Perfekcyjny makijaż

donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
10 października 2022 23:31
Co do bronzerow to dla mnie Ecocera bije na głowę mojego Guerlaina. Ja mam odcień Thai który być może się trochę za bardzo świeci może (ciepły odcień) ale jak się go stosuje umiejętnie (ja czasem przesadze xD) to daje super wet/dewy look. Plusik też że jest pare odcieni (i są maty też) i jest bardzo wydajny.

Guerlainem z tego z samego gatunku rozświetlających to nie ma nawet konkurencji - słabsza pigmentacja i takie se rozświetlenie IMHO. I cena dużo bardziej przyjemniejsza - £35 kontra jakieś 40zl 🙂
Ecocera ma szafy w Hebe na pewno bo ostatnio będąc w Polsce się zaopatrywałam w następną sztukę.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
13 października 2022 11:55
dziękuję 🙂 obczaję. Ale już się nastawiłam na ten wydatek. Ecocera wydaje się być mocno rozświetlająca. Ten MAC ma drobinki ale ich nie widać na skórze - tworzy piękny cień, ale bardzo naturalny. Nie wiem, czy dobrze to opisałam😅
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
22 listopada 2022 11:01
Czy jest na rynku tusz do rzęs który byłby odpowiednikiem L'Oreal, Double Extend Beauty Tubes Mascara? Nigdzie nie jest dostępny ten Loreal niestety, a to najlepszy tusz jaki kiedykolwiek używałam. Teraz noszę sztuczne rzęsy już od dobrych paru lat, ale będę ściągała na dniach i chciałam kupić swój ulubiony tusz i doopa :/
Nie wiem czy jest odpowiednikiem, ale fenomenalny jest L'Oreal Telescopic w takim srebrnym opakowaniu.
23 listopada 2022 09:25
Dreamer113, On też taki gumowy? Ściąga się potem po namoczeniu w całości?
Tak, ma silikonowa końcówkę, mozna ładnie wytrzeć nadmiar o szyjkę. 😉 daje fajny efekt, bo rzęsy długie, gęste, ale w taki elegancki sposob. Bardziej wydłuża niż zagęszcza.
24 listopada 2022 08:03
Dreamer113, Ale jaką końcówkę? 😅 Ja pytam, czy on na rzęsach jest po zaschnięciu taki gumowy, że ściągasz potem "całe rzęsy" pod wodą, a nie rozmazuje się, nie zmywa się go żadnym płynem do demakijażu, tylko daje chwilę lekko nasiąknąć wodą i niteczki schodzą całe.
Wybacz, nie załapałam. 😉 Kruszy sie tylko minimalnie, zmywam płynem micelarnym na zasadzie przyłożenia wacika i odczekania - taki rozmazująco-ściągający się jest, bardziej gumowy. Nie schodzi całościowo tak jak opisujesz, wodą czasami tylko domywalam jak słabo zmylam makijaż - schodzil, rozmazywał sie przy zmywaniu, ale więcej sie w temacie nie wypowiem, czy sama woda zmylby sie w całości. Na pewno jest trwały przez cały dzien, ale zdarza mi sie lekko rozmazac jak np. Łzawią mi oczy, natomiast potrzeba bardziej ekstremalnej metody, żeby uzyskać efekt pandy.
24 listopada 2022 08:47
Dreamer113, Dzięki, ale to odpada w takim wypadku, szukam takiego gumowego właśnie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się