Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Precelek białe owijki i ochranicze i będzie cudnie! 😍
Jak Ci sie znudzi ten gold, to pierwsza sie ustawiam do niego w kolejce!
wątek zamknięty
xxagaxx, :kwiatek:
ej_anka, będę pamiętać 😉)
Precelek, dziękuję, ale owijek nie używamy i nie mamy 🙂
wątek zamknięty
ashtray, gdybym się go pozbywała musiałabym robić całościowe wyzbycie się kolekcji platinum raczej się na to nie zdecyduję  😁
tymczasem wpadam z fotami części moich nowych szmatek🙂, mam tam też sporo weselszych kolorów, ale nie będę was zalewać zdjęciami  😉
brillant banana, owijki banana, dralon banana-espresso, polopad banana-espresso





brillant espresso blue (to autntycznie chyba najpiękniejszy eskadron jak wyszedł  :kocham🙂, owijki espresso blue,  cotton espresso blue



wątek zamknięty
Precelek, cudowne  💘 czekam na fotki na koniu  😀
wątek zamknięty
Precelek omatkoboskokochano  😍 😍 😍
również czekam na zdjęcia na koniu  😜
wątek zamknięty
Precelek, uroczy ten banana, nawet polopad nie wygląda tak źle jak zwykle a nawet chciałoby się zobaczyć go na koniu. Brillant niesamowity.
wątek zamknięty
Precelek, te niebieskości są powalające!! Gdyby nie masakryczna jakość eskadronów chyba też bym zaszalała 😀
wątek zamknięty
xxagaxx, mam wrażenie że jakościowo te nowe kolekcje robią się coraz ciekawsze.
BNurza,breakaway, arika00
bardzo mi miło że wam się podoba  :kwiatek: dawno żadna kolekcja mi się tak nie spodobała.
Mam także trochę szalonych róży i niebieskości z tej kolekcji, pokazywać?  👀 Brakuje mi jeszcze must have -czyli derki bicolor banana espresso, niestety nie namierzylam jeszcze nigdzie w dobrej cenie 🙁- może ktoś widział? (XL)
wątek zamknięty
Precelek pokazuj koniecznie co tam jeszcze masz 😀 i czekam na złoto 🙂 
wątek zamknięty
Precelek, oczywiście pokazać !  😍
wątek zamknięty
ok 🙂 wrzucam.
cottony neonpink i rose 🙂



baltic

hibiscus-jak dla mnie kompletny niewypał, zupełnie mnie nie zachwycił.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
04 sierpnia 2014 13:26
Precelek, znowu poszalałaś 🙂 Zgadzam się odnośnie brillanta Blue, jest prze-przepiękny! Róże do mnie totalnie nie przemawiają, Hibiscus bardziej mi się podoba w wersji Big square, a Baltic fajny choć oczokonkret 🙂

Dziewczyny, jakie kolory Jarpolowe będą fajnie wyglądać na moim koniu? Mam już chaber, bakłażan, limonkę, w drodze kobalt i fiołek - co jeszcze będzie robiło szał? 😉
wątek zamknięty
Precelek blue i banana mega szał, najpiękniejsze są jak dla mnie 😜 rose do mnie miło przemawia, ale brillant blue, dralon i polopad banana-espresso wołają do mnie "kup mnie" 😍
wątek zamknięty
Precelek, nie wiem czemu hibiscus jest śliczny mam i bardzo mi się podoba 🙂 kwestia gustu. Mi się bardzo osobiście bardzo podoba brillant blue na moje stworzonko  😍
gratuluje pięknej kolekcji  😀
wątek zamknięty
harja - jak zwykle przepięknie  😍 Gdzie dorwałaś tak piękny niebieski?
Precelek - zamykaj tą kolekcje dobrze, bo Ci zniknie  😁 Boska!

Apropo wyprzedaży, to sama sie zastanawiam, bo potrzebuje czegoś do tyrania pod ujeżdżeniówkę, bo niestety mój biq sqare blackberry jest tak delikatny, że muszę go zostawić tylko na "od świętna"  🙁

Co na tego pana? Korzystając z wyprzedaży cotton banana, cotton hibiscus, polopad banana-toffe, brillant banana, czy moze coś cabllowego (co i tak w końcu będzie)? Podoba mi sie banana strasznie  😡
Pod ujeżdżeniówkę, mamy już czekolade, dwa cottony cream, blackberry. Pod skokówkę ocean, czekoladę i fiolety. Pomocy!  🙇

http://re-volta.pl/galeria/moja/foto/115129
wątek zamknięty
keirashara ,  ja uważam że fajnie by było w polopadzie, hibiskusie lub blue  🙂
wątek zamknięty
w jakim sklepie znajdę brillanta blue vs ?  👀
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
04 sierpnia 2014 18:42
Dziewczyny ! Czy była by któraś z was na tyle miła i ubrała mi kawalera w hibiscusa lub blue najlepiej w jedno i drugie  . W sumie obojętnie jakie pikowanie 🙂 z góry dziękuję  :kwiatek:
wątek zamknięty
Precelek, ten brillant blue jest absolutnie boski 😍
keirashara, dzięki 😉 na re-volcie 😁
z tych, co wymieniłaś wg mnie najbardziej brillant banana dla twojego konia.
wątek zamknięty
Na specjalne życzenie Burzy. 😉 Caball trufel z czekoladową lamówką+czekoladowe owijki. Zawinięcie owijek nie jest perfekcyjne, bo zawijałam na nim polarówki pierwszy raz i jeszcze się nie ogarniam z ich długością (a przody chyba muszę troszkę skrócić). 😡 Granatowy pad nie jest mój, może za jakiś czas mi się uda pstryknąć fotki z koniem koleżanki w roli głównej.
wątek zamknięty
Szukam ładnego, eleganckiego czapraka skokowego na zawody, czarnego. Chętnie w połączeniu ze srebrnym. Może komuś rzuciło się w oczy coś niebanalnego za mniej niż 300zł?
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
05 sierpnia 2014 17:37
anai euro-star w promocji http://sklepagar.pl/48h/758-czaprak-euro-star-champion-141.html#/model-vs/kolor-099_black_48h
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
05 sierpnia 2014 19:21
anai, Jarpol Crystal  😜

Doszedł Burgund Caballowy  😍
+ owijki BR (proszę o rozgrzeszenie - miałam lenia giganta i nie chciało mi się zawijać na tył)



I przy okazji zrobiłam zbiorowe foto mej stypowej kolekcji  😉


od lewej: Granat Caball, mleczna czekolada Caball, kobalt z mym logiem Jarpol, karmel Caball, burgund Caball, ujeżdżeniowy pad Jarpol.

I wariacje, czyli granat ma moc  😎





wątek zamknięty
Moon, jarpol mam,  bakłażan.  Chciałabym tym razem jakiś czaprak nie z alkantry,  może lekko błyszczący. A burgund cudny 🙂
Freska, nad tym się zastanawiam 😉
FirstLight, a on jest matowy czy ma połysk?
wątek zamknięty
Moon, szaleństwo, burgund wymiótł.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
05 sierpnia 2014 19:34
Precelek - szaleństwo! Ha! Wlasnie dzisiaj pierwszy raz założyłam ten komplet banana na Fuerte 🙂 bardzo mi sie podobało. Jutro spróbuje dorobić sie fotek 🙂

Moon - caballe mega!
wątek zamknięty
Przedstawiam Eskadrona robionego na zamówienie 🙂

Hmm... zostawić czy puścić
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
05 sierpnia 2014 20:38
anai, Euro-Star "Pearl" bez dwóch zdań. na żywo materiał z tych 'śliskich', ale bez połysku typu brillant. nie ma też tego haftu kiczowatego 😉
[img width=600][/img]
wątek zamknięty
sumire, o no proszę jak ślicznie! I jaki fajny szeroki rzep na podkładkach 🙂 nie skracaj owijek, zawiń gęściej, szkoda niszczyć owijki 🙂 fulle to i na kucu zawiniesz 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.