Perfekcyjny makijaż

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
05 sierpnia 2021 12:32
Sivrite, ja mam too face miniaturkę bo używam tylko na wielkie wyjścia.
Taki TIP - nie psikaj bezpośrednio na twarz tylko w powietrze przed sobą i wejdź w tą mgiełkę 🙂
Safie, tą Eveline się nie da, serio. 😅 To jest szlauch, a nie mgiełka, nie unosi się w powietrzu. 🤣 Fix+ - teściowa używa - i Golden Rose tak, ale nie ten kran z Eveline. 🙃 A szkoda, bo naprawdę utrwala jak lakier do włosów, aż się ślizga po makijażu ręka.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
05 sierpnia 2021 15:27
Aż tak? Kurczę nie mam doświadczenia
12 września 2021 14:24
To teraz ja z pytaniem - czy jeżeli pójdę w makijażu do Sephory, Douglasa, Kontigo czy np. do wyspy Inglota. Kupię sztuczne rzęsy to ktoś mi je przyklei? 😂
Sama się pomaluję, ale totalnie nie ogarniam klejenia rzęs. 🙄
kasiek36   kasiek36 Ban do 08 października 2021
28 września 2021 18:14
Spam
Za ten post użytkownik otrzymał: Ban 10 dni
Komentarz moderatora: Spam
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się