Konski prezent na swieta :)

Hej. niedlugo swieta a ja zupelnie nie mam pomyslu na prezent ,ktory chcialabym dostac. Mam swojego konia i  w sumie nic konkretnego nie potrzebuje ale chcialabym dostac cos dla niego co nam posluzy 🙂 Macie jakies ciekawe pomysly?  🏇
jak ja bym chciala powiedzieć "nic już nie potrzebuje do konia" 😀 zawsze się coś znajdzie!
może derka treningowa? kolejny czaprak? jakiś ładny naczółek ?
ulsan993, przejrzyj sprzęt, może jednak coś ci będzie potrzebne, coś do pielęgnacji, suplementy, witaminy? Jejku, też bym chciała powiedzieć że nic nie potrzebuję dla swojego konia, ale to nie realne, zawsze coś by się przydało.
Hmm mysle ze moze jakis ladny czaprak z owijkami faktycznie by mi posluzyl 😀 apropo derki teningowej. Wygodnie sie w niej jezdzi? nie zsuwa sie podczas jazdy ? 🙂
Ja w temacie  😉 szukałem ostatnio prezentu i zamówiłem tu:
http://www.traken.pl/pl/c/ZESTAWY-PREZENTOWE/175  właśnie zestaw czaprak z owijkami, dostałem już ładnie zapakowany, moja druga połóweczka piała z zachwytu  🙂

Dla mnie to fenomen, koniarzowi niby tak łatwo coś kupić ale jak się zacznie człowiek zastanawiać i oglądać to masakra jakaś  😵
Gagulec   Mistrz lokalny
16 grudnia 2013 17:53
Ja bym tam wolala, zeby bez pytania mi nikt nic nie kupowal bo ja mam swoja wizje na sprzet jezdziecki lol.
Tez bym chciala powiedziec, ze nic nie potrzebuje... Zawsze sie cos znajdzie 🙂. Zestaw czaprak z owijkami to podstawowy mus 😀.
PRzegladnij galerie szmato i zobacz jaki kolor najlepiej Ci pasuje i masz prezent gotowy 😉.
haha, wczoraj mnie naszła taka myśl (w kontekście tego, że akurat w tym roku od jednej osoby nie dostanę "końskiego" prezentu pod choinkę i bardzo nad tym ubolewam :hihi🙂, że koniarzowi łatwo kupić prezent - cokolwiek związanego z końmi i obdarowany będzie happy... a potem sobie pomyślałam, że co z tego, że chciałabym np. nowe rękawiczki, bo stare się rozwaliły, jak osoba kupująca prezent raczej by nie wiedziała, które mam upatrzone, bo trwałe itd.? tylko kupowałaby na zasadzie "o, te ładne"... to się nazywa dylemat 😂 🤔wirek:
ulsan, może po prostu bon do jakiegoś sklepu jeździeckiego? a wykorzystasz, jak będziesz coś potrzebować? 😉

i też bym chciała móc powiedzieć, że nic nie potrzebuję dla konia czy dla siebie (ale dla konia bardziej)... tylko to chyba nigdy nie nastąpi. 😜
Czy ktoś wie, gdzie można dostac jakiś fajny gadżet z fryzem ?
oo ten bon to świetny pomysł, dziękuję 🙂 jakos jak szukam na necie to nic nie potrzebuje ale jak pojade do sklepu to chociaz takie drobne duperele sie znajda 😀
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
16 grudnia 2013 22:42
No właśnie, bon to chyba najlepsze rozwiązanie  😉 Na pewno są w pasi-koniku jakby co  😉
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
16 grudnia 2013 22:51
ulsan993 w equi-point.pl też zapytaj o bony 🙂
wiem, że była taka możliwość 🙂
Czy ktoś wie, gdzie można dostac jakiś fajny gadżet z fryzem ?


Jak chcesz mogę dać Ci namiar na dziewczynę, która wykonuje broszki i wisiorki z malowanymi przez siebie końmi, fryza na pewno widziałam wśród jej prac.
Mazia   wolność przede wszystkim
17 grudnia 2013 08:25
larabarson a można gdzieś obejrzeć jej prace?
Mazia napisałam na prv 😉
Sio   nowe wcielenie marchewki
17 grudnia 2013 08:48
/ciach/
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie
ulsan993, a nie chcesz sobie sprawić jakiegoś żelu na siodło? Ja właśnie kurcze marzę o jakimś przypływie gotówki żeby zrobić prezent i własnym pleckom
[quote author=whisperer13 link=topic=93245.msg1954090#msg1954090 date=1387230752]
Czy ktoś wie, gdzie można dostac jakiś fajny gadżet z fryzem ?


Jak chcesz mogę dać Ci namiar na dziewczynę, która wykonuje broszki i wisiorki z malowanymi przez siebie końmi, fryza na pewno widziałam wśród jej prac.
[/quote]

A' propos sztuki - może biżuteria jeździecka? Taki wisiorek z fryzem to byłoby to!  😍
no wlasnie zel i misia pod siodlo mam. Kurcze no wszystko mam chyba xd moze kupie mojemu wierzchowcowi tone marchewek 😀 bylby bardzo zadowolony  😍 a potem pewnie szural by brzuchem o ziemie 😀
Może jakieś suplementy, amczki, likity itp.? 🙂
Albo dla siebie coś ze sprzętu? Jakiś ładny zestaw czaprak + owijki + nauszniki? Nowe ochraniacze? Nowe szczotki? 🙂 Nikt dobrze nie wie co wam się przyda jak Ty sama  😉
ulsan993, ale mam na myśli NA siodło. Dla Twoich pleców.
A to nie wiem o co chodzi z ytym zelem  🙄
Averis   Czarny charakter
19 grudnia 2013 17:55
Boże, tyle odpowiedzi i ani kropli jadu. Serce rośnie 😀
Haha, nawet w wątku o wkurzaniu w jeździectwie, ludzie zamiast wkurzać się na pewnego jegomościa, piszą z politowaniem, kpiną i śmiechem. Idą Święta 😅


A ja myślałam, że to nie święta, a re-voltowy PMS się skończył  😂


Averis, nic dodać nic ująć :P


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się