Perfekcyjny makijaż

robakt   Liczy się jutro.
02 kwietnia 2016 10:00
lusia722 o nieeee  😜 😜 😜 😜 😜 😜
stosowałyście te balsamy do ust z hm
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0329158007.html
nadają się? 😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
08 kwietnia 2016 14:13
wiecie może coś o promocjach tych prawie 50% w Rossmanie?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
08 kwietnia 2016 14:29
Od 20.04-25.04 promocja w Rossmann -49%
pierwsze chyba są podkłady,pudry, bronzery, róże i korektory do twarzy


😉

stosowałyście może TEN podkład? Albo czy w Naturze np. jest Golden Rose? Mam wątpliwości co do koloru i chciałam zerknąć na próbki
Golden Rose nie ma raczej w takich drogeriach, na stronie GR możesz sprawdzić gdzie mają punkty firmowe albo gdzie ich produkty są dostępne.
podobno podkład maybelline affinitone ten w tubce został wzbogacony o olej arganowy. Stosowałyście już tą nową wersję? Cera nie błyszczy się po nim przez ten olejek?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
14 kwietnia 2016 13:12
Jak ktoś lubi drogeryjne kosmetyki, to w Hebe jest 40% na L'Oreal, Maybelline, Mixa i chyba coś jeszcze 🙂
W Super Pharm od dziś do wtorku (19.04) z kartą  -50% na wszystkie kosmetyki do makijażu  😉
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
18 kwietnia 2016 22:15
Czy mam jakakolwiek szansę zdobyć krem z filtrem, do twarzy, który nie będzie tłusty i nie będzie zatykał porów?
Biczowa wlasnie.... tez szukam. Ostatnie dwa tygodnie leczyłam wysyp po 3krotnym zastosowaniu Akn Mat z biodermy, który podobno jest do cery tradzikowej..
Sama testuję filtr
Avene Cleanance Solaire ochrona przeciwsłoneczna dla skóry trądzikowej SPF 50+
i jest naprawdę ok, nie zatyka i muszę tylko lekko zmatowić pudrem, tak samo jak przy zwykłym kremie.

Podobno bardzo dobre są te filtry:
La Roche-Posay Anthelios XL matujący żel-krem SPF 50+ (cena ok 50zł)
Vichy Capital Soleil Emulsja ochronna matująca do twarzy SPF 50+ (cena ok 50zł)- wg pani z Superpharm czasem brakuje go w sklepie, bo ma takie powodzenie.
Scottie   Cicha obserwatorka
19 kwietnia 2016 09:32
Biczowa, w złym wątku pytasz (jest taki "wszystko do twarzy- kremy, pudry itd"😉 😉 Ale skoro już się wzięłam za odpowiedź: a jak wysokiej ochrony szukasz?
Z własnego doświadczenia polecam Aknicare (producent Synchroline) krem przeciwtrądzikowy SPF30 oraz La Roche- Posay Anthelios XL SPF 50+. Oba nie bielą, bardzo szybko się wchłaniają, nie lepią się, skóra pozostaje... satynowa- tzn. nie błyszczy się, ale nie jest to mat jak po przypudrowaniu. No i nie zatykają porów 🙂 Oba nadają się pod makijaż, nie wałkują się.
Ja polecam Eucerin aquaporin activ i dermedic hydrain3 hialuro. Jeżeli spf 15 jest wystarczające to oba fajne lekkie i nie zapychaja
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 kwietnia 2016 15:14
Z tych tańszych Ziaja ma fajny krem z filtrem 50, za 20-kilka zł.


Od jutra -49% w Rossmannie na pudry itp, z tej okazji mam pytanie - polecanie jakiś naprawdę mocno matujący podkład, tzn taki po którym nos nie będzie świecił się po godzinie? Uprzedzam, że Revlon Colorstay nie radzi sobie. Mam cerę mieszaną - policzki raczej przesuszające się, tylko właśnie ten nos  🙄
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
19 kwietnia 2016 15:17
Dzięki, że mi przypomniałaś! Potrzebuję bronzera, a potem poluję na kredki do ust!
Które z rossa polecacie? Chodzi mi raczej o nude i jasne róże. Ciemny mam fajny z lovely.
Scottie   Cicha obserwatorka
19 kwietnia 2016 16:10
Krem Ziaji SPF 50 bieli, jest tłusty i zatyka pory 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 kwietnia 2016 16:14
Scottie mówimy o tym samym?  👀 Taki w kolorze dość ciemnego podkładu.
Scottie   Cicha obserwatorka
19 kwietnia 2016 16:17
A nie, to chyba nie 😉 Ten, który miałam, jest biały.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
19 kwietnia 2016 21:18
Biczowa, w złym wątku pytasz (jest taki "wszystko do twarzy- kremy, pudry itd"😉 😉 Ale skoro już się wzięłam za odpowiedź: a jak wysokiej ochrony szukasz?
Z własnego doświadczenia polecam Aknicare (producent Synchroline) krem przeciwtrądzikowy SPF30 oraz La Roche- Posay Anthelios XL SPF 50+. Oba nie bielą, bardzo szybko się wchłaniają, nie lepią się, skóra pozostaje... satynowa- tzn. nie błyszczy się, ale nie jest to mat jak po przypudrowaniu. No i nie zatykają porów 🙂 Oba nadają się pod makijaż, nie wałkują się.


Stosuje kremy na trądzik duac i skinoren, szukam czegoś co mnie uchroni przed przebarwieniami od słońca więc filtr raczej wysoki.

Dzięki dziewczyny za pomoc :kwiatek:
Scottie   Cicha obserwatorka
19 kwietnia 2016 21:19
Biczowa, w takim razie z Antheliosa będziesz zadowolona 🙂 Ma najwyższą ochronę z dostępnych na rynku.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
19 kwietnia 2016 21:28
Podepnę się pod pytanie o kremy. Mnie z kolei interesują jakieś kremy przeciwzmarszczkowe - takie dla osoby ok. 30, czyli delikatne - na noc.

Chyba nie ten wątek
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
20 kwietnia 2016 09:08
Ruszyły Rossmanowskie promocje ale moim zdaniem to pic na wodę, podkład w normalnej cenie u nich 69zł z Loreala w promocji ok 35 zł, w tej cenie bez łaski w większości sklepów
[[a]]http://www.perfumesco.pl/l-oreal-revitalift-anti-age-serum-foundation-%28w%29-podklad-130-warm-ivory-25ml?gclid=Cj0KEQjw0dy4BRCuuL_e5MeqmNABEiQAq8iNIy6jGX4PqMglEVeaj5P46Scq9zs19LwfX1ph-BaUjS4aAsp38P8HAQ[[a]]
więc nie ma co zapasów robić. Robią ludzi w balona tymi promocjami, a właściwie to robia ludzi w balona wtedy kiedy nie ma promocji.
edit:
a tak na marginesie czy z tych kosmetyków do konturowania możecie coś polecić:
http://www.cocolita.pl/konturowanie
mam ochotę na http://www.cocolita.pl/bronzery/w7-honolulu-bronzer-puder-brazujacy-do-twarzy?from=listing&campaign-id=19
Ja dzisiaj zapoluje na Healthy mix 😉 jakie polecacie pudry? :kwiatek: najlepiej transparentne 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
20 kwietnia 2016 11:42
Chyba na zeberce jest ten podkład o ok. 20 zł taniej

edit: nawet lepsze różnica
rossman 62,99
zeberka 34,29
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
20 kwietnia 2016 13:40
Ja się skusiłam. bronzer wibo, jak zwykle puder rimmela, a z ceny na "do widzenia" lakier coloramy, brudny róż i inne pierdoły :P
Ja też już po zakupach😀 Tym razem dwa korektory, jeden z healthy Mix a drugi rozświetlający z loreal'a 🙂 Mam nadzieję, że już nie wpadnę do Rossmanna w tej części promocji 🤣
Euforia_80 ja mam ten z W7 i czeka na lato bo narazie jestem strasznie blada i kolor jest dla mnie za ciepły. Aktualnie jak juz używam to Sahara Sand z Kobo i jest tak jak pisałam jest cieplejszy i ciemniejszy,ale wciąż jaśniejszy od Nubian Desert Kobo.Może takie porównanie Ci pomoże😉

A ktoś używał top coat'u i preparatu do skórek z Sally Hansen? Bo chyba sie na ten zestaw przyczaje  😎
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
20 kwietnia 2016 14:56
Euforia_80, ja mam ten bronzer z W7 - bardzo fajny. Ciemny jest co prawda nieco, ale ładnie się rozciera i stapia ze skórą. A ten pędzelek  💘
aeterie, ja mam z Sally Hansen top No Chip i to jest porażka porażek! Lakier bardzo szybko pęka i odpryskuje, sam top się ściąga (kurczy, roluje). Z tego, co widzę na wizażu, to nie jest tak, że trafiłam na jakiś stary - on po prostu się tak zachowuj... Pieniądze wywalone w błoto. Z topów rossmanowych najlepiej mi się sprawdzał taki z Eveline, Magical Gel. On jest w pakiecie z lakierem, jak się pojawiły w Rossmanie, to były do wyboru tylko dwa kolory (czerwień i fuksja), ale ogólnie w tej serii jest więcej, więc może pozostałe kolory do Rossmana też już zawitały. W każdym razie ten zestaw (jak i inne lakiery pomalowane tym topem) trzymał mi się ok. 4 dni, normalnie ok. 2 dni bez odprysków. Chyba sobie muszę nabyć kolejny... Z minusów - zgęstniał, zanim go wykończyłam. 😉 Ale dużo tam nie zostało, a nie kosztuje majątku, więc niech mu będzie. Jak kupowałam następny, to wzięłam X-treme Gel Effect, też z Eveline - głównie dlatego, że nie chciałam dublować kolorów lakierów (lakier z tamtego duo spokojnie się jeszcze nadawał do użytku). Też jest niezły, ale tamten lepszy. 😉
Ogólnie jeśli chodzi o lakiery z Rossmana - nie polecam za bardzo, przez to, że stoją pod lampami, szybko gęstnieją, robią się pęcherzyki powietrza... Zwłaszcza te z Eveline - choć jak kupuję gdzie indziej, to są super, i żyją i żyją. W szafie Eveline zwykle te lakiery stoją na samej górze i chyba przez to bardziej obrywają. :/ Natomiast to, co stoi na dodatkowej półce/szafce, działa bez problemów.

W ogóle to "dzięki" za przypomnienie 😁 o promocji na lakiery itd., miałam nic nie kupować, a skończył mi się wysuszacz i preparat do skórek, ten z SH mnie kusi od dawna (podobno w odróżnieniu od topu jest świetny). No i pewnie zawędruję do rossa jednak... 🙄
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
20 kwietnia 2016 16:21
sumire, ja też mam odżywkę z SH i jest beznadziejna! Pękała od razu! Używam do rozrzedzania gęstych lakierów.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się