Perfekcyjny makijaż

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 grudnia 2018 08:38
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:

Scottie właśnie oglądałam maxineczkę oraz Red lipstick monster i obie mówiły o suszeniu na brzegu blatu tak żeby włosie wystawało i koniecznie z daleka od grzejnika  😵 u mnie w okresie zimowym nic nie schnie, mam okrutny problem z każdym praniem.
Ja też myje pędzle jak sobie przypomnę...też aż wstyd. Susze je zawsze na reczniku z daleka od grzejnika. Większość mam z włosiem syntetycznym więc przez noc elegancko wysychaja, nawet w chłodnym pomieszczeniu. Jeśli jest duża wilgoć w domu to ewentualnie położyłbym na parapecie w pobliżu kaloryfera, ale tak żeby włosie nie wystawało bezpośrednio nad kaloryferem bo faktycznie ten klej który je trzyma może wtedy stracić właściwości.
Scottie   Cicha obserwatorka
02 grudnia 2018 10:13
Bezpośrednio na kaloryferze bym ich nie kładła, ale bez przesady, na parapecie mogą leżeć.
Dziewczyny, a polecicie jakas trwala cielista kredke na linie wodna?
Rimmel & Sephora, czyli to co bylo do tej pory najlepsze wycofane 😕
Scottie   Cicha obserwatorka
17 grudnia 2018 14:05
ashtray, a taka wykręcana z The Balm? Jest zastygająca i podobno długo się utrzymuje.
Hej, znawczynie  :kwiatek:
Polecacie jakiś rozświetlacz z naprawdę mocnym efektem tafli - bardziej w srebrnym niż złotym kolorze? I najlepiej nie z najwyższej półki cenowej.
Lovely Silver Highlighter poniżej 10 zł, Wibo Diamond Illuminator poniżej 10 zł - oba mają dobre recenzje na wizażu, oba mogą konkurować z droższymi produktami.
Tego z Wibo szalenie nie lubię, to zupełnie nie to czego szukam. Ten z Lovely chyba też testowałam kiedyś i skoro nie wróciłam do niego, to musiał mi nie podpasować, one wyglądają dosyć podobnie  🙁
Scottie ta?
Ta nie jest wykrecana, a innej nie znalazlam.

Mam ten rozswietlacz z Lovely. Dla mnie to nie jest mocny blask 🙁
Cielista kredka z Golden Rose wytrzymuje u mnie caly dzien
Ja lubię ten: klik i ten środkowy klik. Wydaje mi się, że oba robią taflę, ale Wibo też mi robił.
espana ten z Catrice wygląda w porządku a i tak chciałam tym razem coś w płynie - wypróbuję  🙂 Dzięki!
Martita   Martita & Orestes Company
17 grudnia 2018 15:49
infantil A rozświetlacze z My secret? Wypuścili niedawno parę nowych, Disco Ball? Ja kocham miłością płomienną, mało kosztują a blask porównywalny do tych z górnej półki.
pointure   Dresiarz mentalny.
17 grudnia 2018 16:14
Dokładnie, MySecret świecą sie bardzo! Nieporównywalnie lepiej niż osławiona MaryLou.
Moim ostatnim ulubieńcem jest też Sensique.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
17 grudnia 2018 16:55
infantil, wibo !! Albo [s]diamond illuminator [/s]albo wkłady do palety i choose what i want klik  😍

edit: właśnie zobaczyłam, że już miałaś  😵
https://kosmetykomania.pl/product-pol-11426-Gabka-do-makijazu-Bohoblender-Boho-Beauty.html

Mialyscie? Ja mam Blend It i bardzo sobie chwale ale ta podobno jest jeszcze lepsza
Scottie   Cicha obserwatorka
18 grudnia 2018 04:19
ashtray, dokładnie ta. Coś mi się musiało pomylić z tym wykręceniem.
O, miałam kiedyś rozświetlacz z MySecret i go nawet lubiłam, ale to nie był Disco Ball. Są w rossmanie albo innej drogerii? Chętnie przetestuję  🙂
Martita   Martita & Orestes Company
18 grudnia 2018 11:40
infantil W Naturze na 100% są w innych nie widziałam.
Mam z MySecret ale nie Disco Ball, tylko ten starszy, akurat ciepły, choć jest też zimny.
Robi mega tafle.
Dostępny tylko w Naturze.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
22 grudnia 2018 09:44
Laski nie wiem jak tam u Was z paletami, ale teraz jest MEGA promka na paletę Maxineczki- W Hebe za 29 zł.  😜 Wczoraj wyłapałam na zakupach świątecznych. :kwiatek:
Martita   Martita & Orestes Company
22 grudnia 2018 12:44
A co polecicie do konturowania twarzy? Kończy mi się bronzer 505 z Inglota i myślę nad czymś nowym. Bardziej do konturowania niż brązowienia twarzy i koniecznie matowy, bez drobinek. Do 100 zł?

Z ciekawostek z podkładów wybrałam w końcu Smashbox Studio skin i jestem zachwycona do swojej mieszanej cery. Używam na "wyjścia". Na co dzień zostaje przy Maybelline Fit me.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
22 grudnia 2018 13:39
Ino MAC. Ja mam swój od wieków, końca nie widać
Martita   Martita & Orestes Company
22 grudnia 2018 15:30
madmaddie A co konkretnie?  :kwiatek: nie jestem obeznana w kosmetykach MAC
madmaddie   Życie to jednak strata jest
22 grudnia 2018 16:51
Ten posiadam:
[[a]]https://www.douglas.pl/Makija%25C5%25BC-Twarz-Pudry-br%25C4%2585zuj%25C4%2585ce-MAC-Pudry-Golden_product_058796.html[[a]]

mój ma drobinki (golden), ale w sumie nigdy nie dostrzegłam ich na skórze. Daje piękny, naturalny efekt, więc nawet jak ktoś jest niewprawiony (jak ja na początku używania), to nie wygląda jak Indianin. Daję 10/10.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
27 stycznia 2019 10:18
Ktoś wie, jak zrobić taką rozmytą kreskę klik ?? Albo pod jakim hasłem szukać tutoriali?  🤔
Scottie   Cicha obserwatorka
27 stycznia 2019 10:29
Robisz normalnie kreskę kredką/eyelinerem/cieniem, a później na malutki pencil brush nabierasz trochę czarnego cienia i rozcietasz delikatnie po krawędziach.
http://katosu.blogspot.com/2015/02/rozswietlony-wyduzajacy-oko-klasyczny.html?m=1
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
27 stycznia 2019 10:30
Scottie, dziękuję Ci dobra kobieto  :kwiatek: :kwiatek:
Polecicie mi jakis dobry drogeryjny podklad matujący? Tylko taki, ktort rzeczywiscie matowi 😉 bo mocno swieci mi sie nos i czolo 🙁 
hanexxx, ja używam Rimmela stay matte i koleżanka aż zwróciła uwagę czego używam, bo taki super mat 😉 ale też mi z natury nos bardziej niż się świeci to jest po prostu mocno czerwony, więc potrzebuję bardziej krycia niż matu. Niemniej jednak za tą cenę uważam, że super 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się