POMOC finansowa dla Romana Śmigielskiego!

Ode mnie poszedl przelew 😉
wątek zamknięty
potrzebuję na PW nr tel do P.Romka. Ktoś ma?
wątek zamknięty
Przed chwila na fb na poczcie Ci podalam
wątek zamknięty
tak, mam już, dziękuję. Tu napisałam najpierw, co by Ci głowy tyle nie zawracać 😉
wątek zamknięty
Ode mnie przelew pójdzie na początku miesiąca, co do paczki to super pomysł, na pewno przydatne są rzeczy codziennego użytku, art spożywcze które mogą dłużej stać, coś ciepłego na zimę, a nawet jakaś książka na długie zimowe wieczory i do tego paczka dobrej herbaty malinowej ze słoikiem miodu 🙂
wątek zamknięty
Nowy miesiąc, więc podbijam wątek, może ktoś ma więcej zaskórniaków i chciałby się podzielić  :kwiatek:
wątek zamknięty
na allegro nasza koleżanka Deksterowa zrobiła aukcję z cegiełkami, kwota zostanie przekazana Panu Romkowi.
http://allegro.pl/show_item.php?item=4808743107
wątek zamknięty
O, dobrze że wątek na wierzchu, ode mnie przelew poszedł 😉
wątek zamknięty
Przelew poszedł.
Nie znam Pana Romka ale ponieważ zbliżają się święta a z tego co przeczytałam Pan Roman jest sam i ma problemy z poruszaniem się to wpadł mi do głowy pomysł:
może jest tu ktoś kto ma do Pana Romka blisko , komu można by było wysłać parę groszy ,żeby zrobił porządne zakupy i je Panu Romkowi dostarczył? Żeby Pan Romek nie musiał sam się tym męczyć.
jakby co dajcie znać...będę zaglądać.
wątek zamknięty
Super pomysł! Myślę, że dla pana Romka byłby to świetny prezent 🙂.

Cierp1enie Ty mieszkasz gdzieś blisko, czy źle mi się kojarzy? Może stworzyć wydarzenie na fb?

modlischka poszło pw 😉
wątek zamknięty
Podbijam! Święta tuż tuż , więc ostatnia chwila na zorganizowanie paczki. Ktoś, coś?
Jeśli nikt się nie podejmie sama zrobię małą paczuszkę i wyślę Panu Romanowi (mam nadzieję,że adres z numeru konta jest ok?),ale wtedy będzie to skromna paczka a i kasa na wysłanie tez pójdzie.
wątek zamknięty
Z tego co wiem, w grupie na fb od dawna dziewczyny montują większy prezent od kilku osób 🙂
wątek zamknięty
...4 osoby zrzuciły sie na prezent, który pan Romek dostał i sie cieszył. Zostały 4 osoby w wątku.
wątek zamknięty
Szkoda,że nie wiedziałam o tym prezencie... no cóż , postaram się więc sama sklecić jakąś paczuszkę.
wątek zamknięty
Ja jeżeli wysyłam, to samodzielnie - o koszty wysyłki nie zbiednieję, a tak mi po prostu łatwiej.
wątek zamknięty
Ja też chciałam się dorzucić, ale nie wiedziałam że coś było organizowane...
wątek zamknięty
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
10 grudnia 2014 09:31
A ja niestety ciągle jestem bez pieniędzy i czekam na odszkodowanie 🙁
wątek zamknięty
xx malinaxx Ja w sumie nie chciałam wysyłać, na początku rzuciłam pomysł,że jeśli ktoś mieszka blisko Pana Romana to można by mu kasę wysyłać a ten ktoś zrobiłby za to zakupy porządne i zawiózł Panu Romanowi . Nie było odzewu, a ktoś napisał,że była robiona już paczka i pomyślałam tez o paczce. Ale w sumie zrobię jeszcze jeden przelew po prostu, właśnie jestem w trakcie i przybyłam tu po dane.
Breakawayy też zrób przelew 🙂
Eterowa  - z tego co czytałam to P.Roman będzie jeszcze potrzebował pomocy przez dłuższy czas, zdążysz pomóc 😉 Może to i lepiej,że później bo na pierwsze hasło dużo osób zareagowało  a potem pewnie większość zapomni.
wątek zamknięty
Może ktoś miałby ochotę wspomóc Pana Romka?  :kwiatek:

wątek zamknięty
Mogę prosić o link na fb?
wątek zamknięty
Kochani, idą święta, więc może ktoś coś, dla Pana Romka?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Nie wiem jak mam wam wszystkim dziękować zawsze się modlę za swoich darczyńców dziękuję wam pięknie z mojago małego serca jesteście wszyscy bardzo , bardzo kochani ........
wątek zamknięty
Dziękuję z całego serca wszystkim darczyńcom jestem waszym dłużnikiem dziękuję po 1000kroć
wątek zamknięty
watek od pol roku lezy schowany, odswiezam i prosze o wsparcie  :kwiatek:  kazdy grosze sie liczy  :kwiatek:
wątek zamknięty
Przelw poszedł - podbijam.
wątek zamknięty
Cierp1enie
A może podpytaj, co by było potrzebne - np. od makaronów po Aspirynę czy jakiś Sylimarol albo skarpetki i zrobimy taka forumową Szlachetną Paczkę, czyli spróbujemy zebrać co potrzebne, podeślemy do kogoś kto ma w miarę blisko i on to w ramach Świąt zawiezie?
Tak pytam, bo mogę rozpuścić wici wśród znajomych ale na pieniądze to raczej mała szansa, szybciej ludziska kupią coś pożytecznego.
Czekam na opinie dotyczące tego pomysłu.
wątek zamknięty
Mam nadzieję,że numer konta ciągle ten sam.
wątek zamknięty
Tak, wszystko bez zmian...
wątek zamknięty
rybka   Różowe okulary..
22 grudnia 2015 20:10
Czy mogę prosić o dane i nr konta na PW, jestem ostatnim Mohikaninem i nie mam fb....
wątek zamknięty
Podam tutaj dane, są na pierwszej stronie wątku, ale co szkodzi napisać jeszcze raz🙂

nr konta 08 1020 5200 0000 4902 0027 9893

Śmigielski Roman
87-720 Ciechocinek
ul.Słońsk Górny 17a m8

dziękuję w imieniu pana Romka za pomoc!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.