Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Ktoś, na poprzedniej stronie (edit. 174; )) jest mój caball 😉 Atrament ofc
wątek zamknięty
Jestem na mazurach.obiecuje ze jak wroce to wstawie.




wątek zamknięty
Klami - jak zwykle niezawodna, merci  :kwiatek: :kwiatek:
wątek zamknięty
Etosha,  a sa juz jakies więcej zdjęcia nici? 😉
wątek zamknięty
Nie nici jeszcze nie mam.mam tylko fotki z nowej kolekcji oraz caly  katalog next generation fotek.sporotego bedzie.mam pytanie jak mam wstwic wszytko pod postami,ale boje sie miec ostrzezenia
.
wątek zamknięty
etosha do Swojej galerii wstaw i tam oglądniemy 😉
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
03 października 2014 20:37
Aaa dotarl moj piekny caball z haftem! Bede sie niedlugo chwalic zdjeciami mam nadzieje 😉
wątek zamknięty
a ja go widzialam na fejsbuniu chyba 😀 to ten cudny gillowy ?😀
wątek zamknięty
mój ostatni numer 1  😍 euro-star cashmere blue, polo euro-star Letitia cashmere blue, dralon eskadron royalblue navy, owijki anky, kantar euro-star dazzling blue. Cashmere blue jest naprawdę bardzo fajny, herb jest błyszczący, czego nie widać na fotach 🙂




i jeszcze kawałek platinum  🙂



wątek zamknięty
Precelek, niebieskości piękne! (tylko popraw kantar, bo to na pewno nie jest dazzling blue 😉 )
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
04 października 2014 09:06
faith, tak! 😍
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
04 października 2014 09:58
anai, kantar też cashmere blue. 🙂
wątek zamknięty
Ma ktoś derkę Eskadron Platinum Edition Fliegendecke Paillette ?? Lub ktoś coś o niej słyszał ?
wątek zamknięty
Kujka to szacun  👍 jest boski, a gilus fantastyczny 😀
wątek zamknięty
Puk, puk, dzień dobry, przyjmiecie mnie tutaj do dyskusji z moim jakże "poważnym" problemem? Zostałam wysłana przez szmatoholików do Was ^^
Szukam czapraczka dla "mojej" klaczki. Mam każdy kawałek sprzętu z innej parafii, serio! Siodło czarne, z brązową wstawką. Ogłowie czarne (naczółek z delikatnymi cyrkoniami), napierśnik ze srebrnymi (bo ja to wiem jak to nazwać?) kamyczkami, czapsy i sztyblety czekoladowy brąz, a żeby było jeszcze śmieszniej to kask szaro-czerwony 😜 I teraz szukam czegoś, co mi "połączy" to wszystko w miarę i nie będzie kolejną doklejoną łatką w naszym cudownym ubranku 😀 A, no chodzi mi o czaprak na zawody skokowe. Nie wiem czy nie pozostać przy tradycyjnym wyglądzie i wybrać biel. Jak sądzicie? Frak mam czarny, bryczesy białe z pełnym lejem też w czekoladowym brązie  😍 Pomóżcie... Który kolor?
http://www.equishop.com/eskadron-czaprak-bawelniany-s14-next-generation,id-4398
http://www.equishop.com/eskadron-czaprak-bawelniany-s14-classic-sports,id-4329
Model na pewno bierzemy łezkę, a kolor... no to nie daję sama rady  🤔
wątek zamknięty
kujka, tak myślałam, że ten gil jest dla Was! Super 😀
emptyline, wiem, że to cashmere blue 😉
Dżulietta, potrzebujesz siatkowej derki platinum?

Kupiłam do caballa atrament/granat glamour gem nauszniki eurostar navy crystal. I trochę się zdziwiłam kolorem sznura w nausznikach. Na zdjęciach sklepowych wydawało mi się, że będzie srebrny, a jest delikatnie złoty. Mocno to widać?
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
04 października 2014 16:11
anai, ja w ogóle nie widzę.
wątek zamknięty
emptyline, to super, dzięki bogu to jest tak delikatnie złotawy odcień 🙂
wątek zamknięty
anai - dopóki nie przeczytałam też nie widziałam tego 😉 Różnica w odcieniu jest bardzo subtelna, a te sznurki jednak na koniu kawałek od siebie będą, więc wątpie, aby "random" zauważył cokolwiek.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
04 października 2014 16:49
anai, keirashara, no właśnie, zanim przeczytałam opis, pomyślałam, "ale czadowy komplet", także myślę, że nie musisz się tym przejmować. 🙂
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny! Już się nie mogę doczekać zawodów, żeby ubrać ten zestaw na konia 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
04 października 2014 17:56
anai, ja też nie widzę różnicy, wygląda jak świetny komplet 🙂

Precelek, piękne te niebieskości 🙂
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
04 października 2014 18:47
anai, przepięknie  😍
jestem ciekawa jak moje euro starowe nauszniki będą pasować do tego czapraka.

dobrze, że na razie różne konkursy jeździmy 😉
wątek zamknięty
Ktoś, dzięki, a które nauszniki wzięłaś?
Livia, dzięki 😀
wątek zamknięty
Niema, Chyba zostałaś trochę zignorowana przez resztę...  Po pierwsze trudno Ci będzie wybrać coś z tamtych kolorów, bo większość jest niedostępna. Ja bym próbowała przymierzyć albo coś w zbliżonym kolorze do konia, jakiś brąz, cos w stylu espresso z ostatnich cottonów, albo coś np pasującego kolorem do kasku, tj . coś z czerwienią.
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
04 października 2014 19:33
anai, mam jedne granatowe, odkupione od quanty kiedyś...ale właśnie natchniona Tobą, domówiłam w Caballu 🙂
wątek zamknięty
Ulalala, tylko troszeczkę, ale na szczęście przybyłaś Ty 😀 Na dostępność nie patrzę, bo w GNL-u widziałam, że mają wszystkie, tylko trochę porozrzucane, więc znalazłam po prostu sklep, gdzie mają wszystkie kolory w jednym worku. Czerwony chyba się za bardzo z nią "gryzie", nie wiem, sama oceń (na zdj. nie ja ;p) http://www.photoblog.pl/truskawaimiska/51929154/alabama.html
ale jakaś czekolada mogłaby fajnie wyglądać. Myślałam jeszcze nad jakimś bordowym, coś ciemniejszego, byle nie oczowaląca czerwień...
wątek zamknięty
Niema, bordowy moze byc fajny 😀
wątek zamknięty
Niema,  No na tym zdjęciu nie wygląda najlepiej, ale może to być też np czerwona lamówka. Znajdź czaprak który uważasz że będzie pasował i wrzuć tu jego zdjecie i zdjecie konia, jakiś mistrz photoshopu zrobi Ci mały fotomontaż i się przekonasz🙂
wątek zamknięty
Ulalala, dzięki! Jesteś mistrzem! Widać wyłączyłam myślenie, bo już ok. 7 lat siedzę w grafice, przeraża mnie moja głupota... Zaraz kilka podkoloruję i zobaczymy ^^
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.