Perfekcyjny makijaż

Dziękuję!  😡 ale bez przesady 😉
Marzy mi się jeszcze jakaś sesja czb na plaży, ale żeby osiągnąć efekt jak chcę, to musiałabym się rozłożyć na madejowym łożu i nosić do tego czasu stalowy gorset 😁
No nie powiem, dużego kopniaka do pracy nad swoim ciałem takia sesja daje!
Dobrze, że mojemu taki makijaż się nie podoba, przynajmniej nie trzeba wstawac godzinę wcześniej...  😁
yga   srają muszki, będzie wiosna.
13 listopada 2014 11:51
Thymos- mozna gdzieś podziwiać więcej Twoich zdjęć czy były zrobione tylko do swojego własnego prywatnego portfolio? 🙂
Thymos- mozna gdzieś podziwiać więcej Twoich zdjęć czy były zrobione tylko do swojego własnego prywatnego portfolio? 🙂


poszło pw, ja dla swojej przyjemności robię "sesje" 😉
Mnie Google przerzuciło do profilu na maxmodels - naprawdę fajna ta sesja 😀

Ale żeby nie offtopowac całkiem, to śniło mi się dzisiaj, że kupowałam na tej promocji w Rossmannie lakier do paznokci i kredkę do oczu... 😂 A że z przeznaczeniem nie ma co walczyć - kredki nie potrzebuję, ale lakierów nigdy za wiele 😁
Mnie Google przerzuciło do profilu na maxmodels - naprawdę fajna ta sesja 😀

Ale żeby nie offtopowac całkiem, to śniło mi się dzisiaj, że kupowałam na tej promocji w Rossmannie lakier do paznokci i kredkę do oczu... 😂 A że z przeznaczeniem nie ma co walczyć - kredki nie potrzebuję, ale lakierów nigdy za wiele 😁


Pewnie, że fajna, w końcu fotograf z górnej półki 😉
Graba.   je ne sais pas
13 listopada 2014 13:00
fruity_jelly, Ulalala, dzięki, będę się pytać :kwiatek: niestety na ekobieca trzeba mieć punkty lojalnościowe ;/
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
13 listopada 2014 14:32
Dziewczyny, nie wiem czy to dobry wątek, ale macie jakieś sprawdzone i dobre makijażystki w Warszawie? Chodzi o makijaż na wesele przyjaciółki 😉

internet podsunął mi takie propozycje:
http://www.lucynarossa.pl/kontakt.html

http://abram-makeup.com/oferta/#makijaz

http://makeupstudio.pl/kontakt/


którąś z nich znacie?

yga   srają muszki, będzie wiosna.
13 listopada 2014 14:36
Ja jedynie znam:
https://www.facebook.com/promakeupbyczarnecka/photos_stream
i polecam, sprawdzone  😉
Thymos ja też chcę pw!

I żeby nie było całkowitego OT, to wczoraj jeszcze raz skorzystałam z promocji i wpadły następne dwa lakiery. 😀
Scottie   Cicha obserwatorka
13 listopada 2014 15:02
Ja kupiłam dwie pomadki z Bourjois (te Matt velvet coś tam) w kolorze Ping Pong i Nude-ist 😉 Czyli klasyki i gdyby nie to, że pieniądze mi się kończą, to zapolowałabym na pozostałe kolory 🙂
Ej te punkty na ekobieca to nie są konieczne do robienia zakupów. Je się zbiera i ewentualnie możesz sobie coś za nie kupić, jeśli dany produkt można kupić za punkty . Albo możesz normalnie kupić za pieniądze 😉
Jutro idę do rossmanna, muszę kupić puder no i tu problem: puder kosztuje 45zł czyli żeby nie być frajerem coś muszę dobrać w podobnej cenie tylko pytanie co??  👀
Generalnie wszystko mam, kreski rysuję czarnym cieniem więc nie chcę niczego w tym stylu, podkładu nie używam bo mam bb, tusz do rzęs mam, lakierów tona poza tym wolę kupić lakier z wibo a to ceną nieadekwatne. Ktoś ma jakiś pomysł w co warto zainwestować w tej cenie?  👀  myślałam nad jakąś może pomadką kolorową, tylko w jakie firmy celować? Kurcze no, sama już nie wiem.
Graba.   je ne sais pas
13 listopada 2014 15:36
fruity_jelly, wlasnie probki z tego co widzę to tylko na punkty 🙁
Ale szit, jeszcze niedawno widziałam, że można było normalnie kupić 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
13 listopada 2014 16:52
Jaką szminkę długo trzymającą polecacie? Mam Revlona, fajna ale bez szału.
Jak lubisz matowe to tylko bourjois rouge edition velvet (czy coś tam takiego  😁 ). Mam Grand Cru, teraz dzięki promocji w Rossmannie zaopatrzę się w Nude-ist  💘
ash   Sukces jest koloru blond....
13 listopada 2014 17:35
zonk, super, dzięki. Jutro skoczę do Rossmanna
bourjois ma swoją szafę (łapie się na 1+1 ?)  kurcze, coraz bardziej mnie ciągnie do jakiegoś koloru na usta, ale nie wiem co wybrać.
Jutro się chyba przejdę i zobaczę co mają. Największy problem będzie z wyborem koloru :/
agnesix, na początek nudeist 🙂 I dobierz drugi, który będzie Ci się podobać.
No właśnie nad nim się zastanawiałam, raczej nie maluję mocno ust - źle się z tym czuję...
Dobieram puder z maxfactor 😉  bo to już wyższa konieczność. Ale chyba skuszę się jeszcze na jakieś lakiery, jak bym ich mało miala  😁
agnesix, nudeist jest idealny na początek. Ja dzięki niemu pokochałam pomadki i powoli zaczynam wchodzić w mocniejsze kolory na ustach
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
13 listopada 2014 22:32
Popieram, Nude-ist mą miłością i trwałością. 😉
Jaką szminkę długo trzymającą polecacie? Mam Revlona, fajna ale bez szału.



Spróbuj MAC.
A ja mogę polecić Extra Lasting z Lovely - to jest niby matowy błyszczyk, ale daje efekt szminki. Kosztuje 8zł, trzyma się ust jak szalona (nawet płynem micelarnym ciężko ją zetrzeć) i, co najfajniejsze, nie zostawia śladów - można się śmiało całować bez rozmazywania 😀 Mam 2 z trzech kolorów: nude i czerwień. Jestem zachwycona, bo zwykle te tanie kosmetyki to kasa w błoto, a tu niespodzianka 😀
Achaja, brzmi super! a nie wysusza ust?
Scottie   Cicha obserwatorka
14 listopada 2014 11:45
ash, ja też mam te pomadki z Bourjois, jednak powiem Ci tak: są bardziej intensywne od Revlonu, zdecydowanie fajniejsze kolory i żywsze (wyglądają jak szminka a nie jak pomadka barwiąca), ALE... one się trzymają długo, pod warunkiem, że nic nie jesz/nie pijesz (no chyba, że przez słomkę)- wtedy serio mogą wytrzymać i 8h (widziałam na ustach Maxineczki 😉 ) bez najmniejszej poprawki. Ja mam manię lizywania pomadek z ust, a te o dziwo twardo siedzą. Natomiast nie przetrwały jedzenia piersi z kurczaka (może była za tłusta?), w dodatku zjadły się tak okropnie, że gdybym była w restauracji, to idąc do toalety musiałabym zasłonić usta chusteczką 😉 Revlon w tej sytuacji zdecydowanie wygrywa, ale nie ma aż tak intensywnych kolorów 🙁
kaskal94, mi nie wysuszył - mam porównanie z matową szminką Rimmel i tu Lovely wygrywa 🙂
Byłam dzisiaj w rozzmann i wyszłam bez niczego  😵
Czy w Waszych sklepach bourjois ma swoją szafę?  Myślałam, że łapie się do tej promocji 1+1 no i wyszłam bez niczego bo nie mogłam się zdecydować.
Chyba w takim razie wezmę jakiś tusz maxfactor a zabawę z ustami zostawiam, patrzyłam na produkty loreal i maxfactor ale jak widzę tyle kolorów to nie potrafię nic wybrać sensownego  😤
To burżuj się nie łapie do promocji?  🙁
U mnie są szafy: Lovely, Wibo, Miss Sporty, Maybeline, Rimmel, Astor, Maxfactor, Loreal
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się