednia🙂 W poprzedniej ankiecie były pytania o dolegliwości, była ona rozbudowana i wciąz możecie ją wypełniać. Zabrakło mi tam tylko pytań o wagę w wzrost, które są niezwykle istotne (jak ja mogłam od początku o nich zapomnieć...) 🙂. Chodzi tu o stworzenie ogólnego zarysu wzrostu i wagi (a co za tym idzie BMI) w poszczególnych grupach wiekowych, które potem odniosę do wniosków wynikających z pytań szczegółowych. Wiem że najlepiej byłoby mieć obraz konkretnych przypadków, ale niestety za gapowe się płaci i trzeba sobie jakoś radzić 😉

Pytanie o anglezowanie służyło weryfikacji czy wypełnia osoba jeżdżąca konno, mająca o tym pojęcie. Ankietę udostępniam także w innych miejscach, w których niekoniecznie już będą ją wypełniać tylko osoby jeżdżące. Podsumowując wyniki poprzedniej ankiety natrafiłam na szereg kwestionariuszy, w których odpowiedzi kupy się nie trzymały i widać było że ktoś zaznaczał od tak jak mu się podoba, co mi bardzo utrudniło sprawę oraz zabrało mnóstwo czasu. Stąd pomysł o weryfikacji - od razu będę wiedziała których ankiet użyć a których nie 😉 Może samo pytanie nie trafione zbyt dobrze.

Ponadto zachęcam wszystkich do czytania ze zrozumieniem oraz w ogóle przeczytania WSZYSTKIEGO co pisze i tutaj w poście z linkiem do strony, a także informacji na samej stronie ankiety, zanim się wypowiedzą.

Pozdrawiam 😉

Edit - jeśli chodzi o pytania poprzedniej ankiety - zdaję sobie sprawę, że niektóre pytania są troszkę niedopracowane, ale niestety moja praca jest już na tym etapie że nie mogę nic z tym zrobić. Jeśli chodzi o pytanie o regularność jazd - rzadziej niż raz w tygodniu właściwie nie ma dla mnie znaczenia bo tak rzadka jazda rzadko będzie powodowała trwałe dolegliwości. 🙂
19 lutego 2014 17:14
Stąd pomysł o weryfikacji - od razu będę wiedziała których ankiet użyć a których nie 😉 Może samo pytanie nie trafione zbyt dobrze.
Ponadto zachęcam wszystkich do czytania ze zrozumieniem oraz w ogóle przeczytania WSZYSTKIEGO co pisze i tutaj w poście z linkiem do strony, a także informacji na samej stronie ankiety, zanim się wypowiedzą.

Faktycznie nietrafione 🙂 Pytanie jakie byłoby lepszą weryfikacją.
1.3% 1 Mężczyzna
🤣 Standard
08 października 2014 19:29
Witajcie ponownie!
Ponieważ mam problemy z wynikami poprzedniej ankiety a właściwie dwóch, mam do Was serdeczną prośbę: Wypełnijcie ankietę jeszcze raz - jest ona nieco skrócona, bardziej dopracowana i nie podzielona na dwie. Ułatwi mi to pracę niesamowicie, a przyznam że powoli nóż na moim studenckim gardle się zaciska 😉 Z góry dziękuję i podaję link do ankiety!

http://moje-ankiety.pl/respond-69334.html

:kwiatek:
Wypełnione 😉
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
08 października 2014 21:48
wypełnione
ale moja uwaga:
od ilu lat uprawiasz jazdę konną.... w podziałce lata nie powinny się dublować. Chcąc zaznaczyć równe 20 lat, mam do wyboru 10-20 i 20-30.
08 października 2014 23:01
Taggi, słuszna uwaga. Wciąż jeszcze znajduję niespodzianki, jakie ta strona mi zafundowała przy przerabianiu poprzedniej ankiety i to jest jedna z nich.
ja tylko mialam problem z miasto-wies (bo jestem z miasta, na wsi jestem od jakiegos czasu i to przeplatajac z miastem)
no i aktywnoscia .... bo raz jestem w ruchu - w sezonie czy w czasie projektów, a poza tym -glownie biuro i auto= siedze... i jak tu podac albo-albo 😉 instruktor tez czesto tylko siedzi/stoi - nie ma porównania do zawodowego jeźdźca które po iles godz dziennie jeździ....

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się