Perfekcyjny makijaż

Londstreet   Biszkopt z czekoladą
04 września 2014 22:10
Trzeba wpisać hasło "PEDZLE10". 😉
Dzięki  :kwiatek: :kwiatek:
zonk, kod z facebooka:
Po wpisaniu kodu "PEDZLE10" otrzymacie 10% zniżki na wszystkie wymienione marki
Pędzle zamówione  😀 nawet nie liczę ile kasy wydałam ostatnio na kosmetyki, ale jak miałam nie korzystać z -40% w rossmanie i innych okazji, teraz mnie kusi już tylko rozświetlacz z the Balm, próbowałam koleżanki i się zakochałam  💘
edit. czy ktoś testował pudry ben nye? kuszą mnie, ale mam wrażenie, że te opakowania są strasznie wielkie - prawda to?


Prawda to 🙂 Ja się kiedyś załapałam na niewielką próbkę Banana (ok 5g) z wspólnych zakupów na wizaż.pl
Do podziału było duże opakowanie 85g - dla porówniania: w styczniu kupiłam podkład mineralny Annabelle w 10g opakowaniu i dopiero powoli go kończę 😉 Jak dla mnie Ben Nye był baaardzo fajny. Po pierwsze nie dawał płaskiego matu, tylko taki bardzo naturalny glow. Po drugie odcień - super sprawdził się przy mojej naczynkowej cerze z rumieńcami. Drobniutko zmielony, bardzo ładnie łączył się z podkładem. No i utrwalał makijaż, nawet przy drogeryjnych podkładach, które nie grzeszą trwałością. Teraz jak mi o nim przypomniałaś to sama nabrałam na niego ochoty  😜 I widzę, że wypuścili też mniejsze opakowania - tylko nie orientuje się, czy są do dostania w PL.
ja znalazłam tylko jedno miejsce które sprzedaje ben nye...
a ten banana nie jest hm... żółty na skórze? dla mnie kolor trochę szokujący 🙂
ja chciałam zamówić cameo i biały, ale kurczę 200g pudru to nie wiem kiedy zużyję... 😉
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
07 września 2014 20:36
Zaciekawilyscie mnie tymi pudrami, Anaa, gdzie mozna dostać?
Moja cera potrzebuje matowienia.
Teraz poza domem używam prasowanego Mac Blot, jest super, a w domu sypkiego - mineralnego Jadwiga, baaardzo fajny i tani, ale mieszam go z Clinique Blended Face Powder, bo jest odrobine za jasny. Moja cera bardzo ta mieszankę lubi.
up - są promocje w superpharm - rimmel, bourjois, maybelline i chyba jeszcze jakieś marki - od 20 do 45%
zanabyłam 2 pomadki rouge edition velvet i jestem zakochana 😀
Loreal też jest na promocji, podkłady - 40 % a z kartą - 45 %.
Loreal też jest na promocji, podkłady - 40 % a z kartą - 45 %.

nie tylko na podkłady 🙂
ja kupiłam 2 pomadki rouge edition velvet i jestem absolutnie zakochana! 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
13 września 2014 14:32
Anaa, mnie się wydaje, że ten Banana jest transparentny na skórze, ale redukuje zaczerwienienia. Jeśli będziesz zamawiać Cameo (bo czaję się na niego i na Banana), to możemy się dogadać- podzielić kosztami na pół i zrobisz mi odsypkę 🙂

Te pomadki Rouge velvet nie wysuszają ust? Po nałożeniu ich nie ma się uczucia ściągnięcia?
Scottie, ooo, to będę pamiętać 🙂 nie w tym miesiącu raczej ale myślę, że w październiku bym zamówiła 🙂

jest minimalne uczucie ściągnięcia IMO, ale mnie to jakoś bardzo nie przeszkadzało. No i przeżyła dziś cały dzień od ok 12/13 do 18/19 więc nieźle 🙂 a u mnie pomadki słabo się trzymają raczej...
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
14 września 2014 10:09
Rouge edition są niezniszczalne. Wklepane w usta stanowią mój must have weselny.
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
14 września 2014 11:27
Anaa,  daj znac mi tez jak bedziesz zamawiać,moze sie podczepie.
oki doki 🙂
Ale dostałam super prezent od mojego faceta! Cienie i bronzer Inglota 🙂 A od jego siostry, a mojej przyjaciółki, Bourjois Rouge Edition Velvet The Nude-ist 🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
16 września 2014 09:29
cavaletti
Foty! 🏇


Słuchajcie, do kiedy trwa ta promocja w Super Farmie? Przed weekendem poszłam z zamiarem nabycia kremowego cienia Color Tatto Maybelline w kolorze brązowym, niestety były już mocno przebrane i zostały same mało praktyczne kolory 🙁 Może jest szansa, że jeszcze coś rzucą do końca promocji?
Pauli, jak się nauczę jak zgrać foty z iphona to wrzucę xD
Jest bronzer 502, cienie 110, 107R (czyli 3w1) i 363,ale ten ostatni muszę wymienić bo już mam taki kolor. idę dzisiaj dokupić róż i cienie catrice żeby mieć paletkę kompletną w 100%
Dziewczyny mam pytanie, potrzebuje właśnie taki kolor cienia jak tutaj tylko nie znam tej firmy

http://allegro.pl/show_item.php?item=4619149651

nie chciałabym kupować nic droższego bo rzadko się maluje cieniami.

Ktoś kojarzy firmę, warto czy nie warto?
Presja, jak doliczysz do tego przesyłkę to lepiej się przejdź do Inglota 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
18 września 2014 16:17
Presja
Dokładnie tak jak mówi cavaletti, po doliczeniu kosztów przesyłki już tak fajnie nie jest 😉
A może np. cienie z Catrice? Kupisz je np. w Hebe, z tego co wiem ceny mają rozsądne, a i jakość jest przyzwoita.
Osobiście polecam również cienie z Vipery, jeśli masz stoisko gdzieś w pobliżu, kosztują połowę tego co Inglot, a są równie dobre.
Ja wolę nawet Catrice od Inglota 😉
No tak przesyłka 8zł, ale popytam kogoś może będzie chciał coś jeszcze od tego sprzedawcy bo ma tam trochę kosmetyków. Z firm które wymieniłyście i ze sklepów które są u mnie w mieście to chyba nic nie znajdę  🙁 Mamy tylko Rossmana i Naturę ale tam to najczęściej Astor, Loreal albo Rimmel. Kosmetyki Inglota produkują 30km ode mnie w w moim mieście nigdzie nie kupię kompletnie nic z tej firmy  🙄
madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 września 2014 17:35
ja wolę Maybelline od Inglota, trzymają się tak pół dnia dłużej (mówiąc o nałożeniu obu bez bazy).
ale to już więcej hajsów. z tym, że warto 😉
Ja bardzo polecam cienie magnetyczne ArtDeco, wybór bardzo duży, trwałe, tylko ,,pojemniczek" troszeczkę niepraktyczny (no chyba, że ktoś ma do nich kasetkę ale droga niestety jest).
Kosmetyki Inglota produkują 30km ode mnie w w moim mieście nigdzie nie kupię kompletnie nic z tej firmy  🙄


Na szybko wygooglowałam 2 sklepy Inglota w Przemyślu 😉

edit: o przepraszam, 3
Poncioch - Przecież napisałam że produkują Inglota 30km ode mnie (czyli Przemyślu) ale w MOIM mieście nie znajdę, przecież nie pojadę specjalnie po cień za 10zł, 30km  😉 bo więcej spale paliwa niż za tą przesyłkę na allegro zapłacę.
Spoko, nie doczytałam na szybko  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się