Kobitki... (antykoncepcja)

Czy używacie tamponów w rozmiarze super plus z ob, tych największych? Czy są one jakoś monstrualnie wielkie? 
ash   Sukces jest koloru blond....
06 października 2012 19:02
ja używam. Nie są jakieś przeogromne.
Wcześniej używałam tym super, a od niedawna kupuję też te super plus.
CzarownicaSa, A nie myślałaś o spirali? Bo ja się tak powoli zaczynam zastanawiać co za kilka miesięcy i chyba spirala, bo tabsy na pewno nie.
Chyba, że w międzyczasie wynajdą jakieś nietuczące, nie psujące nastroju i libido...  🙄
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
06 października 2012 19:34
Czy używacie tamponów w rozmiarze super plus z ob, tych największych? Czy są one jakoś monstrualnie wielkie? 


Uzywam od lat. Wielkie moze sa, ale sla dziewicy :p
[quote author=Gienia-Pigwa link=topic=93.msg1545545#msg1545545 date=1349548469]
Uzywam od lat. Wielkie moze sa, ale sla dziewicy :p
[/quote]

Co robią dziewicy?
No własnie ja od zawsze pamiętam, że te największe są dla kobiet po ciąży... Ale w najgorszym momencie okresu te super starczają mi na półtorej, do dwóch godzin i jest to trochę uciążliwe, muszę zacząć używać większych 😉
efeemeryda   no fate but what we make.
07 października 2012 14:49
super plus ob moga na pewno dziewice stosowac, sama stosowalam jako malolata 😉
Dziewczyny z Lublina xD Gdzie najtaniej dostanę Lesinelle/Yasminelle  ?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 października 2012 15:27
Interbeta nie wiem jak z tymi konkretnymi lekami, ale w wielu przypadkach opłaca się zamawiać na http://www.doz.pl/ -wysyłają leki do apteki, którą wybierzesz i tam odbierasz je po cenie internetowej  😉
DOZ jest w miarę tanie, ale chyba zależy na które leki. Bo np. Qlairę mają jedynie 2-3 zł tańszą od ceny standardowej tych tabletek...

Swoją drogą, miała któraś z Was doświadczenie z Qlaira?
Spotkałyście się może z problemem dostania recepty na Escapelle?
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
08 października 2012 10:52
karolinaaa, www.wpadka.pl  --> wybierasz lekarza z listy, zaden Ci problemu nie zrobi.
kobitki, nie ma któraś NuvaRingu do odsprzedania?
Gavi, JA mam!!! sio!. Ktoś chętny?
szafirowa, Dziękuję, nie miałam pojęcia o istnieniu tej strony!
ovca   Per aspera donikąd
24 października 2012 20:07
Po jakim czasie od rozpoczęcia/ zmiany tabletek miałyście skutki uboczne?
Ja w jednych nietrafionych od razu i po 3 mies sie rozstałam z nimi, w drugich po ok 5-6 miesiącach, a na obecnych jestem chyba z rok i skutki moze minimaaalne są.
A mam pytanie z innej paki: czy ktoras z Was bierze tabsy juz ladnych pare lat i nie robi przerw?
Evson, ja 🙂 Łaaadnych paaarę lat (17?). Jedyna przerwa była na poczęcie, ciążę i karmienie 🙂 7+ lat temu. Ale może źle cie zrozumiałam 🤔, bo tygodniowe przerwy robię.
halo chyba dobrze zrozumiałas, ja tygodniowe tez robie  🙂 Nurtuje mnie problem- wiem ze ginekolodzy mają zdania podzielone: czy nie robienie przerw daje wieksze prawdopodobienstwo niepłodnosci? Nie miałas problemow z zajsciem w ciaze, jesli wolno spytac? Meczy mnie to nieslychanie- tabsy sa mi potrzebne i antykoncepcyjnie i lekko zdrowotnie bo mam niezbyt ustabilizowane hormony. Ostatnią rzeczą na ktora mam ochote to zycie bez nich. Ale po nocach sni mi sie tekst ginekologa do znajomej "Brała pani piguły 7 lat to niech pani teraz nie oczekuje ze kiedykolwiek zajdzie w ciąże"  🤔
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
24 października 2012 22:00
Glupota! Oczywiscie, zee mozna zajsc po latach brania hormonow. Mozna tez nie zajsc po braniu tylko przez rok, ale pytanie czy to przez tabletki?

Dlatego trzeba byc swiadomym, ze moze byc roznie.

Jest tez troche wiecej metod anty niz hormony, moze lepiej sobie zzadac pytanie czy warto sie tyle lat truc? Wkoncu to nie sa cukierki, mimo ze tak wygodne.

No ale ja z tym ekooszolomow antykoncepcyjnych 😉
Ja brałam tabletki przez 11 lat, po odstawieniu bez problemu zaszłam w planowaną ciążę, potem znów brałam tabletki, potem przestałam i korzystałam z innej metody i też bez problemu zaszłam w ciążę choć nie planowałam  😲 Teraz to za bardzo antykoncepcji nie ufam  😁
efeemeryda   no fate but what we make.
24 października 2012 22:38
Gienia-Pigwa
fajnie by było jakby te ekologiczne metody miały też inne funkcje poza antykoncepcją jakie mają tabletki  😉
Evson, po odstawieniu tabletek (po 10 latach) 2 miesiące trwało zanim płodność wróciła.
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
24 października 2012 22:58
A jakie maja funkcie tabl? Nie dopuszczaja do poczecia. A ze nieraz brak dorastania pecherzykow jest wskazany to sie inaczej  je wykorzystuje. Ale cel tabl jest antykoncepcja.

Nie kazdy tez toleruje hormony, nawet jak sa wskazane  przez np. Pcos...

Tabletki nie sa lekiem na cale zlo.
ash   Sukces jest koloru blond....
25 października 2012 07:06
Ginekolodzy mówią, żeby odstawić tabletki antykoncepcyjne minimum na 3 miesiące przed rozpoczęciem starania się o dziecko.
ash, tak mówią,ale moje obserwacje na znajomych pokazują, że już w drugim cyklu po odstawieniu można zajść w ciążę.
No to troche mnie uspokoiłyscie  🙂 Własnie sęk w tym- ze nigdy nie wiadomo czy konkretna kobieta ktora brała tabsy i ma problemy z zajsciem w ciaze, miała by te same problemy nie biorąc ich. Wiec tez wydawało mi sie zbyt daleko idące twierdzenie ze tabletki AZ TAK bardzo podnoszą ryzyko niepłodnosci.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 października 2012 11:21
W ciążę zajść można miesiąc po odstawieniu tabletek tylko czy ta ciążą zdrowa i bezpieczna?
ovca   Per aspera donikąd
25 października 2012 11:26
W ciążę można zajść nawet w trakcie prawidłowego brania tabletek, re-volta zna takie przypadki 😉
Nie słyszałam o tym aby były jakieś badania że taka ciąża mogłaby być niezdrowa 😲

W ciążę można zajść też w jeden dzień po odstawieniu tabletek 😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się