Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Livia   ...z innego świata
04 lipca 2014 06:32
faith, łoł, świetnie młoda wygląda!

Ulala, ja nie miałam z tym problemu, bo mój konio generalnie woli stać niż chodzić 😁 Jedno co, to tylko muszę pilnować, żeby nie jadł 😉

chillout, bosko w Navy!

juliadna, przepięknie wygląda ten Rafblauw, to jeden z moich ulubionych waszych zestawów 🙂 Ale w Alt rosie Fuerte też by ładnie wyglądał, to nie taki cukierkowy róż 🙂

wątek zamknięty
chilloutxd, w obu fajnie, kasztany ładnie w niebieskim wyglądają 🙂 jakie bryczesy masz na zdjęciu z navy?
juliadna, również głosuję na alt rosę  😎
wątek zamknięty
...ja dorzucę poglądowo zdjęcie gniadego w komplecie burgundy  😉

fot.szarlotka.  :kwiatek:

wątek zamknięty
Ma ktoś realne zdjęcia czapraka euro-star excellent waterfall z aktualnej kolekcji? Albo chociaż wie czy zdjęcia sklepowe dobrze oddają kolor? Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi  :kwiatek:


proszę 🙂 http://dobry-kon.pl/search/?fraza=waterfall&submit=+szukaj+%C2%BB+
wątek zamknięty
protoniasta, super komplet, pasuje idealnie!
wątek zamknięty
Serio? To chyba zdejmę go z ogłoszeń  😁
wątek zamknięty
protoniasta zdejmuj szybko!  🤬 ślicznie! a jak Ci się koń błyszczy  😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
05 lipca 2014 08:45
protoniasta, też bym zostawiła - rewela!
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
05 lipca 2014 09:37
Grube, brudne stworzenie ale chyba przekonałam się do różu 😀!
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
05 lipca 2014 10:35
Nigna, ładnie!
protoniasta, bardzo bardzo elegancko.
wątek zamknięty
protoniasta, świetnie to wygląda!

a w temacie burgundów, to czekam z niecierpliwością na swojego pierwszego Caballa  💘 myślę, że do końca lipca paczka powinna do mnie zawitać.

Przy okazji dorzucę jeszcze foto kupionego zupełnie przypadkowo (miał być pierwotnie klasyczny cotton z Eskadrona) Lamicella Royal z zawodów 🙂 dla mnie przepiękny 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
05 lipca 2014 11:11
sonatka, oj tak, ten czaprak jest absolutnie przepiękny i bardzo bardzo elegancki. Cottony wymiękają. 🙂
wątek zamknięty
protoniasta, pięknie! Skąd pomysł na sprzedaż, pasuje bardzo!
sonatka, bardzo elegancko. A jak z jakością po praniu?
Nigna, całkiem fajnie!

Szarak w kantarze Next Generation red:

wątek zamknięty
anai, wstyd przyznać, ale leży jeszcze nieuprany  😡 dam znać, sama jestem ciekawa.
wątek zamknięty
powiedzcie mi, czy Wasze konie kantary Eskadrona też obcierają? mojego delikatesa obtarł pod brodą i w okolicach oka - ewidentnie to wina sprzączek. Sama się zastanawiam dlaczego.
wątek zamknięty
A my wyglądamy tak!  🏇 😅
wątek zamknięty
powiedzcie mi, czy Wasze konie kantary Eskadrona też obcierają? mojego delikatesa obtarł pod brodą i w okolicach oka - ewidentnie to wina sprzączek. Sama się zastanawiam dlaczego.


Olson - tak, ale u mnie obciera pasek potyliczny. I tak naprawdę to nie tak, ze Eskadron obciera, podobnie wykończony Euro-Star też obciera (w ubiegłe wakacje ściągnełam go z padoku  wielkim różowym plackiem za uszami 🙁 Dobrze że się nie odparzył.

Te które siewgo nie obicerają zupełnie to waldhauen, niezależnie od aury.

Naturalsowa, czaprak na pierwszym zdjęciu piękny, ale tybinka w siodle długa strasznie. Dobrze Ci się w takim siodle jeździ?
wątek zamknięty
Strzemiona były o WIELE za krótkie, bo były do "skoków." A niestety dysponuję tylko siodłem ujeżdżeniowym. Jest tak ,ponieważ na ogół jeździmy w kierunku pingwinowym, a siodło kupione jest na zapas (w sensie wymiarów) 😀 A co do komfortu jazdy na tym zdjęciu... owa jazda do najprzyjemniejszych nie należała  😵
wątek zamknięty
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
05 lipca 2014 14:55
Kochani gdzie na internecie znajdę fioletową derkę siatkową 135cm? :kwiatek:
wątek zamknięty
To i my.  😀
Łezka z kolekcji wiosna-lato 2014.  😍
wątek zamknięty
protoniasta jest pięknie! zostaw sobie ten komplet 🙂
Nigna - słodko i przyjemnie 🙂
sonatka - ten herb jest bardzo ładny. Nie wiesz, czy jest dostępny taki czaprak ale z kontrastującą lamówką?
Naturalsowa - ten bicross jest chyba jednym z piękniejszych z nexta 🙂
espero - elegancko i wiosennie, pasuje Wam
anai z jakiej kolekcji jest ten kantar? 🙂 jakoś go nie kojarzę
wątek zamknięty
Ratana, wiosna/lato 2012.
espero6, cudownie!
wątek zamknięty
protoniasta, absolutnie się go nie pozbywaj! jest przepiękny!
Nigna, i bardzo dobrze, że się przekonałaś 😀
sonatka, elegancko!
Naturalsowa, podoba mi się szczególnie w drugim. Niebieskości w ogóle wymiatają 😉
anai, super! jeszcze lepiej będzie mu w tym kantarze, jak zupełnie wysiwieje (wiem, wiem, nie chcesz tego 😀)
espero6, mega!!!
wątek zamknięty
harja, Ratana, anai, sonatka, emptyline, Livia, Dżastan, xxagaxx,
Dzięki dziewczyny  :kwiatek: Burgund zostaje z nami  😉 Choć nie lubię czerwieni na koniach  😉
wątek zamknięty
a'propos czerwieni... 😉
Suchy z dzisiaj w winterredzie:

wątek zamknięty
Aaa  💘 Cofam!  😍 Ale w sumie twój zwierz to mi się we wszystkim podoba  😉
wątek zamknięty
Naturalsowa, gdyby ten eskadron był vs to bym ci go ukradła. Chodzi za mną strasznie, tylko co chwila inne wydatki ;/

espero6,  ten twój koń taki kompaktowy ze i łezka na nim zacnie wygląda 😉

harja, jest i mój ulubiony koń!! Szału nie ma, ale ładnie 😉
wątek zamknięty
protoniasta, xxagaxx, dzięki dziewczyny  :kwiatek:
aga, fakt, na Suchym nie ma "wow" ale strasznie podoba mi się ten odcień czerwieni - taki ciepły, przygaszony 🙂
wątek zamknięty
Ratana, obawiam się, że niestety nie ma 🙁 ale za to są dostępne w innych kolorach, ja widziałam na żywo tylko granat i też mi się podobał klik . W ogóle sam materiał jest taki trochę... opalizujący, nie wiem, jak to inaczej określić.
wątek zamknięty
Nigna, ślicznie!

espero6, fajnie!

harja, o nieeeee to nie to...
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.